Gość: ewka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.04.08, 13:23 przed chwla cosmkliknełam w moim laptopie i obraz odwrócił mi sie do góry nogami prosze o pomoc!!! Link Zgłoś Obserwuj wątek
Gość: ja Re: błagam o pomoc IP: *.klc.vectranet.pl 24.04.08, 13:44 Coś w ustawieniach karty grafiki albo innych programów do upiększania Co to za laptop? jaka karta? Bez tego to można poradzić abyś odwróciła go do góry nogami :-) Link Zgłoś
Gość: ewka Re: błagam o pomoc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.04.08, 14:45 juz jest ok zajeło mi to troche ale udało sie niewiedziałam ze jestem taka zdolna hihihi Link Zgłoś
Gość: Kolobos Re: błagam o pomoc IP: *.escom.net.pl 24.04.08, 14:01 Ten temat pojawia sie na forum co pare dni, wysil sie troche i uzyj wyszukiwarki. Link Zgłoś
private.ryan Re: błagam o pomoc 24.04.08, 14:27 Chciałbym zobaczyć jak TY przeczesujesz forum z ekranem odwróconym do góry nogami. Link Zgłoś
Gość: ala Re: błagam o pomoc IP: *.chello.pl 24.04.08, 15:53 private.ryan napisał: > Chciałbym zobaczyć jak TY przeczesujesz forum z ekranem odwróconym do góry noga > mi. leżąc na plecach? :)) ustawienie dla notorycznych leniuchów ale można je zmienić w ustaiwnieach karty graficznej Link Zgłoś