ladyx Re: no wlasnie, co Ci robili, wyzal sie :) n/t 30.11.05, 10:18 jak już musicie koniecznie wiedzieć to mogę napisać na priv Ale będę żyła...no chyba, że nie Odpowiedz Link
mamba30 Re: no wlasnie, co Ci robili, wyzal sie :) n/t 30.11.05, 10:20 ladyx napisała: > jak już musicie koniecznie wiedzieć to mogę napisać na priv Ale będę żyła...no > chyba, że nie napisz koniecznie, czekam i 3maj sie dzielnie Odpowiedz Link
aguszak Re: ladyx 30.11.05, 10:45 kurcze... operacja... to nie brzmi wesoło... Jak poszła i czy jeszcze mam trzymać kciuki, czy jest OK? Odpowiedz Link
ladyx Re: ladyx 30.11.05, 10:55 operacja to troszkę za duże słowo. Poszła ok, ale kciuki mogą być za to, żeby już więcej nic ode mnie nie chcieli Odpowiedz Link
szejtan Re: ladyx 30.11.05, 11:06 Ja się nie będę dopytywał, bo wścibski nie jestem, ale fingersy skrosowane 3mam żeby Cię więcej tam nie ciągali. Odpowiedz Link