sysydlaczek2
26.02.07, 12:13
Nie muszę się odchudzać, bo wagę mam prawidłową, ale po ciąży i karmieniu
piersią odłożyło mi się trochę tłuszczu na udach, biodrach i brzuchu.
Dotychczas opiekowałam się dzieckiem właściwie całą dobę, przez cały tydzień,
więc nawet nie miałam kiedy zatroszczyć się o siebie, ale teraz mam możliwość
poćwiczyć codziennie wieczorem.
Jestem niska, drobnej budowy ciała, więc nie chcę rozbudowywać mięśni, a
jedynie trochę je uwidocznić i wysmuklić, wzmocnić ogólnie ciało i poprawić
trochę rzeźbę. Nie bez znaczenia dla mnie jest wzmocnienie mięśni brzucha i
pleców, bo mam - jak chyba każda mama małego dziecka - pewne problemy z
przeciążonym kręgosłupem.
Przy założeniu, że dopiero zaczynam, powinnam ćwiczyć codziennie, czy lepiej
co drugi dzień? Czy następujący program ma sens:
poniedziałek - ABS (30 minut), siłownia (godzina), stretching (30 minut)
środa - ABS (30 minut), siłownia (?)
czwartek - BBS (60 minut)
piątek - pilates
sobota (co drugi tydzień) - ścianka wspinaczkowa
BArdzo proszę o wskazówki i korekty