Gość: amelka333 IP: *.clubnet.pl 30.05.06, 11:52 witam sciagnałem film który jest zapisany jako plik WMV i nie moge go otworzyc jaki musze kodek sciągnac z neta zebym go mogł otworzyc ??????? Link Zgłoś Obserwuj wątek
mbucz Re: kodeki 30.05.06, 12:57 Pownien uruchomić się za pomocą Windows Media Player. Jeśli nie idzie, to być może plik jest uszkodzony. Link Zgłoś