Gość: Kicur IP: *.bielsko.msk.pl 01.10.02, 22:42 No właśnie: jak nagrać taką płytę, JAKIM programem, bo NERO widzi ją jako... 88 MB!! Jeśli można prosić, to najlepiej info na priva lub GG, bo tu rzadko bywam. Pzdr. GG2823614 kocuras@go2.pl Link Zgłoś Obserwuj wątek