olandi1 20.11.06, 09:29 www.spieprzajdziadu.pl/pliki/kaczor-naczelnik.jpg Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
bonbon1 Re: Jeden Wódz 20.11.06, 10:52 Mozno im tesno ;) pl.indymedia.org/pl/2005/09/16006.shtml Odpowiedz Link
bonbon1 Re: Jeden Wódz 20.11.06, 10:54 Chyba ja claygirl.rakieta.pl/gothripper/kaczor_siegheil.jpg Odpowiedz Link