Dodaj do ulubionych

Centrum/Galeria handlowa w Zawierciu???

19.11.10, 22:50

Czy to prawda, że w miejscu wyburzanego budynku obok stacji BP ma powstać jakieś centrum handlowe? Może ktoś z Was wie coś na ten temat??
Obserwuj wątek
  • le_szek Re: Centrum/Galeria handlowa w Zawierciu??? 20.11.10, 01:57
   Od dawna jest mowa o dwóch potencjalnych CH w Zawierciu - na terenie Zafamy i blaszanki (gdzie kilka lat temu wyburzono XIX-wieczne zabudowania z wieżą ciśnień, a dziś hula wiatr...). Plotki mówiły o Auchanie i Kauflandzie, w to pierwsze nie chce mi się wierzyć, drugie jest niewykluczone.
  • fasolkaa1 Re: Centrum/Galeria handlowa w Zawierciu??? 07.04.11, 23:11
   W ostatnim wywiadzie pan Mach jasno i wyraznie sie wypowiedział na temat galerii i teraz wszyscy są zadowoleni i ci co byli za i ci co byli przeciw,:)
   Czyli tak jak w ruskim filmie nic nie wiadomo co będzie;a czas ucieka.
   oto ten wywiad,
   www.zawiercie.info/wiadomosci,5653.html
    • fasolkaa1 Re: Centrum/Galeria handlowa w Zawierciu??? 12.04.11, 04:40
     mieszkaniec_zawiercia napisał:

     > czyli standard, każdemu obiecać, każdego poklepać, robić swoje i ... trzymać si
     > ę władzy ... tak minęło już ... 30 lat !
     bardzo trafnie to napisałeś,w tym mieście to tylko Spałka było coś widać i tych co rzadzili w latach 70 i jeszcze troche w 80 a potem nastała demokracja :) i z prężnie budowanego miasta powoli robi się dziura:( w której tylko się burzy zakłady takie jak
     ZZPB,PRZYJAZN,OCTOWNIA,FOB,ZAFAMA,NAPRAWY SAMOCHODOWE,RZAZNIA,SRUBY I NITY, itd..i nic w to miejsce :(
     co te domokratycznie władze zrobily widocznego dla mieszkanców??

     • krzy76siek Re: Centrum/Galeria handlowa w Zawierciu??? 12.04.11, 12:22
      Tak fasolko lata 70 przyniosły dużo inwestycji i rozwój miasta , który mocno został wyhamowany w latach 80 . I tu zaczyna się pewien problem - wielu z tych ludzi którzy wladali tym miastem siedząc na różnych stołkach na ul Leśnej 2- Prezydium MRN lub 8- KM PZPR ( wówczas to była Okrzei) dalej zasiada we władzach naszego miasta i powiatu - np. Imielski , Górny.
      Wiem że zostali wybrani w wolnych wyborach tylko czy aby na pewno mozna o nich mówić"władze demokratyczne" . Do tego dochodzą różne urzędy gdzie władzę niczym w Korei Płn sprawują ciągle te same osoby np. PUP
      Lewica ze swym NAW stworzyła w Zawierciu istną enklawę dla "swoich" , nie robią lub wręcz blokując rozwój miasta ( storpedowanie możliwości utworzenia strefy ekonomicznej w Zawierciu już ponad 10 lat temu !!! )
      W zamian przy okazji likwidacji kolejnych zakładów uprawia się propagandę typu - "za komuny w Zawierciu było tyle zakładów a za "solidaruchów"( często to określenie mozna usłyszeć) wszystko pada". Więc na kogo macie ludzie głosować? - wiadomo .
      Mało kto jednak zagłębia się mocniej w sedno sprawy i sprawdza np kto faktycznie doprowadzał do ruiny i upadku zawierciańskiego przemysłu.
      Kochani , patrzmy na szczegóły i na ludzi , a nie określajmy że jedna epoka coś dała a druga zabiera .
     • fasolkaa1 Re: Centrum/Galeria handlowa w Zawierciu??? 12.04.11, 14:51
      masz racje jest kilku ludzi z minionej epoki;fakty sa takie,ze miasto powoli umiera i nie widać aby obecna ekipa pod wodzą Macha chciała coś zrobić,swiadczy m/innymi o tym ten wywiad;
      jedyny widoczny efekt tej ekipy zmiana nazwy zawiercie.info na twoje twojemiasto.info i pod porządkowanie mediów Machowi;
      Tylko patrzeć jak pan redaktor Druzbicki zacznie propagande sukcesu Macha.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka