maruda
23.02.08, 23:57
Chciałbym zainstalować sobie najnowszą wersję opery, teraz używam wersji 9.10. Czy po zainstalowaniu stracę wszystkie linki z paska osobistego powrzucane tam przez długi czas? Co z zapisanymi hasłami?
Da się jakoś szybko eksportować wszystkie ustawienia i importować je do nowej wersji? O zakładki się nie martwię, bo wiem jak je zapisać...