Gość: Krzysiu [Wil morsk IP: 213.25.39.* 12.04.03, 23:30 Według mnie jest bardzo kiepska grafika. I jest jeszcze jedna dziura:nieda się wysyłać informcji,np SOS. Link Zgłoś Obserwuj wątek