Dodaj do ulubionych

Strony wymagajace logowania-problem

01.11.05, 07:02
Od dwoch dni nie moge sie polaczyc ze stronami,na ktorych musze sie
zalogowac,no ze strona banku,ebaya,poczty na aolu,itp.Na inne strony wchodze
bez problemu.Mozecie mi podpowiedziec co moze byc przyczyna tych zaklocen?
Kiedy wchodze na strone jest ona ok,dopiero po probie
logowania strona "wysiada" i mam komunikat ze jest niedostepna.Czy moze to
byc wina ogolnego serwera lub to ze skanowalam kilka dni temu RegCleanerem i
moze cos poszlo nie tak?
Bede wdzieczna za sugestie
Obserwuj wątek
    • sendto Re: Strony wymagajace logowania-problem 01.11.05, 09:01
      Niedawno mailem podobny problem, rozwiązałem go poprzez usunięcie wszystkich
      plików typu cookie.
      Internet Explorer/Narzędzia/Opcje internetowe/Usun pliki cookie...
      Powodzenia
      • nutka_walca Re: Strony wymagajace logowania-problem 01.11.05, 13:01
        Dziekuje za rade ale niestety nie pomoglo....
        • randybvain Re: Strony wymagajace logowania-problem 01.11.05, 15:50
          Podobny problem u mnie wiazał się z faktem, że firewallem zatrzymywałem
          aplikację svchost.exe. Jeśli masz firewalla, może to coś podobnego?
          • nutka_walca Re: Strony wymagajace logowania-problem 01.11.05, 16:17
            Chyba rzeczywiscie to jest to.Wywalilam firewalla i wszystko wrocilo do
            normy.Zainstalowalam innego i na razie tfu tfu wszytsko dziala :-)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka