Gość: JAKUB
IP: *.wlb.vectranet.pl
01.02.08, 16:41
witam
mam taki problem : mialem podlaczone dvd do kompa i 5.1 zestaw glosnikow..i
taks ie stało ze dvd padło i zostal sam zestaw glosników..
i tak szukam czegos do 300zl zeby je podlaczyc do nowego dvdv lub wzmacniacza
i do kompa
co polecacie jakis dvd kupic czy sam wzmacniacz..??
przegladałem allegro za wzmacniaczami i tam sa 5 kanałowe ale wejscia maja pod
czincze a moje glosniki to zwykle kabelki
wiec co mi polecicie do max 300zl