Dodaj do ulubionych

Macromedia Flash Player

IP: 212.244.226.* 03.11.03, 08:39
Witam,
chciałam zainstalować MFP , klikam na "install now" i ma się zainstalować w
ciągu góra 2 min. Niestety pisze,że pozostały 2 elementy, strona nie
wyswietla sie do konca i moge sobie czekać...
Co sie dzieje?
Co mam robic,żeby to cholerstwo działało?
Instalowałam na innym kompie i wszystko poszło jak z płatka.
Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • Gość: padalec Re: Macromedia Flash Player IP: *.tsi.tychy.pl / 80.55.249.* 03.11.03, 09:09
      sprawdz, czy nie ma opcji 'install offline', albo 'download'. jak ściągniesz na
      hdd, nie powinno być problemu z instalką. a tak...
      • Gość: Ona Re: Macromedia Flash Player IP: 212.244.226.* 03.11.03, 11:52
        Nie widze tam takich opcji.
        Nie wiem co jest grane ,moze cos źle robię, zatrzymało się w połowie i teraz
        ani rusz.
        Mógłbys mi wytlumaczyc co to jest hdd?
        • blekot Re: Macromedia Flash Player 03.11.03, 14:05
          Gość portalu: Ona napisał(a):

          > Mógłbys mi wytlumaczyc co to jest hdd?

          to raczej twardy dysk
          :-)

          nie wiem co to za problem / blad ale jak podasz adres-email to podesle Ci
          instalke playera7 (ok. 650kb)

          (albo napisz do mnie, zebym mial adresso)


          p_

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka