Gość: piszący
IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl
19.01.03, 09:48
Połączyłem kilka rozdziałów w 1 artykuł używając kopiuj-wklej. Niby wszystko
OK, spis treści dało się zrobić bez problemów ale spisu przypisów nie :(
A w każym rozdziale osobno Word widzi przypisy - po "połaczeniu" też widzi że
przypis to przypis (poprawnie działa wyszukiwanie przypisow) - pomimo tego w
pliku zbiorczym widząc przypisy ponoć nie widzi znaczników TA (?)... Co
powinienem zrobić aby móc zrobić ten spis?