Dodaj do ulubionych

Brak komputera - już nie wytrzymuję! :-/

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.04.07, 17:13
W niedzielę rano padł mi zasilacz w komputerze (pisałem już o tym na tym
forum) i teraz nie mam co robić. Piszę tylko dlatego, że dorwałem się do
laptopa rodziców, ale to nie to samo :-/ Do tej pory komputer wypełniał mi
każdą wolną chwilę, a teraz??? Muszę czekać aż zwolni się komp rodziców, a
poza tym nie mam tu wielu swoich aplikacji :-/
Obserwuj wątek
    • Gość: Kontik Re: Brak komputera - już nie wytrzymuję! :-/ IP: *.trivadis.com 17.04.07, 17:17
      Moze masz w poblizu jakas ksiegarnie? Ksiazki swietnie wypelniaja czas :) To
      jest calkiem powazna propozycja...
    • t-800 Re: Brak komputera - już nie wytrzymuję! :-/ 17.04.07, 17:20
      allegro.pl/search.php?string=zasilacz&category=4561&order=p

      Ceny od 1 zł (plus wysyłka).
      • Gość: uzależniony Re: Brak komputera - już nie wytrzymuję! :-/ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.04.07, 17:26
        Zamówiłem już wczoraj zasilacz w sklepie. Była możliwość, że mógł być już
        dzisiaj, ale niestety najszybciej będzie jutro :-/
        • Gość: mixerka Wrzuć na luz:) IP: *.icpnet.pl 17.04.07, 22:50
          :D mi ja padł zasilacz- zrobili w dwie godziny , bo wiedzieli ,że jestem
          uzależniona. Trzęsły mi się ręce przy oddawaniu kompa:)
          • Gość: glock Tylko psyhiatra was uratuje! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.04.07, 09:34
    • Gość: I... Wariactwo!! IP: 155.158.210.* 18.04.07, 09:46
      Czy zwariowaliScie???Rozumiem,narzędzie pracy,komunikator,okno na swiat...ale
      czy w tym nie ma odrobiny przesady?naprawde nie da sie bez tego żyć?Rozumiem
      jesli rece sie trzęsą z nadmiaru alkoholu,ale..z braku komputera???Lekka
      przesada!Ucze swoje dzieci(pokolenie "komputerowców")ze zródłem wiedzy mogą być
      też encyklopedie i słowniki,bo niedługo nie bedą potrafili stron w książkach w
      przewracać:))a siedząć w pubie obok siebie,bedą porozumiewać sie smsami:)
      Wariactwo....
      • Gość: Kontik Re: Wariactwo!! IP: *.trivadis.com 18.04.07, 09:58
        Nie wariactwo... postep technologiczny :)
        • Gość: mixerka Re: Wariactwo!! IP: *.icpnet.pl 18.04.07, 10:52
          Jestem uzależniona, ale używam kompa godzinę -2 dziennie. Ale komp musi być i
          net musi być! Mogę nawet nie włączyć:) Jestem osobą niepełnosprawną z problemami
          z chodzeniem ,internet to moje jedyne okno na świat, jak się nie znasz jeden z
          drugi to się nie wypowiadaj, bo po co.
          • Gość: Kontik Re: Wariactwo!! IP: *.trivadis.com 18.04.07, 11:00
            Mixerko, nikt tutaj nie mial na mysli takich sytuacji jak Twoja... Przypomne,
            ze zaczelo sie od wypowiedzi zdrowego (mam nadzieje) mlodzienca, ktory zyc bez
            komputera nie moze i najwidoczniej siec jest jego najwazniejszym zajeciem...

Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka