Gość: pasula@interia.pl
IP: *.namyslow.sdi.tpnet.pl
20.11.03, 18:15
AN 2 to fajna gra,jednak ja zakochałam się w pierwszej części
Alien Nations ;) Aha,szukam partnera do gry w sieci w dowolną
grę (może być Alien N.).Piszcie na mail,na pewno odpowiem i
sobie pogramy :))