01.02.06, 19:00
mam problem ... moja nagrywarka nagrywa z minimalna predkoscią 12 razy a jak
np chcial bym nagrac z predkoscia 8 czy 4 razy audio cd to nei moge wybrac
tkaei predkosci z podanych.dlaczego tak ejst . czy trzeba gdzies to sutawic
czy jak .prosze o pomoc....do nagrywania urzywam nero 6
Obserwuj wątek
    • scandia Re: problem 01.02.06, 19:52
      A czemu 12 kb nie chceesz nagrywac? To chyba jakas starsza nagrywarka jak ma
      max 12 ? Moze spróbuj odinstalowac i zainstalowac od nowa NERO, luknij tez na
      plytki, jakie tam mają ograniczenia itp.
    • bany189 Re: problem 01.02.06, 21:28
      nie z maxymalna tlyko z minimalna predkoscia 12 moze nagrywa tez i 48 ale ja
      chce 4 a razy a nie moge
      • ktosktomafajnegomisiaczka Re: problem 01.02.06, 21:36
        wiesz.. nie chcialbym Cie obrazac nader mocna lopatogia..

        MASZ NAGRYWARKE KTORA POTRAFI NAGRYWAC NAJWOLNIEJ 12X
        i sam to nam mowisz w dodatku..
        jak chcesz ja wiec zmusic do nagrywania wolniej? :)

        PS - inna sprawa, nieslyszalem zeby nagrywarki mialy dolny limit predkosci..
        ale od wiekow sie tym nie interesowalem, moze sie pozmienialo..

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka