slovo1
08.06.03, 10:36
Mam pytanko? Kupiłem Radeon 9100. Po zainstalowaniu Catalist dla XP i
restarcie pojawia się pulpit lecz w kolorze zieleni. W 98 jest spoko w XP
zielono. Co jest grane? Zaniosłem kompa do kola i na jego monitorze jest ok.
Czyli wina monitora ale dla czego? Monitor KFC Smile 17 cal ok. 4 latka.
Tylko nie mówcie o nowym , na razie zrójnowałem się na grafę :).