Dodaj do ulubionych

jakie są objawy wstrząśnienia mózgu?

31.05.06, 10:38
walnęłam się wczoraj bańką o ścianę (czytanie bajek to qrde czynność
podwyższonego ryzyka), ale w zasadzie boli mnie tylko głowa, niestety nie
wiem czy od walnięcia, czy od choroby, bo położyłam się spać z dzikim bólem
gardła, chyba poczekam na dalszy rozwój wypadków.
Obserwuj wątek
    • mmagi sennosc 31.05.06, 10:39

    • dzikoozka Re: jakie są objawy wstrząśnienia mózgu? 31.05.06, 10:40
      rzyganie. Jak nie rzygasz to jest OKi
      • six_a Re: jakie są objawy wstrząśnienia mózgu? 31.05.06, 10:43
        o to jest pocieszające, nie rzygam. smile
        a łupnęłam tak, jak chyba nigdy.
        • dzikoozka Re: jakie są objawy wstrząśnienia mózgu? 31.05.06, 11:00
          niestety, jeśli bół głowy nie ustępuje, trzeba zrobić badanie żeby nie daj boże
          jakiś krwiak sie nie zrobił.
          • six_a Re: jakie są objawy wstrząśnienia mózgu? 31.05.06, 11:03
            jakie badanie? prześwietlenie?
          • mmagi ta,krwiak od walniecia sie łbem w scianę,wez przes 31.05.06, 11:10
            tańtongue_out
            • dzikoozka Re: ta,krwiak od walniecia sie łbem w scianę,wez 31.05.06, 12:34
              jak z rozpedu? wszystko mozliwe
              jakies przeswietlenie, nie wiem dokladnie, sie robi w takim wypadku
    • dzikoozka PS a propos czytania bajek 31.05.06, 10:41
      to moj trzylatek zażyczył sobie, żebym mu cyztała wczoraj moją książkę. O dziwo
      zainteresowała go. Tylko co brzydsze wyrazy zmieniałam wink)
      • raduch Re: PS a propos czytania bajek 31.05.06, 10:44
        Spoko, ja mojemu czytałem po rosyjsku. smile
      • six_a Re: PS a propos czytania bajek 31.05.06, 10:50
        u mnie furorę robią wierszyki łamiące język w rodzaju:
        przed Trzebieżą trzmiel trze trzciny
        trzeszczą w Tczewie trzy trzmieliny,
        a trzy byczki znad Trzebyczki
        z trzaskiem trzepią trzy trzewiczki

        po przeczytaniu całości język staje normalnie kołkiem smile
        • dzikoozka Re: PS a propos czytania bajek 31.05.06, 10:51
          dobre, dobre, każesz męzowi regularnie powtarzać? wink)))
    • alpepe Re: jakie są objawy wstrząśnienia mózgu? 31.05.06, 10:52
      jak ci się nie kręci w głowie ani żołądek nie podchodzi do gardła, to jest ok.
    • ticoqp Re: jakie są objawy wstrząśnienia mózgu? 31.05.06, 11:02
      pawik
    • kobieta_na_pasach gadanie od rzeczy 31.05.06, 12:12
      widac jeszcze pare osob z tegp forum walnelo wczoraj baranka.
      • six_a Re: gadanie od rzeczy 31.05.06, 12:22
        to nie był baranek tylko od tylca.
        smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka