Gość: uzależniony
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
17.04.07, 17:13
W niedzielę rano padł mi zasilacz w komputerze (pisałem już o tym na tym
forum) i teraz nie mam co robić. Piszę tylko dlatego, że dorwałem się do
laptopa rodziców, ale to nie to samo :-/ Do tej pory komputer wypełniał mi
każdą wolną chwilę, a teraz??? Muszę czekać aż zwolni się komp rodziców, a
poza tym nie mam tu wielu swoich aplikacji :-/