Dodaj do ulubionych

critical error - prośba o pomoc

IP: *.cust.tele2.pl 30.08.08, 23:43
Na pulpicie wyświetlił mi się dziś komunikat: "critical error 3.0.
Główny moduł nie może byc uruchomiony, aplikacja jest wyłączona" Gdy
próbuję ją włączyć - to nic nie daje znowu ten sam komunikat. Tak
dzije sie przy próbie uruchomienia kilku programów.
A w Microsoft Outlooku - kiedy chcę wysłać /odebrać - komunikat
"nie masz odpowiedniego uprawnienia aby wykonać tę operację". Co
robić? Zupełnie nie wiem o co chodzi.
Obserwuj wątek
    • konrad.w6 Re: critical error - prośba o pomoc 30.08.08, 23:57
      Idź z tym problemem na forum WIRUSY, bo masz syf na kompie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka