Dodaj do ulubionych

Forum Gleiwitz robi sie wplywowe

07.04.06, 00:11
Likwidacja milicji forumowej ,ktorej asami byli arnold ze Katowic i sss9 z Gliwic.
Zmuszenie do emigracji czerwonego barona czytej Bartusia
Wszystko sie wydarzylo bardzo szybko :)

Moze tak jesce podbic silesiane i uczynic jom podforum Gleiwitz ????
Obserwuj wątek
    • rico-chorzow Radosławie;) 07.04.06, 00:13
      zapomniałeś o mnie,ja Tobie tego nie zapomnę.:)))
      • willi2 Re: Radosławie;) 07.04.06, 00:21
        heheh
        Rico ty byles tylko malym kolkiem w tej calej bartoszowej aparaturze :)
        Proponuja ci lepszo organizacjo :)
      • willi2 P.SNie strasz mnie Ricus :) 07.04.06, 00:39

    • szwager_z_laband Re: Forum Gleiwitz robi sie wplywowe 07.04.06, 06:37
      Willi niy momy sie z czego radowac - tera bydymy miec wrogow obleczonych w
      inksze klamoty :)
    • grba dla nadymających się 07.04.06, 09:28
      Baloniku mój malutki
      Rośnij duży, okrąglutki.

      Balon rośnie że aż strach,
      Przebrał miarę no i bach!
      • rico-chorzow Re: dla nadymających się 07.04.06, 10:35
        grba napisał:

        > Baloniku mój malutki
        > Rośnij duży, okrąglutki.
        >
        > Balon rośnie że aż strach,
        > Przebrał miarę no i bach!

        Gratulacje Panie Grba:),są słabe te polskie baloniki.
        • grba Re: dla nadymających się 07.04.06, 17:17
          "słabe te polskie baloniki" powiedział Rico-senior...
    • bartoszcze Re: Forum Gleiwitz robi sie wplywowe 07.04.06, 11:22
      Absolutnie, Radosławie.
      Zapomniałeś jeszcze wspomnieć o doprowadzeniu do ugody w sprawie BPH i
      sprawieniu, że słońce wstaje coraz wcześniej:-D bo to przeciez też oczywiście
      wynik Twoich wpływów:)))
      • willi2 Re: Forum Gleiwitz robi sie wplywowe 07.04.06, 11:42
        Admin slonce zaszedl,ktory mial swiecic tysiac lat :D
    • builder Re: Forum Gleiwitz robi sie wplywowe 08.04.06, 00:50
      willi2 napisał:

      > Likwidacja milicji forumowej ,ktorej asami byli arnold ze Katowic i sss9 z
      Gliw
      > ic.
      > Zmuszenie do emigracji czerwonego barona czytej Bartusia
      > Wszystko sie wydarzylo bardzo szybko :)
      >
      > Moze tak jesce podbic silesiane i uczynic jom podforum Gleiwitz ????
      >
      przykro miy to stwierdzic`-wyglada na tou, z`e wskazo`wki miszcza nie nauczyly
      cie niczego!,
      choc` miszcz uwaz`a cie za swojego snopka to i teraz daje ci jeszcze szanse
      bys` sie wykazal,
      w tym paragrafie jestes` praktycznie przegrany;),
      badz` czujny i nie staraj sie cos` na sile zdemaskowac` bo pograz`ysz
      niewinnych forumowiczo`w,

      by willi2,

Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka