Gość: tuu
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
30.10.05, 09:03
jak chce otworzyć kilka mp3 jednocześnie foobarem korzystając z menu "open in
foobar" "enqake in foobar" to mi odpala bitdefendera. nie wiem o co chodzi.
przeinstalowałem i jedno i drugie. czy gdieś można sprawdzić jak wygląda
zestaw poleceń menu rozwijanego prawym przyciskiem myszy po naciśnięciu na
plik? winxp