kolekstas
11.02.06, 02:52
Czesc
Kupiłem własnie tą grę, ale co z tego skoro nie mogę pograc. Instalowałem ja
i odinstalowywałem chyba z 5 razy i nic, bo za każdym razem pojawia się w
czarnym okienku komunikat:
"...GLW_ChoosePFD( 16, 16, 0 )
...35 PFDs found
...GLW_ChoosePFD failed
...failed to find an appropriate PIXELFORMAT
...restoring display settings
...WARNING: could not set the given mode (3)
...shutting down QGL
...unloading OpenGL DLL
...assuming '3dfxvgl' is a standalone driver
...initializing QGL
...WARNING: missing Glide installation, assuming no 3Dfx available
...shutting down QGL
GLW_StartOpenGL() - could not load OpenGL subsystem
... Nie bardzo wiem o co chodzi, pprocz tego, że cos tam zaginelo.
Moze ktos z was mial podobny problem i mi pomoze. Bardzo bym prosił.