rita100 16.12.08, 21:57 proszę, przeproś Bobka za swoje słowa. Sa na prawde niegodne. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ballest Re: Kubiss 16.12.08, 22:03 Oj, Rita, wpierw naucz sie pisac, bo on sie zwie KubiSS a juz te dwie ostatnie literki mowia wszystko o jego idolach i jego spojrzeniu na Swiat! To chory z nienawisci czlowiek! Odpowiedz Link
rita100 Re: Kubiss 16.12.08, 22:06 ballest napisał: > Oj, Rita, wpierw naucz sie pisac, bo on sie zwie > KubiSS a juz te dwie ostatnie literki mowia wszystko o jego idolach i jego > spojrzeniu na Swiat! > To chory z nienawisci czlowiek! Jak sie zwie tak sie zwie, ale mocno obraził niewinna rodzinę Odpowiedz Link
rita100 Re: Kubiss 16.12.08, 22:18 proszę, przeproś Bobka za swoje słowa. Sa na prawde niegodne. Odpowiedz Link
ballest Re: Kubiss 16.12.08, 22:46 Rita jak KubiSS przeprosi to go przy przeprosinach obrazi! Ty go nie znasz to jest prosty polski Hadziaj! On nawet nie wie jak sie slowo Kindersztuba czy etykieta osobista , pisze! Odpowiedz Link
rita100 Re: Kubiss 16.12.08, 22:49 Wierzę, z eprosi szczerze i z pokorą , jakby to zrobił prawdziwy Polak. Odpowiedz Link
rita100 Re: Kubiss 16.12.08, 22:51 Zobaczycie, że nas pozytywnie zaskoczy. Dajmy mu tylko czas. Najlepiej jak sie z problem przespi i zobaczy, ze świat wokół niego nie jest zły, jak myśli. Odpowiedz Link
kubiss Re: Kubiss 17.12.08, 00:16 No i gdzie te twoje przeprosiny za stronniczość ? Coś ich nie mogę znaleźć ..... :-( Odpowiedz Link
rita100 Re: Kubiss 17.12.08, 09:49 Kubiss, Ty w ogólne nie spisz, to jak możesz przemyśleć problem ? A problem jest w tym, że Ty wybrałeś sobie atak na wątek Bobka, by rozpocząc wojnę ze mną. Całkowicie niewinna dyskusja o sprawach osobistych zamieniła sie w brutalna nagonkę. Aże wziełam udział w tych rozmowach , to wiedziałeś - że nie zostanę obojetna wobec Twojego perfidnego ataku na Bobka i jego żonę. Tak to teraz odbieram Milczenie moje w niektórych sprawach też Ci się nie podoba. Wyrocznia ? Daj spokój , nie osądzam ludzi. Proszę tylko o przeproszenie , byś nie wyszedł na Capa. Popatrz prawdzie w oczy, kto kogo ma przeprosić. Ladne wnioski wysuwasz, jeśli to ode mnie oczekujesz przeprosin. -- ¸¸.•**¨`•»Natura do mnie sia śnieje¸¸.•*¨`•» ¸¸.•*¨`•»skowronek, aj to nolepszy mój kamrot"¸¸.•*¨`•» Odpowiedz Link
ballest Re: Kubiss 17.12.08, 09:49 "Zrobie jej na złość i przeproszę cię szczerze ! Trochę mnie poniosło :-( Ale nie dziw się chłopie jak tu na mnie takie obelgi faszyści rzucają . Życzę ci pogody ducha i udanych FUCH w Bayernie ..... KubiSS " To mialy byc przeprosiny a nie wysmiewka z roboty na czarno! Odpowiedz Link
ballest Re: Kubiss 17.12.08, 09:57 "Re: Polacy wyjadą z Anglii, ale nie wrócą do Pol kubiss 16.12.08, 22:52 Odpowiedz ballest napisał: > sasiadow, ale nie przeszkadza to Polakom sie tam osiedlic i ciagnac zyski z > tej decyzji! No wiesz tą cechę mają głównie Schlezjerzy :-) Jadą do Bayeru i robią fuchy nie płacąc podatku ! " ------------ Rita tu widzisz co sa przeprosiny hadziaja z uopolskiego wert, kerego Papa w guminiokach i kufajce na Slonsk se przykabaniou! Odpowiedz Link
rita100 Re: Kubiss 17.12.08, 10:20 łoj, Ballest, każdy sobie radzi jak może, płaci czy nie płaci podatku. Ale zobaczysz Ballest, Kubiss da nam przykład jak nalezy przepraszać. No ktoś ten przykład musi nam dać :) Kubiss nam pokaże jak należy godnie przeprosić. To będzie taka pokazówka. Odpowiedz Link
bobek1978 Re: Kubiss 17.12.08, 10:28 Kubiss niewia czs je taki głupi abo jyno sie sam tak stawiousz. Po robocie dycki idzie coś przirobić, jak sie chce i umiy, a że ty mousz dwie lewy rynki i nikt by cie ani do chałupy nie wpuścioł bys co nie spartaczoł to ostowou ci jyno nasmiywanie sie. Ale kej ci to robi radosć to sie tam szkryflej co chesz. Jo ci wybaczom, bo to przeca nie twoja wina że mousz zryty beret. Odpowiedz Link
rita100 Re: Kubiss 17.12.08, 10:46 Jak jest cenna złota rączka w domu, to nie trzeba nikomu udowadniać. Ja wróciłam do adapteru, bo w domu nikt nie jest elektronikiem i nie działa satelitarna, nie działa wideo. Nie było innej rady jak wrócić do tradycji ;))) Bobek, ja myślę , że pozazdrościł Ci Kubiss Twojego fachu, a jeszcze jak żonka jest rączna to przyszłośc przed wami OTWARTA. Odpowiedz Link
annak12 Re: Kubiss 17.12.08, 11:36 rita100 napisała: > No ktoś ten przykład musi nam dać :) Kubiss nam pokaże jak należy godnie > przeprosić. To będzie taka pokazówka. Myślałach,że tu zacznie od przeprosin forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=34281&w=88504645 Odpowiedz Link
hanys_hans Re: Kubiss 17.12.08, 18:12 noo widza rze chcecie fszyscy ta pokazoowka widziec´ uod kubiSSa, toosz wuooncza na jakis´ czas tyn woontek na zot. Take pszeprosiny z pszimusu soom blank do bani... =================================================================== kubiss 16.12.08, 17:43 Odpowiedz bobek1978 napisał: > kubiss na wigilio to familia niech jy karpia, a ty jydz jyno ty głowy od karpia > - mono prawie ci co rozumu przibyndzie. Witaj Bobeczku jak trza . Nie wiedziałem że w tym wątku aż drzazgi polecą . No z rozumem u mnie jest spox . Obiecałem jednej bardzo stronniczej kobiecie że ciebie przeproszę za pomównienie twojej żony. Przycisła mnie pod presją szantażu żebym to uczynił .:-) Zrobie jej na złość i przeproszę cię szczerze ! Trochę mnie poniosło :-( Ale nie dziw się chłopie jak tu na mnie takie obelgi faszyści rzucają . Życzę ci pogody ducha i udanych FUCH w Bayernie ..... KubiSS =================================================================== forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=34281&w=88630182 Odpowiedz Link
rita100 Re: Kubiss 17.12.08, 20:07 kubiss napisoł: Jestem przekonany że jako Kobieta która teraz po "Oczyszczeniu" będzie sprawiedliwa a nie stronnicza to wreszcie zainterweniujesz gdy Ballest zacznie bluzgać na cały naród Polski . Wierzę że z pewnością będziesz się domagać przeprosin ..... KubiSS --------- Musimy sobie wyjasnić jedno. Nie ma sprawiedliwości na świecie. Nawet Ministrowie Sprawiedliwości tylko z nazwy są sprawiedliwi. Co dla jednego jest dobre, dla drugiego jest złe. Nie zadowolimy sprawiedliwie świat, a ni Ty ani ja. Co do Ballesta, to uważam, że Ballest jest u siebie na Forum , a 'co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie' - takie jest powiedzenie. Nas obowiązuja inne reguły. Dobrze , ze sobie walczysz szpadelką. Ballest prowokuje, Ty się bronisz, atakujesz, my wszyscy obserwujemy i swoje zdanie o tym wyrabiamy, duzo się przy tym ucząc. Nie będę się domagać przeprosin ze strony Ballesta, bo to sa sprawy męskie, ja w takie dialogi nie wchodzę, ale obraziłeś kobiete Bobeczka i dlatego wpadłam w szał, co nie często mi się zdarza. Chcesz nam tu mówić, o czym mamy rozmawiać, co jest rzeczywiste, co wirtualne, a sęk w tym, że po prostu chcemy wszyscy tu być, bo chcemy. Dajmy sobie juz spokój z tym, pokażesz jak przepraszasz i ciesz się , że nie dostałes takiej kary jak Ziobro, żeby we wszystkich stacjach największej oglądalności przepraszać mała i miłą kobietkę Bobka, którą oglądaliśmy w galerii. Hej, dasz rady ! Odpowiedz Link