arana7 11.01.10, 17:07 Zajrzyj, obejrzyj i zrób co chcesz www.zobaczto.kora.mojawaga.pl Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kubissreaktyvvacja Re: Praca na dodatkowo 11.01.10, 17:10 A ty mondralo kogo sie pytosz ? Dam ci cenna rade Gdy zakladasz nowy watek z pytaniem to napisz chociaz kogo pytosz :-) Odpowiedz Link
bratjakuba Re: Praca na dodatkowo 11.01.10, 18:43 kubissreaktyvvacja napisał: > A ty mondralo kogo sie pytosz ? > Dam ci cenna rade > Gdy zakladasz nowy watek z pytaniem to napisz chociaz kogo pytosz :-) +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ Dam ci cenna rade - kup se szlabikorz! Odpowiedz Link
kubissreaktyvvacja Re: Praca na dodatkowo 11.01.10, 19:01 Myslalem ze mnie choc troche lubisz a ty jednak tez chetnie przyczynilbys sie do mojej nazwijmy to kastracji Odpowiedz Link
kubissreaktywacja Re: Praca na czarno na bayerach 11.01.10, 19:05 Gryfny ! Nie podszywaj sie pode mnie . Podobnie czynili slazacy na uslugach Hitlera . Zakladali polskie mundury zeby sfingowac polski atak . Tak czynia tylko swinie i ty sie do nich zaliczasz Herry Gryfny Odpowiedz Link
szwager_z_laband Re: Praca na czarno na bayerach 11.01.10, 19:16 Kubus tera wiysz ze zodyn cie sam serio niy biere:) Odpowiedz Link
kubissreaktywacja Re: Do Arany7 11.01.10, 19:23 Nas interesuje tylko robota w EFIE i ino na czarno . Masz cos na w Bayer Monachium Odpowiedz Link
cirano Re: Do Arany7 13.01.10, 10:47 kubissreaktywacja napisał: > Nas interesuje tylko robota w EFIE i ino na czarno . *********************************** Zabronione i wielkie Świnstwo Odpowiedz Link
hanys_hans Re: Praca na dodatkowo 13.01.10, 11:08 szwager_z_laband napisał: > na lewo? Panie na prawo, panowie na lewo... Odpowiedz Link
hans-jurgen Re: Praca na dodatkowo 13.01.10, 11:27 hanys_hans napisał: > szwager_z_laband napisał: > > > na lewo? > > > Panie na prawo, panowie na lewo... > > > ------------------------------------------------------------------- ------------------------------------------------------------------- Juz sie tak nie smiej, bo takie jednokomorowe Plumskloo bylo standartem u prawie kazdego " Bauera " w podgliwickich i nie tylko, wioskach. Odpowiedz Link