Gość: ponczo
IP: *.silesnet.net
09.06.09, 14:46
Mam ogromny problem! W swoim kompie posiadam dysk Samsunga 60GB, który był
zapełniony niemalże na full. Miałem zrobione dwie partycje (mniejszą na system
i drivery: C i większą na reszte rzeczy: D). Ostatnio kuzyn przynióśł do mnie
swój dysk twardy WD1600, który podpięliśmy jako slave. Gdy komputer się
uruchomił, pojawiły się w "Mój Komputer" 3 nowe partycje (te z jego
twardziela). Niestety gdy chciałem uruchomić moją partycję D, wyskoczył
komunikat: Dysk niesformatowany, czy chcesz sformatować go teraz?". Klikając
na właściwości, nie pokazuje się nawet jak duża jest ta partycja dyskowa (0
bajtów wolne, 0 bajtów zajęte). Po odpięciu tamtego dysku, nic się nie
zmieniło. Moje pytanie do was więc brzmi następująco: Czy ta partycja jest
jeszcze do uratowania? Czy musze pożegnać się ze wszystkimi danymi na niej
zawartymi? Pozostaje mi coś innego, jak programy do przywracania danych z dysku?