dzikoozka 11.10.06, 09:41 Dlaczego odchudzony nabiał jest be? A serek wiejski z 3% tłuszczu tez? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
dzikoozka Re: Widok! 11.10.06, 09:52 Ale twaróg tak naturalnie to ile moze mieć tłuszczu? A wiejski jest bez dodatku cukru, zwykły twarozek Odpowiedz Link
widokzmarsa Re: Widok! 11.10.06, 13:41 powinno się jeść rzeczy naturalne. Nabiał ogólnie nie jest dla człowieka, jest ogromna baza danych wskazujących korelacje spożywania mleka z rakiem, otyłością i horobami serca,a poza tym, przecież nie wyszyscy chcemy mieć rogi a tym bardziej kopyta. Jeżeli już musimy go jeść to lepiej niepasteryzowany(bo pasteryzacja zmienia białka i eliminuje różne dobre rzeczy) i z normalnym tłuszczem tyle że w ilościach nieidiotycznych. Każdy człowiek jest inny a jak już dojdzie do wieku 90 lat to moze powiedzieć że mleko mu nie szkodzi, albo papierosy, albo alkohol Największe dotąd istniejące badanie na które rząd usa wydał ponad 400 mln dolarów wskazało ze dieta low fat nie wpływa na obniżenie ilości zachorowań na raka czy serce. Ja mógłbym to powiedzieć za 1mln dolarów. Ogólnie ludzie odwykli już od smaku mleka, masła czy sera wiejskiego,naturalnego i gdyby im coś takiego dać to by wypluli. Ale to tłuszcze dają smaki... Odpowiedz Link
dzikoozka Re: Widok! 11.10.06, 13:59 ba!!!1 żeby to człowiek mógł w stolycy dostać TAKIE wiejskie przysmaki ) Odpowiedz Link
niedzwiedzica_sousie Re: Widok! 11.10.06, 14:01 może powiesz mi, że wedliny są lepsze?? a coś jeść trzeba ! Odpowiedz Link
widokzmarsa Re: Widok! 11.10.06, 15:19 człowiek powstał miliony lat temu i zarł głównie mięso i owoce i warzywa. Przysmakiem był mózg i szpik, tłuszcz. Latał po słońcu. Jakieś 8 tysięcy lat temu zaczął jeść mąke i jej przetwory i od razu zrobił się mniejszy i krócej żył. Powoli odrobił i żyje dłużej i zdrowiej. Ale geny są prawie takie same jak milion lat temu. I jedzenie nabiału i mąki nie jest dla nas najlepsze, bez względu na ilość pieniędzy którą wezmą oszuści w białych kitlach od przemysłu. Mleczarski w usa wydaje ponad $200 mln rocznie na reklamę Wędliny są niezdrowe, zamiast wędlin lepiej upiec czy ugotować mięso. Współczesne jedzenie jest ogólnie niezdrowe Odpowiedz Link