30.11.05, 10:09
a co to za operację miałaś?
Obserwuj wątek
    • asiulka81 no wlasnie, co Ci robili, wyzal sie :) n/t 30.11.05, 10:15

      • ladyx Re: no wlasnie, co Ci robili, wyzal sie :) n/t 30.11.05, 10:18
        jak już musicie koniecznie wiedzieć to mogę napisać na priv Ale będę żyła...no
        chyba, że nie
        • mamba30 Re: no wlasnie, co Ci robili, wyzal sie :) n/t 30.11.05, 10:20
          ladyx napisała:

          > jak już musicie koniecznie wiedzieć to mogę napisać na priv Ale będę
          żyła...no
          > chyba, że nie

          napisz koniecznie, czekam i 3maj sie dzielnie
        • asiulka81 Re: no wlasnie, co Ci robili, wyzal sie :) n/t 30.11.05, 10:21
          to napisz smile
          • asiulka81 odpisalam Ci ladyx :)))) nt 30.11.05, 10:34

            • ladyx Re: odpisalam Ci ladyx :)))) nt 30.11.05, 10:41
              ja Tobie też smile))
              • asiulka81 jeszcze jednego mejla skrobnelam :) n/t 30.11.05, 10:43

    • aguszak Re: ladyx 30.11.05, 10:45
      kurcze... operacja... to nie brzmi wesoło...
      Jak poszła i czy jeszcze mam trzymać kciuki, czy jest OK?
      • ladyx Re: ladyx 30.11.05, 10:55
        operacja to troszkę za duże słowo. Poszła ok, ale kciuki mogą być za to, żeby
        już więcej nic ode mnie nie chcieli smile
    • mmagi Lenus a TY????? 30.11.05, 10:46

    • lena_zet Re: ladyx napisz na priva nt 30.11.05, 10:57
      • ladyx Re: ladyx napisz na priva nt 30.11.05, 11:04
        napisałam
    • szejtan Re: ladyx 30.11.05, 11:06
      Ja się nie będę dopytywał, bo wścibski nie jestem, ale fingersy skrosowane 3mam
      żeby Cię więcej tam nie ciągali.
      • ladyx Re: ladyx 30.11.05, 11:07
        Dzięki smile)))))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka