23.02.08, 23:57
Chciałbym zainstalować sobie najnowszą wersję opery, teraz używam wersji 9.10. Czy po zainstalowaniu stracę wszystkie linki z paska osobistego powrzucane tam przez długi czas? Co z zapisanymi hasłami?
Da się jakoś szybko eksportować wszystkie ustawienia i importować je do nowej wersji? O zakładki się nie martwię, bo wiem jak je zapisać...
Obserwuj wątek
    • Gość: ufo Re: opera IP: *.centertel.pl 24.02.08, 00:26
      ściągasz, masz do wyboru aktualizaja(albo podobnie) lub instalacja
      zaznaczasz aktualizuj i masz wszystkie swoje uatawienia :)
      • maruda dzieki, dziala :) /nt 24.02.08, 01:14

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka