11.10.06, 09:41
Dlaczego odchudzony nabiał jest be?
A serek wiejski z 3% tłuszczu tez?
Obserwuj wątek
    • alpepe Re: Widok! 11.10.06, 09:47
      też. Tylko tłuste jest dobre.
      • grogreg Re: Widok! 11.10.06, 09:47
        Ano.
      • dzikoozka Re: Widok! 11.10.06, 09:52
        Ale twaróg tak naturalnie to ile moze mieć tłuszczu?
        A wiejski jest bez dodatku cukru, zwykły twarozek
    • kryzysowa_narzeczona75 Re: Widok! 11.10.06, 09:49
      bo ma weglowodanow duzo? smile
    • dzikoozka Re: Widok! 11.10.06, 12:48
      popacz se z góry i odpisz
    • widokzmarsa Re: Widok! 11.10.06, 13:41
      powinno się jeść rzeczy naturalne. Nabiał ogólnie nie jest dla człowieka, jest
      ogromna baza danych wskazujących korelacje spożywania mleka z rakiem, otyłością
      i horobami serca,a poza tym, przecież nie wyszyscy chcemy mieć rogi a tym
      bardziej kopyta. Jeżeli już musimy go jeść to lepiej niepasteryzowany(bo
      pasteryzacja zmienia białka i eliminuje różne dobre rzeczy) i z normalnym
      tłuszczem tyle że w ilościach nieidiotycznych. Każdy człowiek jest inny a jak
      już dojdzie do wieku 90 lat to moze powiedzieć że mleko mu nie szkodzi, albo
      papierosy, albo alkoholsmile
      Największe dotąd istniejące badanie na które rząd usa wydał ponad 400 mln
      dolarów wskazało ze dieta low fat nie wpływa na obniżenie ilości zachorowań na
      raka czy serce. Ja mógłbym to powiedzieć za 1mln dolarów.
      Ogólnie ludzie odwykli już od smaku mleka, masła czy sera wiejskiego,naturalnego
      i gdyby im coś takiego dać to by wypluli. Ale to tłuszcze dają smaki...
      • dzikoozka Re: Widok! 11.10.06, 13:59
        ba!!!1 żeby to człowiek mógł w stolycy dostać TAKIE wiejskie przysmaki wink)
      • niedzwiedzica_sousie Re: Widok! 11.10.06, 14:01
        może powiesz mi, że wedliny są lepsze?? a coś jeść trzeba !
        • widokzmarsa Re: Widok! 11.10.06, 15:19
          człowiek powstał miliony lat temu i zarł głównie mięso i owoce i warzywa.
          Przysmakiem był mózg i szpik, tłuszcz. Latał po słońcu. Jakieś 8 tysięcy lat
          temu zaczął jeść mąke i jej przetwory i od razu zrobił się mniejszy i krócej
          żył. Powoli odrobił i żyje dłużej i zdrowiej. Ale geny są prawie takie same jak
          milion lat temu. I jedzenie nabiału i mąki nie jest dla nas najlepsze, bez
          względu na ilość pieniędzy którą wezmą oszuści w białych kitlach od przemysłu.
          Mleczarski w usa wydaje ponad $200 mln rocznie na reklamę
          Wędliny są niezdrowe, zamiast wędlin lepiej upiec czy ugotować mięso.
          Współczesne jedzenie jest ogólnie niezdrowesmile
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka