Dodaj do ulubionych

Kaczynski,Orban i Le Pen.

02.07.21, 14:20
Mysla ze jak im EU kasa zablokuje to te towarzystwo rozleci se w drobny mak.

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,27280346,oswiadczenie-jaroslawa-kaczynskiego-prezes-pis-zapowiedzial.html#s=BoxOpImg5
Obserwuj wątek
  • iksis Re: Kaczynski,Orban i Le Pen. 02.07.21, 15:52
   Merkel i Macron ponoszą bolesną porażkę w Unii ze swoją propozycją łagodnego traktowania Putina .

   Przywódcy Unii Europejskiej przyjęli w piątek twarde stanowisko wobec Rosji – ale dopiero po tym, jak Polska i kraje bałtyckie ostro się sprzeciwiły Niemcom i Francji, torpedując propozycję największych potęg wspólnoty, by doprowadzić do szczytu z prezydentem Władimirem Putinem, piszą David M. Herszenhorn i Jacopo Barigazzi z POLITICO.

   27 szefów państw i rządów przyjęło swoje twarde konkluzje w sprawie Rosji około godziny 2 w nocy, po długiej debacie. Ostateczny rezultat był niezwykle upokarzający dla kanclerz Niemiec Angeli Merkel i prezydenta Francji Emmanuela Macrona, którzy zazwyczaj mają największy wpływ na dyskusje przy stole Rady Europejskiej.

   Debata wśród przywódców UE była trudna i momentami zapalczywa. Jednak kraje położone najbliżej Rosji – takie jak Polska, Estonia, Łotwa i Litwa – ostatecznie odniosły sukces nie tylko w opieraniu się silnym naciskom ze strony największych i najbogatszych potęg Unii, ale także w forsowaniu własnego, bardziej zdecydowanego języka w kwestii wymagań wobec Moskwy. Aby pokazać, jak bardzo są rozgniewani, już w drodze na szczyt publicznie skrytykowali niemiecko-francuski plan.
   • keniata Re: Kaczynski,Orban i Le Pen. 03.07.21, 15:23
    Najlepszym wyjsciem bylby Polexit.
    Nie rozumiem takiego madrego narodu jakim sa Polacy , ze trwaja w tym eurokolchozie .
    Sami sobie lepiej dadza rady niz pod presja Berlina lub Paryza.
    Jeszcze lepsza alternatywa , bylby Polwykop.
    I powrot na akermanskie stepy .
    • socer-schlesier Re: Kaczynski,Orban i Le Pen. 04.07.21, 08:30

     iksis Re: Kaczynski,Orban i Le Pen. 02.07.21, 15:52
     Merkel i Macron ponoszą bolesną porażkę w Unii ze swoją propozycją łagodnego traktowania Putina .

     ---

     iksis a co powiysz na to:

     www.google.com/search?q=orban+i+putin&client=firefox-b-d&tbm=isch&source=iu&ictx=1&fir=NfuRr0_rt81dcM%252CC8EZPUTSjz3YEM%252C_&vet=1&usg=AI4_-kQkVO5BWeu6hCsZ555F1WKnv8AANQ&sa=X&ved=2ahUKEwjgh9D548jxAhVcCRAIHS0kAmQQ9QF6BAgGEAE#imgrc=NfuRr0_rt81dcM---

     www.google.com/search?q=le+pen+i+putin&client=firefox-b-d&tbm=isch&source=iu&ictx=1&fir=MnwKiYzG02BmUM%252CjWVAaoj6b18rqM%252C_&vet=1&usg=AI4_-kTOZhmckask6zuQxXFkl-1jUYC39A&sa=X&ved=2ahUKEwia84SH5MjxAhVRkMMKHSlDCloQ9QF6BAgUEAE#imgrc=MnwKiYzG02BmUM--

     fakty.tvn24.pl/ogladaj-online,60/matteo-salvini-nosil-koszulki-z-podobizna-putina-spotka-sie-z-nim-mateusz-morawiecki,1055169.html
       • iksis Re: Kaczynski,Orban i Le Pen. 04.07.21, 20:36
        Francuskie i niemieckie przydupasy Putina.

        Były premier Francji Francois Fillon został powołany do zarządu rosyjskiego państwowego koncernu naftowego Zarubieżnieft – podała agencja AFP, powołując się na listę jego członków, udostępnioną w sobotę na stronie internetowej specjalizującej się w ujawnianiu informacji o rosyjskich firmach.

        Według listy, opublikowanej przez Centrum ujawniania informacji gospodarczych, prowadzonego przez rosyjską agencję prasową Interfax, Fillon, który był premierem Francji w latach 2007-2012, od 28 czerwca jest członkiem zarządu grupy, specjalizującej się w rozwoju i eksploatacji złóż węglowodorów, zwłaszcza za granicą.

        Fillon został skazany w czerwcu 2020 roku na pięć lat więzienia, w tym trzy w zawieszeniu, w głośnej sprawie fikcyjnego zatrudnienia i sprzeniewierzenia publicznych pieniędzy. Były premier ma również zakaz piastowania urzędów publicznych przez 10 lat. Afera wykoleiła jego kampanię prezydencką w 2017 roku - wskazuje AFP.

        W zarządach rosyjskich koncernów naftowych zasiadają inni byli wysocy rangą zagraniczni urzędnicy. Była szefowa austriackiej dyplomacji Karin Kneissl, która w 2018 r. tańczyła z prezydentem Rosji Władimirem Putinem na swoim ślubie, została w czerwcu powołana do rosyjskiego giganta naftowego Rosnieft, w którym od kilku lat działa były kanclerz Niemiec Gerhard Schroeder.
        • 1fatum Re: Kaczynski,Orban i Le Pen. 07.07.21, 22:57
         iksis napisał: "Francuskie i niemieckie przydupasy Putina."

         Z tego wniosek, że Putin jest samcem alfa. Jeżeli nawet Francja i Niemcy liczą się z Putinem, to taka mała Polska bez przemysłu, nie licząca się w świecie przez tych Wielkich nie jest nawet zauważana. Przypomina żabę nadstawiającą łapę do podkucia, tam, gdzie konie kują.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka