Dodaj do ulubionych

błagam o pomoc

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.04.08, 13:23
przed chwla cosmkliknełam w moim laptopie i obraz odwrócił mi sie do
góry nogami prosze o pomoc!!!
Obserwuj wątek
    • Gość: ja Re: błagam o pomoc IP: *.klc.vectranet.pl 24.04.08, 13:44
      Coś w ustawieniach karty grafiki albo innych programów do upiększania
      Co to za laptop? jaka karta? Bez tego to można poradzić abyś
      odwróciła go do góry nogami :-)
      • Gość: ewka Re: błagam o pomoc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.04.08, 14:45
        juz jest ok zajeło mi to troche ale udało sie niewiedziałam ze
        jestem taka zdolna hihihi
    • Gość: Kolobos Re: błagam o pomoc IP: *.escom.net.pl 24.04.08, 14:01
      Ten temat pojawia sie na forum co pare dni, wysil sie troche i uzyj wyszukiwarki.
      • private.ryan Re: błagam o pomoc 24.04.08, 14:27
        Chciałbym zobaczyć jak TY przeczesujesz forum z ekranem odwróconym do góry nogami.
        • Gość: ala Re: błagam o pomoc IP: *.chello.pl 24.04.08, 15:53
          private.ryan napisał:

          > Chciałbym zobaczyć jak TY przeczesujesz forum z ekranem odwróconym
          do góry noga
          > mi.

          leżąc na plecach?
          :))
          ustawienie dla notorycznych leniuchów

          ale można je zmienić w ustaiwnieach karty graficznej

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka