Dodaj do ulubionych

Moralnosc Ameryki !

17.07.08, 21:58
Czlonek NSDAP Wernher von Braun (Notabene urodzony na terenach
dzisiejszej Polski)zostal mimo swej przeszlosci zaangazowany przez
USA i byl ojcem programu Apollo, to on wprowadzic USA na orbity
kosmiczne i na ksiezyc.
Jakos USA nie szterowalo, ze byl Hitlerowcem?
Do takiego kraju ja jako czlonek Partii Zielonych bym nigdy nie
wywedrowal, nawet na odwiedziny czy urlop nie!
Obserwuj wątek
    • ballest Re: Moralnosc Ameryki ! 18.07.08, 06:28
      "Wernher von Braun, Wernher Magnus Maximilian Freiherr von Braun
      (ur. 23 marca 1912 w Wirsitz, obecnie Wyrzysk, zm. 16 czerwca 1977) -
      niemiecki uczony, jeden z czołowych konstruktorów rakiet i
      pionierów podboju kosmosu. Podczas II wojny światowej współtwórca
      pocisków balistycznych V-2. Nazista, oficer SS. Po wojnie, uczestnik
      amerykańskiego programu kosmicznego."
      wapedia.mobi/pl/Wernher_von_Braun
      Taki kraj chwali Kubus, czyli tysz nazistom jest! moze jego ojciec
      oficerem SS byl?
      ;)
      • sloneczko1 Re: Moralnosc Ameryki ! 18.07.08, 08:38
        bou,niy bou,o rodzinie sam sie niy pisze
        • ballest Re: Moralnosc Ameryki ! 18.07.08, 09:20
          ale mou SS w nicku, moze se zapytosz czymu to zrobiou?
          • dede99 Re: Moralnosc Ameryki ! 18.07.08, 12:29
            do mie kiedys wszystko co sie z Ameryka wiazalo swiete bylo.
            dzisiej widza to trocha inaczy i przyznom Ballestowi racja w tym kto rzadzi Amerykom:Rockeffeller,J.P.Morgan i ich potomkowie dla ktorych sie tylko pieniadz w wladza liczy.Bardzo polecom ten Film:

            video.google.com/videoplay?docid=-5352246495880531634&pr=goog-sl
            niestety tylko po Niemiecku(w necie mozna znalezc oryginalno wersja Angielsko)

            lg

            • ballest Re: Moralnosc Ameryki ! 18.07.08, 20:01
              Dziynki Dede, to jest wlasnie to, czymu jou USA nie wierzam, a to juz od 30 lot!
        • kubiss Re: Moralnosc Ameryki ! 18.07.08, 14:01
          sloneczko1 napisała:

          > bou,niy bou,o rodzinie sam sie niy pisze

          Słuszna uwaga !
          Ja mam zdecydowanie więcej uuoleju w głowie i o swoich krewnych nie piszę na
          forum ..... KubiSS
    • grba SS-mani, parteigenossen 18.07.08, 12:38
      Karta Wypędzonych” to bardzo piękny dokument. Warto by się zapoznać
      kim byli szlachetni sygnatariusze, którzy złożyli pod nim 30
      nieczytelnych podpisów.

      1. Dr Rudolf Wagner przedstawiciel Niemców z Bukowiny urodził się w
      Galicji, z rodziców pochodzących ze wschodnich Czech, po pierwszej
      wojnie światowej został obywatelem Rumunii. W czasach studenckich
      był aktywnym działaczem Narodowosocjalistycznego Związku Studentów,
      następnie został pracownikiem Sicherheitsdienstes (SD) der SS Służby
      Bezpieczeństwa SS. W latach 1938-1940 pracował w nstytucie
      SS „Wannsee-Institut”. Wannsee łatwe do zapamiętania... Instytut
      zajmował się planowaniem narodowościowego aspektu Nowego Porządku w
      Europie czyli kogo wysiedlić, przesiedlić, eksterminować. Po
      zdobyciu wiedzy teoretycznej skierowany został do pracy u samego
      Reinharda Heydricha w "Zentrale der Vernichtung" (Centrala Zagłady).
      Następnie w Paryżu w stopniu tylko unterscharführera ciężko pracował
      w Sicherheitspolizei. Jego wysiłki zostały docenione skierowano go
      na „14 Führerlehrgang der SS” (14 Kurs Dowódców SS). Wyszkolony
      skierowany został do Sicherheitspolizei w Belgradzie (maj - listopad
      1941), gdzie „pracował” w Einsatzkommando które zajmowało
      się „zabezpieczaniem tyłów”. Z wieloma doświadczonymi kolegami z tej
      jednostki zostaje przeniesiony w styczniu 1942 na obszar Związku
      Radzieckiego. Znowu jego praca została doceniona, awansuje do
      Berlina by zostać pracownikiem Abteilung VI (Ausland) RSHA. Karierę
      zakończył w stopniu SS-Obersturmbannführera. Po wojnie działał
      w „Komitecie Pomocy Ewangelickim Przesiedleńcom z Bukowiny”, był
      rzecznikiem „Landsmannschaft der Deutschen aus der Bukowina”,
      zasiadał w bawarskim Landtagu. O swojej karierze krwawego psa w SS
      milczał.

      2. Waldemar Kraft rzecznik Ziomkostwa Wisła –Warta (Landsmannschaft
      Weichsel-Warthe). Od 1920 do 1939 był jednym przywódców mniejszości
      niemieckiej w Polsce i dyrektorem niemieckich organizacji rolniczych
      w Polsce: Hauptvereins der Deutschen Bauernvereine in Posen i
      Deutschen Landwirtschaftlichen Zentralverbandes in Polen. Po ataku
      na Polskę 13 listopada 1939 jego zasługi zostały docenione,
      mianowano go Hauptsturmführerem SS, Nadal był specjalistą od spraw
      rolnictwa m.in. w Amt II ("Volkstumsreferat") des
      Reichssicherheitshauptamtes (RSHA) a także w Izbie Rolniczej
      (Landwirtschaftskammer) w Poznaniu. Pełniąc te funkcje realizował
      program wypędzania polskich rolników z Wielkopolski i osiedlania
      Niemców. Od 1943 w NSDAP. Po wojnie z taką kartą chciał wrócić do
      Polski?

      3. Alfred Gille przewodniczący "Landesverbandes der
      Heimatvertriebenen Schleswig-Holstein". Od 1928 do 1945 burmistrz
      miasta Lötzen (Giżycko) w Prusach Wschodnich. SA-Scharführer i od 1
      maja 1937 członek NSDAP z nr. członkowskim 6.019.687. Pod koniec
      1942 jako administrator wojenny odkomenderowany na Ukrainę, gdzie
      był Gebietskommissar des Kreisgebietes Saporoshje-Stadt,
      Generalbezirk Dnjepropetrowsk. Co robił w Zaporożu? Jak zanotowano w
      jego charakterystyce służbowej: „zawsze bez zastrzeżeń umacniał
      państwo narodowosocjalistyczne”. Czy po wojnie mógł wrócić do
      Giżycka?

      4. Gottlieb Leibbrandt rzecznik Arbeitsgemeinschaft der Ostumsiedler
      (Rußlanddeutsche)Od 1 października 1933 roku członek NSDAP i
      narodowosocjalistycznej organizacji studenckiej na uniwersytecie
      wiedeńskim, ochotniczo wstąpił do SA. Po delegalizacji organizacji
      nazistowskich w Austrii został kierownikiem wyszkolenia w
      nielegalnej NSDAP, aresztowany, zbiegł do Niemiec.

      5. Walter von Keudell podpisał kartę jako rzecznik "Landsmannschaft
      Berlin-Mark Brandenburg". W przeszłości był funkcjonariuszem
      partyjnym Deutschnationalen Volkspartei (DNVP), z jej ramienia był
      ministrem spraw wewnętrznych Niemiec. 21 lutego 1933 wysłał telegram
      do „Brunatnego Domu” partyjnej centrali NSDAP w Monachium: "Auf
      Veranlassung von Minister Göring erbitte ich beschleunigte Aufnahme
      in die Partei (zu diesem Zeitpunkt war wegen des Massenandrangs
      bereits mit einem Aufnahme stopp zu rechnen; E. S.) und Bestätigung
      sowie Mitteilung an die Parteipresse." Telegraficzną deklarację
      doceniono, został przyjęty do NSDAP 20 marca 1933 (nr 1 429 388) i w
      prasie partyjnej tak jak chciał ogłoszono i potwierdzono jego
      członkostwo. Dlaczego był pupilkiem Göringa? Walter von Keudell był
      prawnikiem, politykiem i... leśnikiem, co dla Wielkiego Łowczego
      Rzeszy miało kapitalne znaczenie. Następnie Walter von Keudell
      pełnił funkcje: Preußischer Oberlandforstmeister,
      Generalforstmeister und Staatssekretär im Reichsforstamt in Berlin,
      Führer des Deutschen Forstvereins (Führer Niemieckiego Związku
      Leśnego). W latach 1941-43 był królewieckim landratem. Od 1948 już
      CDU... Rosjanie takich ludzi nazywają „moneta która zawsze chodzi”.

      6. Franz Hamm rzecznik Heimatvertriebenen aus Jugoslawien Działacz
      mniejszości niemieckiej (Donauschwaben) w Jugosławii, z której
      uczynił nazistowskie narzędzie polityki III Rzeszy, paramilitarną V
      kolumnę witającą się „deutsche Gruß”. Nie powinno to nas dziwić,
      organizacyjnie bowiem podlegał „Volksdeutschen Mittelstelle”
      kierowanej przez SS-Obergruppenführera Lorenza W Jugosławii miał
      swój udział w niemieckiej polityce rabunku i zagłady. Historyk
      Thomas Casagrande w pracy popartej dokumentami opisującej dzieje
      złożonej z volksdeutschów SS-Division „Prinz Eugen", ujawnia rolę
      Hamma w zagładzie Żydów. Od 1942 roku, kiedy Wojwodina została
      przekazana Węgrom Hamm zaczyna działać w Budapeszcie. Węgry też nie
      mogły liczyć na jego lojalność, bo już 19 marca 1944 do tego kraju
      wkraczają wojska niemieckie, wtedy energicznie wspiera tę i inne
      akcje niemieckich rządców. Wspiera, wspomaga, propagandowo uzasadnia
      deportację węgierskich Żydów do Auschwitz będąc przywódcą „Block der
      deutschen nationalsozialistischen Reichstagsmitglieder". A po
      wojnie „szczery” obrońca wypędzonych...
      • grba SS-mani, parteigenossen #2 18.07.08, 12:39
        7.
        Karl Mocker przewodniczący "Landesverbandes der vertriebenen
        Deutschen" w Badenii- Wirtemberdze. Niemiec sudecki, funkcjonariusz
        partii Konrada Heinleina. Od 1938 do 1945 adwokat w Chomutovie
        (Komotau). Po wojnie wraz z Eduardem Fiedlerem byłym nazistowskim
        burmistrzem Komotau, z Seppem Schwarzem też z
        Komotau „nadkierownikiem” okręgowego narodowosocjalistycznego urzędu
        szkolnego pracowali nad „Prawem do Ojczyzny”. Oczywiście nad swoim
        prawem, bo inni... Historyk Rolf Gebel ujawnił, że Mocker 1
        października 1938 dumnie zameldował dowódcy niemieckiego Wehrmachtu
        wkraczającego do Komotau, że miasto jest "JUDENFREI".

        8.
        Następny Niemiec sudecki Josef Walter popisał „Kartę” jako
        przewodniczący "Landesverbandes der Heimatvertriebenen" w Hesji.
        Oczywiście henleinowiec, ale przede wszystkim działacz gospodarczy i
        Hauptgeschäftsführer Sudecko-Niemieckiej Izby
        Gospodarczej. „Ujednolicił” pod nazistowski strychulec wszystkie
        miejscowe organizacje gospodarcze, przemysłowe, rzemieślnicze. Gdyby
        dzisiaj żył podpisałby się pod pozwem do Trybunału w Strasburgu o
        zwrot niemieckich majątków? Sam będąc w Sudetach gospodarczym
        führerkiem skutecznie aryzował żydowski majątek, sklepy, hotele,
        zakłady...

        9.
        Erik von Witzleben, który sygnował „Kartę” jako
        przewodniczący "Landsmannschaft Westpreußen". W Polsce posiadał
        ogromny majątek ziemski w Liszkowie koło Łobżenicy w obecnym
        powiecie Pilskim. W połowie 1940 r. Reichsführer SS Heinrich Himmler
        osobiście mianował 60-letniego von Witzlebena SS-Sturmbannführerem
        na wniosek SS-Obergruppenführera Heydricha Reinharda. Zaszczyt ten
        usadawiano jego wieloletnią pracą na rzecz umacniania niemczyzny, 3
        miesiącami spędzonymi w polskim więzieniu za antypolską działalność,
        był także jednym z dowódcóz dowódców pomorskiego Selbschutzu.
        Członkowie Selbschutzu przygotowali listy Polaków, których następnie
        mordowali („Unternehmen Tannenberg”). Liczbę ofiar określa się na
        ok. 50 tysięcy. Ostatnio po ujawnieniu jego esesmaństwa fundacja
        Ziomkostwa Prus Zachodnich jego imienia musiała zmienić nazwę.

        10.
        Rudolf Lodgman von Auen rzecznik „Sudetendeutschen Landsmannschaft”,
        był ważnym działaczem radykalnej antysemickiej Deutsch-nationalen
        Partei w Republice Czechosłowackiej. W okresie międzywojennym przez
        20 lat jego grupa parlamentarna domagała się ograniczenia praw
        obywatelskich dla ludności żydowskiej. Był tak radykalnym
        zwolennikiem Hitlera, że stał się zażartym przeciwnikiem Henleina,
        którego pogardliwie nazywał „oportunistą” i „instruktorem
        turystycznym”. W listach do Hitlera denuncjował Henleina
        jako „plemiennego niemiecko-sudeckiego separatystę”, który szkodzi
        zjednoczeniu z Rzeszą. Domagał się także rozwiązania „kwestii
        żydowskiej” w wielu opublikowanych atykułach i z satysfakcją powitał
        w październiku 1938 wkraczający do Sudetenlandu Wehrmacht, który
        dawał mu „pewność” rozwiązania nurtujących go problemów. Ponownie
        dał znać o sobie jako znawca spraw żydowskich w czasie afery
        związanej z porwaniem Eichmanna przez Izraelczyków w Argentynie. W
        r. 1960 w „Sudetendeutsche Zeitung" opublikował płomienny protest
        twierdząc, że Eichmann bezprawnie porwany jako Reichsdeutsch nie
        utracił niemieckiego obywatelstwa i prawa do opieki państwa
        niemieckiego. Domagał od Ministerstwa Spraw Zagranicznych RFN
        działania na rzecz ratowania Eichmanna przed izraelskim wymiarem
        sprawiedliwości.
      • grba SS-mani, parteigenossen #3 18.07.08, 12:40
        Friedrich-Wilhelm Schallwig przez całe dziesięciolecia był osobą
        numer 2 w Krajowym Związku Wypędzonych w Badenii-Wirtembergii, a od
        1972 r. był także szefem Ziomkostwa Śląskiego w Ländle. Ów urodzony
        w 1902 r. w śląskim Boguszowie (Gottesberg) prawnik, członek NSDAP
        od stycznia 1932 r., przybył w lecie 1941 r. w składzie
        Einsatzgruppe A na Łotwę. Grupy operacyjne były utworzone specjalnie
        do prowadzenia czystek etnicznych na podbitych terenach. 170-osobowe
        Einsatzkommando 2, do którego należał Schallwig, tylko do początku
        września 1941 r., wymordowało, jak się szacuje, 17 tysięcy ludzi.
        Komendant Einsatzgruppe A, Walter Stahlecker zgłosił Berlinowi na
        początku 1942 r. niemal ćwierć miliona zabitych. W marcu 1944 r.
        Schallwig przeniósł się do Budapesztu; krótko potem Niemcy
        rozpoczęli deportacje węgierskich Żydów do Auschwitz. Schallwig
        został osobistym referentem Hansa Geschke, dowódcy policji
        bezpieczeństwa (Sicherheitspolizei) i przełożonego Adolfa Eichmanna.
        W randze Sturmbannführera SS Schallwig objął w końcu 1944 r.
        dowództwo policji bezpieczeństwa w mieście Szombathely w zachodnich
        Węgrzech. Po wojnie organa wymiaru sprawiedliwości wielokrotnie
        przesłuchiwały Schallwiga, ale ten zaprzeczał swojemu udziałowi w
        zbrodniach – co jednak za „wykluczone” uważa Peter Klein, autor
        pracy na temat „ostatecznego rozwiązania” w Rydze. Schallwig zmarł w
        1977 r. wskutek wypadku drogowego, ale jeszcze w 2002 r., z okazji
        25-tej rocznicy śmierci Związek Wypędzonych z Badenii-Wirtembergii
        złożył hołd pamięci swego wieloletniego wiceprzewodniczącego.
        • kubiss Re: SS-mani, parteigenossen #3 18.07.08, 13:54
          Friedrich-Wilhelm Schallwig przez całe dziesięciolecia był osobą
          > numer 2 w Krajowym Związku Wypędzonych
          Ów urodzony
          > w 1902 r. w śląskim Boguszowie (Gottesberg) prawnik, członek NSDAP
          > od stycznia 1932 r., przybył w lecie 1941 r. w składzie
          > Einsatzgruppe A na Łotwę. Grupy operacyjne były utworzone specjalnie
          > do prowadzenia czystek etnicznych na podbitych terenach.

          ==Uważam że stali bywalcy forum powinni być dumni z takiego Szlezjera
          Oni wszyscy mają przodków co z przyjemnością mordowali :-)
          W przeciwnym wypadku nie mieliby takich skrajnych poglądów .
          Pozdrawiam ..... KubiSS
          • ballest Re: SS-mani, parteigenossen #3 18.07.08, 22:07
            Kubusiu w USA SS-owcy byli najwyzszymi medalami dekorowani, moze na ten temat
            cos skreslisz, polski uobludniku!
        • rico-chorzow Panie Grba:) SS-mani, parteigenossen #3, 19.07.08, 11:59
          cieszę się za odsłonięcia ewidencyjne tylu ss-manów,a przede wszystkim tych z -
          Sudetenlandu -,do którego wkroczył ten haniebny wehrmacht,a może Pan nam
          przedstawić ewidnecję bratersko z wehrmachtem zbrojnie wkraczających na Zaolzie
          - przepraszam - przybywających wojsk "bezkarabinowych" Polaków?
          • ballest Re: Panie Grba:) SS-mani, parteigenossen #3, 19.07.08, 12:41
            Czekomy Grba?
            • grba Re: Panie Grba:) SS-mani, parteigenossen #3, 20.07.08, 15:11
              Wiemy chłopcy, że Wasi ss-mani są lepsi od ss-manów co poszli do
              Amerykanów. My w tych zawodach nie możemy wziąć udziału, ss-manów
              brak...
              • hanys_hans Re: Panie Grba:) SS-mani, parteigenossen #3, 20.07.08, 21:08
                grba napisał:

                > Wiemy chłopcy, że Wasi ss-mani są lepsi od ss-manów co poszli do
                > Amerykanów. My w tych zawodach nie możemy wziąć udziału, ss-manów
                > brak...

                jako to brak? a kubiSS to co, gipSS?
    • szwager_z_laband Re: Moralnosc Ameryki ! 18.07.08, 20:08
      Wczoraj oglondouech dos ciekawy film - film kery moge dac mauo
      refleksja:


      "Der Krieg des Charlie Wilson"

      Hamerykony sie w nim spuyciyli, ale refleksja do np Ballesta abo mie
      je dos ciekawo;)

      abo?
      • ballest Re: Moralnosc Ameryki ! 18.07.08, 20:41
        Laband widzioues to, co DEDE tu wraziou?
        • ballest Re: Moralnosc Ameryki ! 18.07.08, 20:46
          Jak ues to widzioiu, to wiysz, ze Immobillien-Krise nie je przypadkowou, a te 2
          billiony $, co wielki kapital skasowou, czytej oszukou caly swiat, to ciag
          dalszy tego filmu.
          Takou suma, a zodyn nie pudzie siedziec, ;) Nos by zamkli za 10 000 a tych za
          milliardy nie zamknom!
          Kedys mi Dede nie wierzou, widzam, ze uon zaczynou pojmowac ten Swiat!
          • ballest Re: Moralnosc Ameryki ! 18.07.08, 22:05
            Laband, te ostatnie dwa wpisy to jou wyciepnou;)
            • kubiss Re: Moralnosc Ameryki ! 18.07.08, 22:15
              ballest napisał:

              > Laband, te ostatnie dwa wpisy to jou wyciepnou;)

              Panu już dziękujemy .


              --
              Zanotuj to w swoim kapowniku
              • ballest Re: Moralnosc Ameryki ! 18.07.08, 23:23
                Twojego uech nie wyciepnou, Twoje wpisy sa Denkmale polskiego prymitywizmu!
                • sloneczko1 Re: Moralnosc Ameryki ! 18.07.08, 23:39
                  ciekawe życiorysy sam dou Garba :)
                  • szwager_z_laband Re: Moralnosc Ameryki ! 19.07.08, 09:34
                    niywia eli ciekawe - jo by padou ize on wysznupuje ino take kere
                    niychce widziec po polskyj zajcie = we dzisiejszyj Polsce dalyj
                    zyjom dziesiontki tysiyncy Polokow kere w oczach Slonzokow majom o
                    wiele gorszo pszeszuosc niz ta naciongano przez wszechPolokow w
                    stosunku do personow niymiekego pochodzynia. A wszysko skuli tego ze
                    niychcom coniykere suyszec o swojyj winie.
                  • ballest Re: Moralnosc Ameryki ! 19.07.08, 09:36
                    Suoneczko, ten zyciorys wcale nie pasuje do tematu wontku, ale
                    Polacy juz zawsze z tego slyneli ze zamiast dyskusji tylko
                    polemizuja i stond te problemy w zyciu maja.
                    Najlepszym przykladem som polskie elity rzadzace!
                    • sloneczko1 Re: Moralnosc Ameryki ! 19.07.08, 09:37
                      ale to yno jednostki;) a reszta narodu to kaj?
                      • szwager_z_laband Re: Moralnosc Ameryki ! 19.07.08, 09:56
                        Suoneczko, wiysz ile milionow Polokow bouo przed wojnom w polskich
                        faszystowskich partiach?
                        i wiysz ile milionow Polokow bouo po wojnie w PZPR??
                        • szwager_z_laband Re: Moralnosc Ameryki ! 19.07.08, 10:04
                          take mondrosci teko palanta dmowskego richtowauy = to som odniego
                          suowa:

                          ""Gdybyśmy byli podobni do dzisiejszych Włoch, gdybyśmy mieli taką
                          organizację jak faszyzm, gdybyśmy wreszcie mieli Mussoliniego,
                          największego niewątpliwie człowieka w dzisiejszej Europie, niczego
                          więcej nie byłoby nam potrzeba."

                          • ballest Re: Moralnosc Ameryki ! 19.07.08, 10:17
                            Laband, Polska dzisiej to najbardzi faszystowski kraj w Europie.
                            • szwager_z_laband Re: Moralnosc Ameryki ! 19.07.08, 10:29
                              no, jak stowiom pomniki Dmowskymu ...

                              Ale jo ich stowiom na rowno ze Rusami w tym wzglyndzie.
                              • socer-schlesier Re: Moralnosc Ameryki ! 20.07.08, 10:47
                                szwager_z_laband napisal:

                                take mondrosci teko palanta dmowskego richtowauy = to som odniego
                                suowa:

                                ""Gdybyśmy byli podobni do dzisiejszych Włoch, gdybyśmy mieli taką
                                organizację jak faszyzm, gdybyśmy wreszcie mieli Mussoliniego,
                                największego niewątpliwie człowieka w dzisiejszej Europie, niczego
                                więcej nie byłoby nam potrzeba."

                                Laband skad zes to "wysznupol".Uwazam ze duzo Polakow by mialo inne podejscie do rzeczywistosci gdyby znali takie teksty.Niestety ale oni jada caly czas na propagandzie komunistycznej(ktorych niby tak krytykuja).Wreszcie jednak przychodzi czas by spojrzec prawdzie w oczy o co sie ich najlepszy sojusznik(tak im sie wydaje) USA upominac zaczyna.
                                • szwager_z_laband Re: Moralnosc Ameryki ! 20.07.08, 10:57
                                  znondziesz to tysz ajnfach we wikipedii:

                                  pl.wikiquote.org/wiki/Roman_Dmowski
                                  • ballest Re: Moralnosc Ameryki ! 20.07.08, 11:06
                                    Przeca znomy nazistowskou Polska!"
                    • grba sprawdź znaczenie 20.07.08, 15:09
                      słowa polemizowanie w słowniku...
                      • kubiss Re: sprawdź znaczenie 20.07.08, 20:49
                        Pochwalcie sie ile to organizacji faszystowskich dziala dzisiaj w Niemczech ?
                        Ile Skinów i innych faszystow terroryzuje miasta .
                        Wy o ty doskonale wiecie .
                        Dlatego w Niemczech starannie skrywacie swoje wschodnie pochodzenie .
                        Trzeba wam o tym ciagle przypominac .

                        Nicht war ?

                      • ballest Re: sprawdź znaczenie 20.07.08, 21:58
                        "Polemika
                        Z Wikipedii
                        Skocz do: nawigacji, szukaj
                        Polemika (gr. pólemos - wojna, spór; także od przymiotnika polemikós -
                        wojowniczy, wrogi) - dyskusja (słowna lub pisemna) na sporny dla jej stron
                        temat, najczęściej na temat związany z polityką, religią, socjologią, sztuką itp"

                        Grba a cos Ty wyczytou?
                        • kubiss Re: sprawdź znaczenie 20.07.08, 22:31
                          ballest napisał:> Grba a cos Ty wyczytou?

                          Czyba raczej wyczytał :-)
                          Och darmowa polska szkoła nic cie nie nauczyła .
                          Dalej robisz byki ..... :-I
                          • ballest Re: sprawdź znaczenie 21.07.08, 06:07
                            "Dobra retoryka jest tarcza niewiedzy"
                            • dede99 Subprime Crisis 21.07.08, 11:04
                              Angole juz ich podsumowali;) klasa

                              pl.youtube.com/watch?v=TD5JTPhBhJw
                              lg dede
                          • hanys_hans Re: sprawdź znaczenie 21.07.08, 12:19
                            kubiss napisał:

                            > ballest napisał:> Grba a cos Ty wyczytou?
                            >
                            > Czyba raczej wyczytał :-)
                            > Och darmowa polska szkoła nic cie nie nauczyła .
                            > Dalej robisz byki ..... :-I

                            "Czyba" ???

                            Och kubiss, kubiss, darmowa polska szkoła nic cie nie nauczyła.
                            Dalej robisz byki ..... :-I
                            • ballest Re: sprawdź znaczenie 21.07.08, 12:41
                              Hanys to som byki z polski fabryki;)
                              • hanys_hans Re: sprawdź znaczenie 21.07.08, 17:02
                                ballest napisał:

                                > Hanys to som byki z polski fabryki;)

                                www.winka.net/image/etykiety/byk_mix.jpg
                                • ballest Re: sprawdź znaczenie 23.07.08, 06:13
                                  ;)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka