Gość: miramik
IP: *.stargard.mm.pl
02.01.06, 17:04
Od kilku dni zmagam sie z instalacja Power DVD (trial). Mam Windows 98, wiec
sciagam wersje przewidziana dla 98. Na stronie z programem jest ponizej
directX do sciagniecia zanim sie zainstaluje Power. A wiec sciagam - directX
dec2005 (najnowsza wersja podobno). W efekcie mam ponad 5 zipow + DX setup
(instaluje, oczywiscie). Dodam, ze zipy po rozpakowaniu pojawiaja sie w
C;/TEMP (???)- do czego sa, jaki z nich pozytek, nie mam pojecia:(
No wiec, kiedy chce instalowac Power DVD, pojawia sie komunikat, ze musze
najpierw zainstalowac directX 9.0b... A wiec znowu - sciagam directX 9.0b, po
czym w kompie widze, ze pojawia sie dx90b_redist (zip do rozpakowania do
TEmp, j.w.)
I co dalej? Co jest nie tak? Power dvd nadal twierdzi, ze przed instalacja
mam zainstalowac directx90b.............
Blagam, pomocy - wierze, ze mozecie cos doradzic, zanim padne przy tym kompie.
Pozdr