willi2
07.04.06, 00:11
Likwidacja milicji forumowej ,ktorej asami byli arnold ze Katowic i sss9 z Gliwic.
Zmuszenie do emigracji czerwonego barona czytej Bartusia
Wszystko sie wydarzylo bardzo szybko :)
Moze tak jesce podbic silesiane i uczynic jom podforum Gleiwitz ????