Dodaj do ulubionych

Chcę zostać Alkoholikiem

31.05.08, 20:59
Czy jest ktoś kto powie mi jak to zrobić najlepiej bez skutków ubocznych.
Obserwuj wątek
    • baba_krk Re: Chcę zostać Alkoholikiem 31.05.08, 22:46
      Po wczorajszym wielkim pijaństwie skutek uboczny trwa mi do teraz.
      Ty chcesz zostać alkoholokiem, a ja właśnie myślę, że już nigdy
      przenigdy nie napiję się alkoholu tongue_out
      • spazmusek Re: Chcę zostać Alkoholikiem 01.06.08, 09:54
        Ponoć zawsze tak jest że jak pijesz to jest zajebiscie i w ogóle ale na drugi
        dzień każdy po prostu każdy mówi koniec już więcej nie pije hehe.Mija tydzień
        człowiek zapomina i dalej chleje.
        • baba_krk Re: Chcę zostać Alkoholikiem 01.06.08, 10:46
          Jest różnica między kulturalnym piciem a pijaństwem. Po tym
          pierwszym jest ok, po drugim umieram cały dzień. Wczoraj było to
          drugie, tylko w bardzo ostrej formie i tak łatwo o tym nie zapomnę tongue_out
    • dziewice Re: Chcę zostać Alkoholikiem 01.06.08, 11:53
      to moze lepiej wachaj klej ? smile chyba taniej smile
      • spazmusek Re: Chcę zostać Alkoholikiem 02.06.08, 10:23
        Super rzecz wąchanie kleju smile
        • dziewice Re: Chcę zostać Alkoholikiem 03.06.08, 01:35
          rewelka tylko ostroznie z ogniem smile
    • widokzmarsa Re: Chcę zostać Alkoholikiem 01.06.08, 15:28
      jest już wymyślona substancja, która daje w czapkę tak jak alkohol, nie powoduje
      kaca i nie ma skutków ubocznych we wątróbce. Ale nie mogą jej wprowadzić do
      obrotu bo to jest jak narkotyk...
      • spazmusek Re: Chcę zostać Alkoholikiem 02.06.08, 10:24
        No tak ale jak wiesz to w znacznym stopniu uzależnia a
        kosztujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.
        • widokzmarsa Re: Chcę zostać Alkoholikiem 02.06.08, 14:27
          źle wyjaśniłem. Ta substancja nie uzależnia ale ponieważ ma działanie
          ograniczające świadomość to jest traktowana przez władze jak narkotyk i nie mogą
          nic zrobić. Podobno właśnie nie uzależnia. CZyli super. Możesz zolić od rana do
          wieczora, mieszać różne drinki i herbatki, być ciągle nawalony i nie mieć kaca...
    • raduch Re: Chcę zostać Alkoholikiem 02.06.08, 00:13
      Aha. smile Jak mieć przyjemność i cnotę zachować? Nie wiem.
    • anus-hka Re: Chcę zostać Alkoholikiem 02.06.08, 08:38
      Hej, no hmmmm albo trzeba być cały czas w stanie wskazującymm na
      spożycie....albo trzeba być alkoholokiem niepijącym...
      • spazmusek Re: Chcę zostać Alkoholikiem 02.06.08, 10:26
        Toż to chyba to drugie rozwiązanie to normalnie z mojego życia jest wyjęte
        jestem niepijącym alkoholikiem smile.
    • six_a Re: Chcę zostać Alkoholikiem 02.06.08, 08:59
      ja chcę zostać gejem i też mi nie wychodzi.
      z drugiej strony, jak zrealizować wszystkie marzenia, to co
      człowiekowi w życiu zostaje?
      wink
      • spazmusek Re: Chcę zostać Alkoholikiem 02.06.08, 10:27
        Gejem hehe normalnie aż się uśmiechnąłem .
      • mmagi jak lubisz facetów to chyba jestes gejem?;) nt 02.06.08, 11:53

        • spazmusek Re: jak lubisz facetów to chyba jestes gejem?;) n 02.06.08, 12:59
          No ale o co ci chodzi przeciez nie ja pisałem ze lubię facetów wcale ich nie
          lubie wręcz ich nie trawię.
    • dzikoozka Re: Chcę zostać Alkoholikiem 02.06.08, 10:29
      Należy klina klinem klinowac az do smierci smile)
      • spazmusek Re: Chcę zostać Alkoholikiem 02.06.08, 11:28
        a po śmierci ? od nowa hehe
    • niedzwiedzica_sousie Re: Chcę zostać Alkoholikiem 02.06.08, 10:36
      a ja ostatnio mam kryzys alkoholowy. przede wszystkim nawet wypicie
      jednego piwa skutkuje mega kacem na drugi dzień a po drugie piję,
      czy wino, czy piwo, czy wódzię - i w ogóle nie wpływa to pozytywnie
      na moje samopoczucie danego wieczoru. załamka sad
      • spazmusek Re: Chcę zostać Alkoholikiem 02.06.08, 11:30
        Powiem tak kiedys koles miał urodziny poszlismy do baru wszyscy pili więc mówie
        co mi tam jedno nic sie nie stanie i zamowiłem sobie piwko
        0 godzinie 21 o godzinie 22-23 byłem tak najebany po jednym piwie ze chcąć isc
        do kibla powiedzmy szedłem na około miasta hehe tak wygląda mój alkoholizm.
    • funny_game Re: Chcę zostać Alkoholikiem 02.06.08, 11:21
      Alkoholizm jest tak fajny, że skutki uboczne to małe miki.
    • clooney_g Re: Chcę zostać Alkoholikiem 24.06.08, 03:59
      Każdy ma prawo mieć obwisłe piersi. Tylko po co się z tym obnosić?
    • pietrek666 Zdaj się na Onowałowa :DDDDDDDDDDDD 24.06.08, 05:28
      wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,5339004,Mikolaj_Onowalow_stanal_na_pl__Bankowym.html

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka