_narval_
30.11.02, 14:01
przywedrowalam tutaj z fora Internet z zapytaniem;
otoz Kazaa Lite juz u siebie zainstalowalam i sciagnelam polska wersje
Shrek'a, nagralo sie cudownie! bez zadnych problemwo z glosem, problemow z
obrazem; naprawde wersja jest bez skazy!
chcialam ja przegrac na CD-R, sciagnelam w tym celu Nero i wczoraj przez ok.
3godz. cos sie dzialo w kompie, a po tym okresie, dostalam wiadomosc, ze
jest niewystarczajaca powierzchnia, na CD-R;
Powinnam to jakos skompaktowac, ale nie mam zielonego pojecia jak sie do
tego zabrac!
pisales cos o 'overburning', ale nie wiem gdzie tego szukac?
dodam tylko, ze zanim sciagnelam Nero kopie tego samego filmu chcialam
zrobic poprzez Window Media Player na stronie kopie; rowniez dostawalam
wiadomosc, ze to jest zbyt duza objetosc 712 543 ;
w jakim momencie nalezy kompaktowac ten film i dlaczego on sie automatycznie
nie miesci na cd?
dzieki za odzew:)