Gość: Benio
IP: *.acn.waw.pl
16.02.03, 23:24
Zastanawiałem się jakich płyt CDR (ewentualnie RW) używacie do nagrywania przede wszystkim CD Audio ale także danych. Słyszałem że płytki BASF-teraz EMTEC są do kitu. Ja używam TDK lub LG bo mi pasują ich ceny. Czy są jakieś kryteria wyboru płytki? Ktoś mi mówił że niebieskie płytki są najgorsze. Pewnie temat był już 1000 razy ale czyż nie jest ciągle aktualny?