IP: 1.1.* / *.proxy.aol.com 28.02.06, 00:21
Co to jest ACPI.Mam problemy z polaczeniem Motoroli V3 z kompem.W liscie
odpowiedzi modemu pojawia mi sie zdanko,ze tel. jest niezgodny z ACPI.
Obserwuj wątek
    • nie_mam_czasu Re: ACPI 28.02.06, 00:30
      Advanced Configuration and Power Interface
      Zaawansowane Zarządzanie Energia

      jakies hocki klocki masz bo ja nie mam zadnych problemow z podlaczeniem.
      • Gość: MI Re: ACPI IP: 1.1.* / *.proxy.aol.com 28.02.06, 00:34
        Jakie hocki-klocki??
        • nie_mam_czasu Re: ACPI 28.02.06, 00:46
          gdybym wiedział pewnie juz odpowiedz mialbys w poscie.

          poszukaj w BIOS`ie moze jakies ustawienia sa zle

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka