Dodaj do ulubionych

kedy o tym komedia nakryncom?

08.04.12, 14:52
bo smiychu by bouo a bouo))

"Komedia! "Półnagie kobiety" w Radiu Maryja
Głos Rydzyka | Radio Maryja | Polsat | TV Trwam | nagość | kobiety | humor | media
Zagrożenie, którego nawet sobie nie wyobrażaliście.
Pan Waldemar, młody słuchacz z Irlandii, którego Głos Rydzyka przyłapał na nocnym telefonie do Radia Maryja, wygłosił interesujące spostrzeżenia na temat polskich mediów. W kraju co prawda już nie mieszka, ale Irlandia to też nie pustynia, można mieć tam każdą telewizję, jakiej dusza zapragnie. Więc słuchacz miał wszystko, co polskie.

Na szczęście nauczył się już oddzielać ziarno od plew:

Postanowiliśmy [słuchacz i jego małżonka - MW], że nawet mieliśmy wcześniej telewizję Polsat i tak dalej, te kanały i stwierdziliśmy, że rezygnujemy z tego i po prostu mamy w tym momencie Telewizję Trwam i Radio Maryja, bo to naprawdę niszczyło nasze dzieci.

Zwłaszcza dzieci płci męskiej żyły w nieustannym zagrożeniu:

Szczególnie te obrazy takie po prostu, że tak powiem delikatnie, półnagie kobiety itd., to jest szczególnie zagrożenie dla chłopców, synów naszych. I z tego co wiem to właśnie szczególnie chłopcy, taki obraz będą mieli już do końca życia, który się z czasem odzywa po prostu. To może ja już nie będę przedłużał.

Polsatowskie panie, których nota bene nie obejrzysz w porze dobranocki, więc dla dzieci nie stanowią specjalnego zagrożenia, to faktycznie obraz, który długo za człowiekiem chodzi. Nie tylko za chłopcami, ale i za dziewczynkami. Przestrzegając je przed wszelkimi formami plastiku.

Swoją drogą czasem odnoszę wrażenie, że wszyscy ci ludzie dzwonią do rozgłośni Rydzyka dla jaj. Też tak macie?"

Obserwuj wątek
    • 1fatum Re: kedy o tym komedia nakryncom? 08.04.12, 15:22
      Dlatego w RM zainstalowano dla cenzorów elektroniczną linię opóźniającą. Jej działanie polega na tym, że np. dzwoni słuchacz z erotycznymi życzeniami dla sukienkowych Ch.j wam w d...ę. Bez linii opóźniającej jego życzenia pojawiłby się na antenie w czasie rzeczywistym. Kiedy RM nie mogło się opędzić o "życzliwych" im ludzi i totalnie nawiedzonych kretynów wykorzystali szatański wynalazek przegonienia ludzkiego głosu po elektronice tak, że na antenie usłyszymy go po kilku, lub (zależy od ustawienia) kilkudziesięciu sekundach. W tym czasie braciszkowie zakonni, którzy nie mają po nocnym czuwaniu zmęczonych rączek pilnie wsłuchują się w treść rozmowy, by w razie potrzeby z bystrością łapiącego fligi walnąć w czerwony przycisk odłączający rozmówcę, nim jego ciepły głos usłyszą na świecie.

      Przyznam, że nie słucham Radyja z Twarzą, ale raz na jakiś czas bywam u mechanika , który jest porąbany niczym drewno na kominek i przez okres pobytu Nawet pół dnia) jestem zmuszony wysłuchiwać moherów. Bym zrezygnowała, ale mechanik jest tak samo dobry w fachu jak poje...y.

      Już po pół godzinie sam mam chęć zadzwonić. Rezygnuję, bo to i tak nic nie da. Mohery są niereformowalni. Stanowią analogię Talibów.

      Dlatego niektórzy w zakamuflowany sposób robią sobie jaja, aby braciszkowie mogli przejść do innych ruchów swoimi dłońmi niż czuwanie nad wyłącznikiem.
      • szwager_z_laband Re: kedy o tym komedia nakryncom? 08.04.12, 15:37
        dobry pomys = wysuac mohery na talibow i sprawa rozwionzano;)
        • 1fatum Re: kedy o tym komedia nakryncom? 08.04.12, 22:37
          O tak! Fanatyk na fanatyk. To dopiero będzie kampf.
          • szwager_z_laband Re: kedy o tym komedia nakryncom? 10.04.12, 18:41
            juz i juzas egzorcyzmy som odprawiane:

            wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114884,11511973,Kaczynski_pod_Palacem___Zdradzeni_o_swicie__Nikt_sie.html
            • gryfny Re: kedy o tym komedia nakryncom? 10.04.12, 20:17
              a jak mosz wonty to tyn ci wyklaruje....rycznie
              bi.gazeta.pl/im/3/11512/z11512373X.jpg
              • 1fatum Re: kedy o tym komedia nakryncom? 11.04.12, 22:37
                www.wiocha.pl/558732,Powiedz_NIE
                • gryfny Re: kedy o tym komedia nakryncom? 14.04.12, 16:15
                  jozef.moneta.salon24.pl/408606,dzisiaj-setna-rocznica-zamachu-na-titanicu
                  • szwager_z_laband Re: kedy o tym komedia nakryncom? 14.04.12, 19:58
                    cza bydzie napisac to do PiSu :))
                    • gryfny Re: kedy o tym komedia nakryncom? 14.04.12, 20:12
                      one przygotowujom prawie beatyfikacja jednego,majom ino wazne sprawy na biurku:
                      wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114884,11536812,Powstaje_biografia_Lecha_Kaczynskiego__Prezes_PiS_.html
                      • szwager_z_laband Re: kedy o tym komedia nakryncom? 14.04.12, 20:15
                        no tosz samolot juz skuli tego bou na outarzu
                        • gryfny Re: kedy o tym komedia nakryncom? 14.04.12, 20:18
                          ino srubka kradziono,te pierony od Putina nie dowajom"relikwi"
                          • szwager_z_laband Re: kedy o tym komedia nakryncom? 14.04.12, 20:32
                            ale tyn wrak wypucowali na glanc;)
                            • gryfny Re: kedy o tym komedia nakryncom? 14.04.12, 20:51
                              a te sie ciepiom jak alle w tytce bo" wybuchy "wypucowali
                              • szwager_z_laband Re: kedy o tym komedia nakryncom? 14.04.12, 21:00
                                i co najgorsze Europa im odmawio prawa do odszkodowan od Ruskich skuli Katynia - widac to je spisek na skala swiatowo, bo juz nawet sondy miyndzynarodowe ich przesladujom

                                mozno Hamerykon im pomoze ....
                                • gryfny Re: kedy o tym komedia nakryncom? 14.04.12, 21:16
                                  najgorsze je to ze te som tera wcale niewazne,ino tyn fliger co sie brzozie nie opar.....o pierona co jo godom ,brzoza nieaktualno jusz
                                • bratjakuba Re: kedy o tym komedia nakryncom? 15.04.12, 11:14
                                  szwager_z_laband napisał:

                                  > i co najgorsze Europa im odmawio prawa do odszkodowan od Ruskich skuli Katynia
                                  > - widac to je spisek na skala swiatowo, bo juz nawet sondy miyndzynarodowe ich
                                  > przesladujom
                                  >
                                  > mozno Hamerykon im pomoze ....
                                  =========================================================
                                  Co sie tak radujesz jak krowa przed szlachthausym?

                                  Tu nie idzie o odszkodowanie ale prziznanie sie do winy!

                                  Tym wpisym eś doszlusowoł do błogich,bezmyślnych z dna tego forum.


                                  Otoż groby pomordowanych,polskich jyńcow w Katyniu som niepodważalnym faktym potwierdzonym przez miyndzunarodowe komisje jeszcze na świyżo w czasie wojny.

                                  Mordercami mogły być jedynie dwie nacje.

                                  Rusy od zakończynio wojny lansowali sprawstwo niemieckie i "przekonali" do tego cołki świat.
                                  Tela wiysz,bo o tym piszesz.

                                  Dziepro daleko po wojnie pod naciskym Polski przeprowadzono wizja lokalno i na podstawie dokumentow udowodniono coś przeciwnego,choć Rusy dali tymu zaprzeczajom.

                                  Twoje samozadowolynie potwierdzo w sposob logiczny,że sie z tym ruskim stanowiskym zgodzosz.

                                  Idzie jedynie westchnyć "Armes Deutschland",kiere mo w swoim składzie takich obywateli.
                                  Możno je to bezmyślność ale i tak zwyczajnie gańba!
                                  • szwager_z_laband Re: kedy o tym komedia nakryncom? 15.04.12, 13:55
                                    Bracie Jakuba, prawie sam idzie o odszkodowania i o nic wiyncyj.
                                    A jak idzie o Katyn to Ci powiym ino tela ze od mojego oupy ze Hajduk, jedyn brat tysz tam bou zabity, tak ze prosza Cie niy wiyszej mi na ancugu medali kere mi sie ani na uniform niy nolezom.
                                    To niy moje "samozadowolynie" tysz o czym sam szkryflosz, to ino moje obrzidzynie do udowaczy swiyntych, bo nawet zuodziej jak je dopozondku to mo honor.
                                    Bezto je zech zicher ze ta komedia bydzie nakryncono ...
                                    • szwager_z_laband ps 15.04.12, 14:46
                                      a jak to niy rozumisz co szkryflom to to juz niy moja wina.
                            • 1fatum Re: kedy o tym komedia nakryncom? 14.04.12, 21:17
                              szwager_z_laband napisał:

                              > ale tyn wrak wypucowali na glanc;)


                              ********************************************

                              Dlatego, by nie gadali, że Rusy to brudasy.
                              • berncik Re: kedy o tym komedia nakryncom? 14.04.12, 22:55
                                1fatum napisał:

                                > szwager_z_laband napisał:
                                >
                                > > ale tyn wrak wypucowali na glanc;)
                                >
                                >
                                > ********************************************
                                > Rusy dobrze wiedzieli ze Obmazany fliger nie pasuje na oltorzu.
                                > Dlatego, by nie gadali, że Rusy to brudasy.
                                >
                                >
                                • szwager_z_laband Re: kedy o tym komedia nakryncom? 15.04.12, 13:57
                                  ciekawe czym nos jeszcze uraczom te wyznawcy bozkow i mitologii ..;)
                                  • gryfny Re: kedy o tym komedia nakryncom? 15.04.12, 21:17
                                    ty wiesz: gupota ludzko nie zno granic
                                    • gryfny Re: kedy o tym komedia nakryncom? 17.04.12, 18:15
                                      np:
                                      www.wprost.pl/ar/228445/Kaczynski-wszystkie-cmentarze-ze-wschodu-przeniesc-do-Polski/?K=1&KI=850356
                                      To tak ze 100 tys trumien cza, abo?
                                      • gryfny Re: kedy o tym komedia nakryncom? 18.04.12, 20:00
                                        dzisioj je 2 rocznica pogrzebu,pierona ze to idzie tysz swientowac to zech nie wiedziou:
                                        krakow.gazeta.pl/krakow/1,44425,11562499,Uczestnikow_manifestacji_uciszyl_hymn__RELACJA_NA.html
    • szwager_z_laband z archiwum 15.04.12, 14:59
      www.youtube.com/watch?v=upfo0fzov1o
      • szwager_z_laband Re: z archiwum 15.04.12, 15:03
        www.youtube.com/watch?v=TpnoNvKMjNg
        • szwager_z_laband Re: z archiwum 15.04.12, 15:14
          www.youtube.com/watch?v=FN_rWNpCb18
          • szwager_z_laband ekstra do pewnego brata 15.04.12, 15:17
            www.youtube.com/watch?v=n0QpBbsqhM4
            ;)
        • bratjakuba Re: z archiwum 15.04.12, 15:30
          szwager_z_laband napisał:

          > www.youtube.com/watch?v=TpnoNvKMjNg
          ============================================
          Polsce już niczym nie umisz zaszkodzić bo ona nejbardzi se szkodzi sama.
          A CXiebie jako Niymca powinno to obchodzić jedynie w tym kontekście o kierym pisza.
          Bo mie to tak obchodzi.
          I nie puszczej tych zagłuszaczek o moherach bo to nic nie zmiyni w sprawie Katynia
          w kierym ponoć mordowali Niymcy. To tak według Ciebie,Rusow i syndziow z trybunału europejskigo.

          Dlo mie tyn temat i tyn rodzaj interpretacji jest specjalnie przikry bo w klasie maturalnej
          wyciepli dwoch moich kolegow ze szkoły na 3 miesionce przed maturom bo ośmiylyli sie stwierdzić,że to Rusy mordowali w Katyniu.
          Jedym był niby hadziaj ale Szwajcar z pochodzynio i ztakim obywatelstwym.
          Drugi boł Ślonzokym i jedyna jego wina była tako iż potwierdzioł,że widzioł plakat
          prziwieziony z ruskego frontu na kierym był bolszewik żgajoncy bagnetym
          leżoncego wojoka.
          Te plakaty rozpowszechniali Niemcy na wschodzie po ujawniyniu zbrodni.

          Pikanteria tego polego jednak na tym,że prokuratrym w tej sprawie był były Fähnleinführer HJ
          a teraz powiatowy przewodniczoncy ZMP o mianie nomen omen Żydek.
          Toż bez to dlo mie ni ma różnic narodowościowych dlo tych,kierzi sie świniom na potrzeba chwili. Istniejom we wszystkich narodach.

          I jeszcze jedna sprawa . Nie mydli sam o odszkodowaniu bo Twoj tryumfalny wpis był reakcjom na oświadczenie Rosji,że wg Strassburga nie jest w tej sprawie winna.
          Znaczy,że wedle Ciebie też niy.
          I dej już tymu pokoj bo zaczynosz gupich szukać.

          • szwager_z_laband Re: z archiwum 15.04.12, 15:45
            :)

            widza ze chcesz mi cos wmowiac - wybocz ale tego niy szafniesz.

            a jako tysz katolik uwazom ze te radio powinno byc zlikwidowane najpozniyj po tyj wypowiedzi:

            www.youtube.com/watch?v=jm9lO0DbUEI
            bo niy zycza se byc porownywanym kedys abo kajs ani w minimalnym stopniu z tymi idiotami kerzy tam sie wypowiadajom w imiyniu koscioua niystety ...
            • bratjakuba Re: z archiwum 15.04.12, 16:16
              Nie wpadej w megalomania. Kto by Cie mog porownać z takim świyntobliwym ojczulkym.

              A u siebie ni mosz faroża po kierym byś se mog ujyżdżać.
              Sam w Polsce to nie je żodno atrakcja. Wszyjscy od nejgupszego po rzondzonce elyty se na nich używajom

              Ale jak już musisz to puszczej dali ta zgrano plata. Widać mondrośći nie przibywo z wiekym.

              Take obsesje som zresztom znane jeszcze ze starożytnego Rzymu kaj w pewnym okresie kożde posiedzynie senatu kończyło sie też zaklinanium takigo ichniego Kaczyńskigo pod nazwom Carthagina abo Kartagina.
              A brzmiało;
              Ceterum censeo Carthaginem esse delendam (łac. A poza tym sądzę, że Kartaginę należy zniszczyć)
              A tu dziwej sie, po tym Rzymie ni ma sladu procz poru kamiyni i masy mondrości.
              A o tym Hannibalu,Kartaginczyku eś możno słyszoł. Przekroczoł Alpy ze stadym Elefantow.
              • szwager_z_laband Re: z archiwum 15.04.12, 16:29
                dziynkuja w imiyniu swoim i reszty megalomanow za pozwolynie kultywowania swoich obsesji

                a suoni ci u nos pod dostatkym w zoo:

                www.youtube.com/watch?v=oKQgmo6WPRw
                • szwager_z_laband ps 15.04.12, 17:00
                  www.youtube.com/watch?v=wbaihbSHrS0
      • szwager_z_laband Re: z archiwum 15.04.12, 16:32
        www.youtube.com/watch?v=Ah8-vj2tOlY&feature=results_video&playnext=1&list=PL4B8517EF61C3261F
        • socer-schlesier Re: z archiwum 15.04.12, 20:48
          szwager_z_laband napisal:
          i co najgorsze Europa im odmawio prawa do odszkodowan od Ruskich skuli Katynia - widac to je spisek na skala swiatowo, bo juz nawet sondy miyndzynarodowe ich przesladujom

          mozno Hamerykon im pomoze ....
          -----------------------------------------------------
          Przeca swiat niy istnieje od wiosny 1940roku a przed tym 40-tym rokym tysz se rozne rzeczy dzioly.Chodzi mi o wojna z bolszewikami i potyn o to co Poloki z ruskimi jyncami zrobiyli.W przeciwynstwie do Polokow kere wiedzom ile tych polskich jyncow bylo roszczylanych (21768) Ruske do dzisiej niy wiedzom ile Poloki na smierc sowieckich wiynziniow zaglodziyli bo ci idom w zaparte i do niczygo takygo se niy prziznowajom.
        • gryfny Re: z archiwum 17.04.12, 18:17
          dej pozur jak tyn zatroskany baran reaguje na temat:godka slonsko
          www.tvs.pl/36466,1509_wybory_2011_wojciech_szarama_pis_gosciem_tvs.html

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka