20.05.06, 21:32
Obserwuj wątek
    • veeto1 Re: buuuuuu 20.05.06, 21:36
      Ani tygrysy ani misie nie robią "buuuuuu"
      • tygrysio_misio Re: buuuuuu 20.05.06, 21:38
        hip hip hura!!!

        Ty zyjeszsmile
        i w dodatku piszeszsmile


        mmmmmrrrrrrrrrrrrrr
        • veeto1 Re: buuuuuu 20.05.06, 21:42
          Ledwie żyję i ledwie pisze, bo narobiona jestem. I ździebko napita.
          • tygrysio_misio Re: buuuuuu 20.05.06, 22:02
            a ja trzezwa..i o dziwo jakas spokojna
            • veeto1 Re: buuuuuu 20.05.06, 22:12
              Imprezkę poobiednią miałam.Latałam cały czas w nowych butach i nogi mnie bolą,
              pęcherz mi się zrobił. To ja mogę mówić buuuuu. Teraz znowu obalam z menżowiem
              winko. Jejku, uwale się całkiem.Ale takie dobre, że żal nie pić.
              • tygrysio_misio Re: buuuuuu 20.05.06, 22:24
                fajnie wamsmile
                ja tez bym chciala obalic z kims "fajnym" winkosmile


                a ja sobie wlasnie sciagnelam piosenke Davida Bowiego "Song For Bob Dylan"

                ta piosenka zostala wydana na swiat w 1971 roku...Dylan mial wtedy 30
                lat...Bowie mial 24..czy to nie piekne tak oddawac hold komus komu sie ceni?

                w 1971 roku Dylan mial juz 12 plyt na koncie..Bowiego to chyba byla 4

                no co prawda Bowie byl jeszcze przed "The rise and fall of Ziggy Stardust and
                the Spiders of Mars" ale juz byl slynny
                • veeto1 Re: buuuuuu 20.05.06, 22:27
                  Dylan - tak. Bowie - niekoniecznie. My spoglądaliśmy trochę na Eurowizję, ale
                  już się nie daje. Wsadziłam w wieżę jakiś irlandzki folklor. Nawet niezłe.
                  • tygrysio_misio Re: buuuuuu 20.05.06, 22:32
                    a ja uwielbiam obu

                    oboje byli wspanialymi artystami

                    wspaniala sprawa jak ktos taki jak Bowie spiewa o Dylanie...

                    a wogole jeszcze bardziej sie wzruszan jak sluchal piosenki spiewanej przez
                    Dylana i Joplin
                    • tygrysio_misio oooooooooooo 20.05.06, 22:36
                      pl.wikipedia.org/wiki/David_Bowie
                      poczytaj sobiesmile
                      • tygrysio_misio oooooooooooo 20.05.06, 22:40
                        pl.wikipedia.org/wiki/Janis_Joplin
                        • tygrysio_misio Re: oooooooooooo 20.05.06, 22:41
                          pl.wikipedia.org/wiki/Bob_Dylan

                          a Dylan wyglada "smakowiscie słodutko" na tym zdjeciusmile
                          • pietrek666 Re: oooooooooooo 20.05.06, 22:48
                            Taka młoda i słucha Bowiego!!! Niesamowite!!!!!!!!!!!!!! smile
                            • tygrysio_misio Re: oooooooooooo 20.05.06, 22:51
                              od dziecka go lubilam;]

                              a najfajniejsze jest to ze u mnie w domu nie slchalo sie ani Bowiego ani Dylana

                              przyznam ze uwielbienie dla Beatleswo wynioslam z domu...ale Dylana i Bowiego
                              sama odkrylam
                              • pietrek666 Re: oooooooooooo 20.05.06, 23:00
                                Znalazłem Twojego sobowtóra przed chwilą smile Misiekalfa
                                thor.wm.pl/forum/viewtopic.php?=8892&sid=60a89e98b166dde4cec7ea878e4b8be2
                                • tygrysio_misio Re: oooooooooooo 20.05.06, 23:02
                                  a mi pokazuje cos takiego

                                  "Informacja

                                  Wybrany przez Ciebie temat lub post nie istnieje "
                                • pietrek666 Re: oooooooooooo 20.05.06, 23:02
                                  Jeszcze raz
                                  thor.wm.pl/forum/viewtopic.php?t=8892&sid=60a89e98b166dde4cec7ea878e4b8be2
                                  • tygrysio_misio Re: oooooooooooo 20.05.06, 23:07
                                    smile

                                    rzeczywiscie...mozna by bylo pomyslec, ze to ja..ale jednak sie roznimy...


                                    ponoc nie ma 2 indetycznych blizniakowsmile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka