Dodaj do ulubionych

jaki monitor??

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.09.03, 22:15
W jakim stopniu dobry monitor ctr wplywa negatywnie na oczy w porownaniu do
lcd.Jak byscie na skali od 0 do 10 ocenili wplyw na oczy.Jak roznica jest
wielka to kupie lcd jak ta roznica jest mala to wole ctr.

pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • koktajl_molotowa Re: jaki monitor?? 07.09.03, 02:16
      Zależy do czego będziesz urzywał komputera, proponuje
      poczytać wątek
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=34&w=7825859
      Tam jest to nawet dokładnie opisane.
    • Gość: abc Re: jaki monitor?? IP: *.ifpk.pk.edu.pl 07.09.03, 12:58
      Nie jestem specjalistą od monitorów ale jeżeli możesz wydać 1 500 zł na monitor
      to polecam LCD.
      Minusem tych monitorów jest tylko to że zmniejsza się widoczność jeżeli
      patrzysz na nie pod złym kątem.
      Mam taki monitor i używam go nawet do oglądania filmów i jest OK.

    • Gość: cc Re: jaki monitor?? Linki do podobnych tematów IP: *.toya.net.pl / 10.0.208.* 07.09.03, 15:20
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=34&w=7409525
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=34&w=6540504

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka