Gość: anna
IP: *.polsl.pl
18.01.06, 15:21
Cześć!
Utworzyłam bazę danych na SQL Enterprise Manager. Raporty i formularze mam
zrobić w Accesie. Ale gdy chę owtorzyć tą bazę w Accesie to nie ma jej na
liście. Wiem że trzeba ją wyeksportować ale jak? Take online, detach?