Dodaj do ulubionych

IMPLANTY W GDYNI GDZIE ?????

05.01.10, 16:19
WITAM

Mam do uzupełnienia ząb nr. 1 . Musze zregenerowacość kość i wstawić implant.

Nie wiem kopletnie gdzie to zrobić żeby nie było zbyt drogo i było dobże zrobione.

Jakiego implantologa byście polecili z Gdyni.

PROSZE O POMOC :(
Obserwuj wątek
    • diastema Re: IMPLANTY W GDYNI GDZIE ????? 10.03.10, 23:42
      Polecam dR J. Mackiewicza przyjmuje na ul Zgoda tu namiary
      www.jurandmackiewicz.pl/
    • akijowska Re: IMPLANTY W GDYNI GDZIE ????? 31.03.11, 00:46
      Wybór miejsca założenia implantu jest bardzo istotny. Popytaj znajomych, sprawdź "implanty gdynia" a przede wszystkim umów się na konsultację z wybranym lekarzem implantologiem, sprawdź czy posiada specjalizację w danym kierunku, ile implantów założył. Musisz w tym gabinecie czuć się przede wszystkim bezpiecznie.
    • jol_ka_32 Re: Implanty Hybrydowe 22.06.13, 12:50
      J.Mackiewicz jest chyba jedynym lekarzem w Gdyni który stosuje implanty hybrydowe a to jest do odbudowy 1 rewelacyjna sprawa. Ja mam odbudowaną u niego górną 2 i zrobił to świetnie właśnie takim specjalnym implantem z białą obwódką. Z tego co wiem to jeszcze w Krakowie i w Warszawie można takie zrobić
      • zbysz.ek72 Re: Implanty Hybrydowe 25.06.13, 10:08
        A można je zrobić gdzieś we Wrocławiu albo na dolnym śląsku?
        • snoooop Re: Implanty Hybrydowe 25.06.13, 10:13
          Widzę że implanty hybrydowe to teraz temat na topie. Ja też próbuję się dowiedzieć czy ktoś z Was ma już taki i kogo możecie polecić (Gdynia to dla mnie trochę za daleko)
        • puterko72 Re: Implanty Hybrydowe 27.06.13, 09:25
          Ja mam taki implant zakładany we Wrocławiu u doktora Trześniewskiego. Dla mnie najważniejsze było to, że wystarczy tylko jeden zabieg. To znaczy, że jak się implant wygoi to nie trzeba znowu ciąć i go odsłaniać. Jak na razie to nie mam żadnych komplikacji. Wstawiony ząb wygląda bardzo ładnie, więc chyba mogę polecić mojego lekarza.
    • cezarylukasik.pl Re: Implanty w Gdyni gdzie ????? 31.10.17, 11:41
      Jest ich trochę ale polecam sprawdzić Dr. Marcin Mincer zajmuje się implantologią od wielu lat. Na co dzień pracuje w Szwecji ale ma też swój gabinet w Gdyni. Najlepiej sprawdzić samemu niż wierzyć na słowo. swedentpolska.com
      • zydora Re: Implanty w Gdyni gdzie ????? 01.11.17, 20:55
        Ja akurat z Gdańska moge świetną klinike polecic co robia idealne implanty , sprawdźcie sobie o nich opinie, same pozytywne www.perfect-smile.pl/
      • minimka Re: Implanty w Gdyni gdzie ????? 26.07.20, 19:26
        Halo, czy ktos byl w K2Dental na Wolności 7 w Gdyni??? Oplaca sie i ladnie robia??????
        • marudatek Re: Implanty w Gdyni gdzie ????? 29.07.20, 22:18
          A poczytac opinie na google to nie laska? Tak, ladnie robią a implant jest zawsze lepszy niz proteza, o ile masz kase hehe
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka