nutka_walca
01.11.05, 07:02
Od dwoch dni nie moge sie polaczyc ze stronami,na ktorych musze sie
zalogowac,no ze strona banku,ebaya,poczty na aolu,itp.Na inne strony wchodze
bez problemu.Mozecie mi podpowiedziec co moze byc przyczyna tych zaklocen?
Kiedy wchodze na strone jest ona ok,dopiero po probie
logowania strona "wysiada" i mam komunikat ze jest niedostepna.Czy moze to
byc wina ogolnego serwera lub to ze skanowalam kilka dni temu RegCleanerem i
moze cos poszlo nie tak?
Bede wdzieczna za sugestie