Dodaj do ulubionych

CD-R90/800 MB

IP: *.bielsko.msk.pl 01.10.02, 22:42
No właśnie: jak nagrać taką płytę, JAKIM programem, bo NERO widzi ją jako...
88 MB!!
Jeśli można prosić, to najlepiej info na priva lub GG, bo tu rzadko bywam.
Pzdr.
GG2823614
kocuras@go2.pl
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka