IP: *.clubnet.pl 30.05.06, 11:52
witam sciagnałem film który jest zapisany jako plik WMV i nie moge go otworzyc
jaki musze kodek sciągnac z neta zebym go mogł otworzyc ???????
Obserwuj wątek
    • mbucz Re: kodeki 30.05.06, 12:57
      Pownien uruchomić się za pomocą Windows Media Player.

      Jeśli nie idzie, to być może plik jest uszkodzony.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka