Gość: muzyka11
IP: *.cust.tele2.pl
30.08.08, 23:43
Na pulpicie wyświetlił mi się dziś komunikat: "critical error 3.0.
Główny moduł nie może byc uruchomiony, aplikacja jest wyłączona" Gdy
próbuję ją włączyć - to nic nie daje znowu ten sam komunikat. Tak
dzije sie przy próbie uruchomienia kilku programów.
A w Microsoft Outlooku - kiedy chcę wysłać /odebrać - komunikat
"nie masz odpowiedniego uprawnienia aby wykonać tę operację". Co
robić? Zupełnie nie wiem o co chodzi.