Dodaj do ulubionych

iTunes - add folder to library

30.06.06, 13:37
zaczęły dziać się dziwne rzeczy przy dodawaniu płyt do biblioteki , wszystko
się ładuje ale póżniej wyświetla się dziwna sprawa, przy informacjach z tagów
pojawia się na końcu kwadracik , np. money(kwadracik)dark side of the
moon(kwadracik)pink floyd(kwadracik)art rock(kwadracik) itd. przy każdej
informacji jest ten znaczek, co powoduje, że mam w "browser" nowy gatunek:art
rock(kwadrat) nowy zespół : pink floyd(kwadrat) , czy ktoś wie może dlaczego
tak się zaczęło dziać (wcześniej było ok)i jak się tego pozbyć????
Obserwuj wątek
    • michal_ludwik Re: iTunes - add folder to library 30.06.06, 13:49
      winne temu mogą być złe tagi w piosenkach (czasami tak się dzieje, jeśli spacje się ponakładają).
      co możesz zrobić - przeinstaluj itunes.
      jeśli masz Maka to łatwiej będzie skorzystać ze skryptow AppleScript (doug's scripts, czy jakoś tak) -
      można sobie ponaprawiać nazwy utworów automatycznie
      • koshtur Re: iTunes - add folder to library 30.06.06, 14:16
        mam przyczynę , program mp3tag miał coś w ustawieniach sknocone , a własnie w
        nim robię najczęsciej tagi. Teraz wszystko ok ale niestety mam trochę muzyki do
        poprawki. Dziękuję za odpowiedź i podpowiedź!!!!
        • michal_ludwik Re: iTunes - add folder to library 30.06.06, 14:23
          btw. jeśli ripujesz własne płyty, to tagi lepiej, bo automatycznie, ustawi ci iTunes
          • koshtur Re: iTunes - add folder to library 30.06.06, 14:42
            mp3tagiem poprawiam muzykę z netu , moja jest zripowana z tagami i nie mam z tym
            problemu , niestety z netu często jedyną informacją jest ; track01

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka