Dodaj do ulubionych

Jeden Wódz

20.11.06, 09:29
www.spieprzajdziadu.pl/pliki/kaczor-naczelnik.jpg
Obserwuj wątek
    • bonbon1 Re: Jeden Wódz 20.11.06, 10:52
      Mozno im tesno ;)

      pl.indymedia.org/pl/2005/09/16006.shtml
      • bonbon1 Re: Jeden Wódz 20.11.06, 10:54
        Chyba ja

        claygirl.rakieta.pl/gothripper/kaczor_siegheil.jpg

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka