koshtur
30.06.06, 13:37
zaczęły dziać się dziwne rzeczy przy dodawaniu płyt do biblioteki , wszystko
się ładuje ale póżniej wyświetla się dziwna sprawa, przy informacjach z tagów
pojawia się na końcu kwadracik , np. money(kwadracik)dark side of the
moon(kwadracik)pink floyd(kwadracik)art rock(kwadracik) itd. przy każdej
informacji jest ten znaczek, co powoduje, że mam w "browser" nowy gatunek:art
rock(kwadrat) nowy zespół : pink floyd(kwadrat) , czy ktoś wie może dlaczego
tak się zaczęło dziać (wcześniej było ok)i jak się tego pozbyć????