IP: *.polsl.pl 18.01.06, 15:21
Cześć!
Utworzyłam bazę danych na SQL Enterprise Manager. Raporty i formularze mam
zrobić w Accesie. Ale gdy chę owtorzyć tą bazę w Accesie to nie ma jej na
liście. Wiem że trzeba ją wyeksportować ale jak? Take online, detach?
Obserwuj wątek
    • Gość: Mojeza Re: SQL IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 18.01.06, 19:05
      Nie poto tworzylas baze w SQL Server aby ja teraz exportowac do Access'a, mam
      racje?

      Opcja 1.
      Urzycie ADP Project w Accessie umozliwi Ci polaczenie z baza MS SQL Server.

      Opcja 2.
      Urzywajac zwyklej bazy MDB mozesz zrobic 'link' do waszystkich tablic w bazie
      SQL.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka