six_a
31.05.06, 10:38
walnęłam się wczoraj bańką o ścianę (czytanie bajek to qrde czynność
podwyższonego ryzyka), ale w zasadzie boli mnie tylko głowa, niestety nie
wiem czy od walnięcia, czy od choroby, bo położyłam się spać z dzikim bólem
gardła, chyba poczekam na dalszy rozwój wypadków.