Dodaj do ulubionych

Praca na dodatkowo

11.01.10, 17:07
Zajrzyj, obejrzyj i zrób co chcesz www.zobaczto.kora.mojawaga.pl
Obserwuj wątek
    • kubissreaktyvvacja Re: Praca na dodatkowo 11.01.10, 17:10
      A ty mondralo kogo sie pytosz ?
      Dam ci cenna rade
      Gdy zakladasz nowy watek z pytaniem to napisz chociaz kogo pytosz :-)
      • bratjakuba Re: Praca na dodatkowo 11.01.10, 18:43
        kubissreaktyvvacja napisał:

        > A ty mondralo kogo sie pytosz ?
        > Dam ci cenna rade
        > Gdy zakladasz nowy watek z pytaniem to napisz chociaz kogo pytosz :-)

        +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
        Dam ci cenna rade - kup se szlabikorz!
        • kubissreaktyvvacja Re: Praca na dodatkowo 11.01.10, 19:01
          Myslalem ze mnie choc troche lubisz a ty jednak tez chetnie przyczynilbys sie
          do mojej nazwijmy to kastracji
          • szwager_z_laband Re: Praca na dodatkowo 11.01.10, 19:02
            jo cie tak trocha lubia:)))
        • kubissreaktywacja Re: Praca na czarno na bayerach 11.01.10, 19:05
          Gryfny !
          Nie podszywaj sie pode mnie .
          Podobnie czynili slazacy na uslugach Hitlera .
          Zakladali polskie mundury zeby sfingowac polski atak .

          Tak czynia tylko swinie i ty sie do nich zaliczasz Herry Gryfny
          • szwager_z_laband Re: Praca na czarno na bayerach 11.01.10, 19:16
            Kubus tera wiysz ze zodyn cie sam serio niy biere:)
          • kubissreaktywacja Re: Do Arany7 11.01.10, 19:23
            Nas interesuje tylko robota w EFIE i ino na czarno .

            Masz cos na w Bayer Monachium
            • cirano Re: Do Arany7 13.01.10, 10:47
              kubissreaktywacja napisał:

              > Nas interesuje tylko robota w EFIE i ino na czarno .

              ***********************************
              Zabronione i wielkie Świnstwo
    • szwager_z_laband Re: Praca na dodatkowo 11.01.10, 19:41
      na lewo?
      • hanys_hans Re: Praca na dodatkowo 13.01.10, 11:08
        szwager_z_laband napisał:

        > na lewo?


        Panie na prawo, panowie na lewo...


        https://mw2.google.com/mw-panoramio/photos/medium/15684000.jpg
        • hans-jurgen Re: Praca na dodatkowo 13.01.10, 11:27
          hanys_hans napisał:

          > szwager_z_laband napisał:
          >
          > > na lewo?
          >
          >
          > Panie na prawo, panowie na lewo...
          >

          >
          > https://mw2.google.com/mw-panoramio/photos/medium/15684000.jpg
          -------------------------------------------------------------------
          -------------------------------------------------------------------
          Juz sie tak nie smiej, bo takie jednokomorowe Plumskloo
          bylo standartem u prawie kazdego " Bauera " w podgliwickich
          i nie tylko, wioskach.
          • hanys_hans Re: Praca na dodatkowo 14.01.10, 09:01
            https://soziale-haengematte.de/betarbeit.jpg
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka