Dodaj do ulubionych

menu podręczne - dziwny problem

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.10.05, 09:03
jak chce otworzyć kilka mp3 jednocześnie foobarem korzystając z menu "open in
foobar" "enqake in foobar" to mi odpala bitdefendera. nie wiem o co chodzi.
przeinstalowałem i jedno i drugie. czy gdieś można sprawdzić jak wygląda
zestaw poleceń menu rozwijanego prawym przyciskiem myszy po naciśnięciu na
plik? winxp
Obserwuj wątek
    • Gość: tuu Re: menu podręczne - dziwny problem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.10.05, 12:52
      i co? nikt nie wie? z tego co czytałem trzeba grzebać w rejestrze chyba
      • Gość: pogrzebowy Re: menu podręczne - dziwny problem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.10.05, 13:00
        No ! Trzeba grzebać :(

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka