Gość: Gość IP: *.garwolin.sdi.tpnet.pl 27.08.03, 08:46 Mam system Windows 2000 oraz nagrywarkę Nec CD-RW 9100A. W programie Nero 5 nie jest ona rozpoznawana. Czy mam zastosować nowszą wersję Nero? Czy potrzebny jest do niej sterownik? Link Zgłoś Obserwuj wątek
Gość: ZEDD Re: Nec CD-RW 9100A IP: *.clubnet.pl 27.08.03, 09:40 Heh - tez mialem ten sam problem bo przy kupnie tego samego cd-rw nie bylo programu. Problem zniknął po zainstalowaniu najnowszego Nero. Pzdr. Link Zgłoś