21.07.06, 20:43
Co trzeba zmienic w ustawieniach Biosu,aby komp czytal dyskietke startowa i
smialo moglbym wejsc do DOSu ,w celu sformatowania wszystkich dyskow i
zainstalowaniu oprogramowania

pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • lazygeek Re: Bios 21.07.06, 20:51
      Szukaj czegos takiego jak
      first boot device, boot sequence,
      ustaw tam floppy,
      pozdr
      • william_blake Re: Bios 21.07.06, 21:23
        Dzieki za odpowiedziec,ale jak ja mam te floppy ustawic ?
        pozdro
        • lazygeek Re: Bios 21.07.06, 21:27
          W kazdym biosie jest informacja z prawej strony ekranu lub u dołu
          którymi klawiszami zmienia sie wartości,
          pozdr
          • william_blake Re: Bios 21.07.06, 21:47
            spoko wiem o co biega,tylko jakie musze parametry podac zeby czytalo mi dysk
            startowy ?
            • Gość: Greg Re: Bios IP: 212.76.40.* 21.07.06, 21:49
              Rany... A czymże jest ten dysk startowy, jak nie dyskietką (Floppy)? Ustaw taką
              opcję!
              • william_blake Re: Bios 21.07.06, 21:54
                koles spoko wrzuc luz pytam sie tylko , co mam zrobic aby to dzialalo
                • neder Re: Bios 21.07.06, 22:43
                  william_blake napisał:

                  > koles spoko wrzuc luz pytam sie tylko , co mam zrobic aby to dzialalo

                  przeciez masz napisane w pierwszej odpowiedzi:

                  "Szukaj czegos takiego jak
                  first boot device, boot sequence,
                  ustaw tam floppy,
                  pozdr"
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka