ballest
17.07.08, 21:58
Czlonek NSDAP Wernher von Braun (Notabene urodzony na terenach
dzisiejszej Polski)zostal mimo swej przeszlosci zaangazowany przez
USA i byl ojcem programu Apollo, to on wprowadzic USA na orbity
kosmiczne i na ksiezyc.
Jakos USA nie szterowalo, ze byl Hitlerowcem?
Do takiego kraju ja jako czlonek Partii Zielonych bym nigdy nie
wywedrowal, nawet na odwiedziny czy urlop nie!