Dodaj do ulubionych

Meridia-jeszcze raz

IP: *.g1.pl 12.03.02, 14:43
Przeczytalam juz wszystkie listy o Meridii-ale przed pojsciem po recepte i
wydaniem 900 zl mam jeszce pytania:
-czy ktos z "bioracych" mial do zrzucenia ok. 17 kg.i zadzialalo?
- co sie dzieje po skonczeniu kuracji?
- czy mozna razem brac i Meridie i tebletki antykoncepcyjne?
Dzieki za odpoiedzi.
angka@poczta.onet.pl
Obserwuj wątek
    • Gość: silie Re: Meridia-jeszcze raz IP: 195.205.68.* 13.03.02, 11:24
      Gość portalu: angka napisał(a):

      > Przeczytalam juz wszystkie listy o Meridii-ale przed pojsciem po recepte i
      > wydaniem 900 zl mam jeszce pytania:
      > -czy ktos z "bioracych" mial do zrzucenia ok. 17 kg.i zadzialalo?

      Ja mam do zrzucenia jeszcze 24;w ciągu miesiąca schudłam 6 kg, oczywiście
      stosując dietę i ćwicząc.

      > - co sie dzieje po skonczeniu kuracji?

      Tego jeszcze nie wiem:) ale myślę, że na pewno nie wrócę do starych nawyków
      żywieniowych, bo nowe mi sie bardzo podobają (Atkins)

      > - czy mozna razem brac i Meridie i tebletki antykoncepcyjne?

      Wręcz trzeba brać pigułki w trakcie leczenia Meridią, ponieważ nie jest jeszcze
      zbadany jej wpływ na ciążę!

      > Dzieki za odpoiedzi.
      > angka@poczta.onet.pl

      Również pozdrawiam.

    • Gość: savena Re: Meridia-jeszcze raz IP: *.turboline.skynet.be 13.03.02, 16:21
      wlasnie skonczylam 2-gi miesiac z meridia, schudlam 14 kg. dla utrzymania wagi
      bede brala jeszcze miesiac i skoncze . zobacze jak bedzie reagowal organizm bez
      tabletki ale mysle, ze juz bede jadla inaczej mam ogromna motywacje moj super
      wyglad.
      • Gość: Jola Re: Meridia-jeszcze raz IP: 62.179.38.* 13.03.02, 22:11
        Gratuluje Savenie. Ja na Meridii schudłam 9 kg, tyle ile planowałam. PO
        odstawieniu schudłam jeszcze 2 kg. A więc SUPER.
        • anima Re: Meridia-jeszcze raz 17.03.02, 11:09
          udało mi się kupić lek bez recepty! od jutra zaczynam...
          mam nadzieję, że uda mi się tak, jak savenie, czy Joli, zrzucić tyle
          kilogramów, ile chcę...
          • Gość: Jola Re: Meridia-jeszcze raz IP: *.chello.pl 17.03.02, 17:01
            Gdzie kupiłaś Meridie bez recepty? To chyba niemożliwe.
            • Gość: angka Re: Meridia-jeszcze raz IP: *.g1.pl 17.03.02, 21:44
              Ja w koncu jednak kupilam- biore 4 dzien. Nie chce mi sie pic,czasem czuje sie
              dziwnie,ale ogolnie zadnych negatywnych skutkow. Co do pozytywnych to bede
              mogla sie wypowiedziec za 2-3 tyg., bo fakt, ze te dni odkad biore to jestem na
              ostrej diecie, ale juz nie raz wczesniej bylam na diecie. Mam nadzieje, ze
              zadziala. A recepte dostalam na zyczenie od pani ginekolog- bez zadnego
              problemu i specjalnego komentarza.
              A.
              • Gość: savena Re: Meridia-jeszcze raz IP: *.turboline.skynet.be 17.03.02, 21:50
                cztery dziennie to bardzo duzo normalnie powinnas brac 1 dziennie 10mg lub
                jezeli nie pomaga 15 mg . cztery to za duzo i za drogo.
                • conti Re: Meridia-jeszcze raz 18.03.02, 08:00
                  A ile kosztuje kuracja miesięczna?
                  • Gość: savena Re: Meridia-jeszcze raz IP: *.turboline.skynet.be 18.03.02, 10:52
                    jedno opakowanie 28 tabletek po 10 mg kosztuje okolo 300 zl, to jest taka sama
                    cena jak na zachodzie.
              • Gość: savena Re: Meridia-jeszcze raz IP: *.turboline.skynet.be 17.03.02, 21:53
                przepraszam wrocilam do twojego listu i to chyba czwarty dzien. bardzo sie
                przestraszylam tej czworki.
                • Gość: angka Re: Meridia-jeszcze raz IP: *.g1.pl 18.03.02, 10:57
                  ha,ha-jasne,ze to czwarty dzien a nie 4 na dzien.:-)))
                  Inaczej pewnie by mi mozg wypalilo!
                  Pozdrowienia A.
                  • Gość: Anima Re: Meridia-jeszcze raz IP: *.sap-ag.de 18.03.02, 15:59
                    Dziewczyny!
                    Kupiłam bez recepty, ale w małej rodzinnej aptece, poza Warszawą... A raczej
                    kupiła mi mama, która dobrze zna sie z aptekarką... Aptekarka natomiast chyba
                    sprzedaje tego dużo bez recepty - mówiła, że kobiety bardzo chwalą i przed
                    wyjazdem na wczasy masowo kupują ;-)
                    Ja zaczęłam dzisiaj brać... W związku z tym pytanie - czy biorąc Meridię
                    prowadzicie auto? W ulotce była mowa o gorszym refleksie, reakcjach itp...
                    Może macie jakies doświadczenia/przemyślenia na ten temat?
                    dzięki
                    • Gość: angka Re: Meridia-jeszcze raz IP: *.g1.pl 19.03.02, 00:19
                      Ja jezdze samochodem- trudno na 3 m-ce sie z zycia wylaczyc. Ale nie sadze, ze
                      faktycznie jakos te reakcje sa wolniejsze. Biore 5 dni i moze troche mi sie
                      chce czasem spac w ciagu dnia.
                      A.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka