spazmusek 31.05.08, 20:59 Czy jest ktoś kto powie mi jak to zrobić najlepiej bez skutków ubocznych. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
baba_krk Re: Chcę zostać Alkoholikiem 31.05.08, 22:46 Po wczorajszym wielkim pijaństwie skutek uboczny trwa mi do teraz. Ty chcesz zostać alkoholokiem, a ja właśnie myślę, że już nigdy przenigdy nie napiję się alkoholu Odpowiedz Link
spazmusek Re: Chcę zostać Alkoholikiem 01.06.08, 09:54 Ponoć zawsze tak jest że jak pijesz to jest zajebiscie i w ogóle ale na drugi dzień każdy po prostu każdy mówi koniec już więcej nie pije hehe.Mija tydzień człowiek zapomina i dalej chleje. Odpowiedz Link
baba_krk Re: Chcę zostać Alkoholikiem 01.06.08, 10:46 Jest różnica między kulturalnym piciem a pijaństwem. Po tym pierwszym jest ok, po drugim umieram cały dzień. Wczoraj było to drugie, tylko w bardzo ostrej formie i tak łatwo o tym nie zapomnę Odpowiedz Link
dziewice Re: Chcę zostać Alkoholikiem 01.06.08, 11:53 to moze lepiej wachaj klej ? chyba taniej Odpowiedz Link
dziewice Re: Chcę zostać Alkoholikiem 03.06.08, 01:35 rewelka tylko ostroznie z ogniem Odpowiedz Link
widokzmarsa Re: Chcę zostać Alkoholikiem 01.06.08, 15:28 jest już wymyślona substancja, która daje w czapkę tak jak alkohol, nie powoduje kaca i nie ma skutków ubocznych we wątróbce. Ale nie mogą jej wprowadzić do obrotu bo to jest jak narkotyk... Odpowiedz Link
spazmusek Re: Chcę zostać Alkoholikiem 02.06.08, 10:24 No tak ale jak wiesz to w znacznym stopniu uzależnia a kosztujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee. Odpowiedz Link
widokzmarsa Re: Chcę zostać Alkoholikiem 02.06.08, 14:27 źle wyjaśniłem. Ta substancja nie uzależnia ale ponieważ ma działanie ograniczające świadomość to jest traktowana przez władze jak narkotyk i nie mogą nic zrobić. Podobno właśnie nie uzależnia. CZyli super. Możesz zolić od rana do wieczora, mieszać różne drinki i herbatki, być ciągle nawalony i nie mieć kaca... Odpowiedz Link
raduch Re: Chcę zostać Alkoholikiem 02.06.08, 00:13 Aha. Jak mieć przyjemność i cnotę zachować? Nie wiem. Odpowiedz Link
anus-hka Re: Chcę zostać Alkoholikiem 02.06.08, 08:38 Hej, no hmmmm albo trzeba być cały czas w stanie wskazującymm na spożycie....albo trzeba być alkoholokiem niepijącym... Odpowiedz Link
spazmusek Re: Chcę zostać Alkoholikiem 02.06.08, 10:26 Toż to chyba to drugie rozwiązanie to normalnie z mojego życia jest wyjęte jestem niepijącym alkoholikiem . Odpowiedz Link
six_a Re: Chcę zostać Alkoholikiem 02.06.08, 08:59 ja chcę zostać gejem i też mi nie wychodzi. z drugiej strony, jak zrealizować wszystkie marzenia, to co człowiekowi w życiu zostaje? Odpowiedz Link
spazmusek Re: Chcę zostać Alkoholikiem 02.06.08, 10:27 Gejem hehe normalnie aż się uśmiechnąłem . Odpowiedz Link
spazmusek Re: jak lubisz facetów to chyba jestes gejem?;) n 02.06.08, 12:59 No ale o co ci chodzi przeciez nie ja pisałem ze lubię facetów wcale ich nie lubie wręcz ich nie trawię. Odpowiedz Link
dzikoozka Re: Chcę zostać Alkoholikiem 02.06.08, 10:29 Należy klina klinem klinowac az do smierci ) Odpowiedz Link
niedzwiedzica_sousie Re: Chcę zostać Alkoholikiem 02.06.08, 10:36 a ja ostatnio mam kryzys alkoholowy. przede wszystkim nawet wypicie jednego piwa skutkuje mega kacem na drugi dzień a po drugie piję, czy wino, czy piwo, czy wódzię - i w ogóle nie wpływa to pozytywnie na moje samopoczucie danego wieczoru. załamka Odpowiedz Link
spazmusek Re: Chcę zostać Alkoholikiem 02.06.08, 11:30 Powiem tak kiedys koles miał urodziny poszlismy do baru wszyscy pili więc mówie co mi tam jedno nic sie nie stanie i zamowiłem sobie piwko 0 godzinie 21 o godzinie 22-23 byłem tak najebany po jednym piwie ze chcąć isc do kibla powiedzmy szedłem na około miasta hehe tak wygląda mój alkoholizm. Odpowiedz Link
funny_game Re: Chcę zostać Alkoholikiem 02.06.08, 11:21 Alkoholizm jest tak fajny, że skutki uboczne to małe miki. Odpowiedz Link
clooney_g Re: Chcę zostać Alkoholikiem 24.06.08, 03:59 Każdy ma prawo mieć obwisłe piersi. Tylko po co się z tym obnosić? Odpowiedz Link
pietrek666 Zdaj się na Onowałowa :DDDDDDDDDDDD 24.06.08, 05:28 wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,5339004,Mikolaj_Onowalow_stanal_na_pl__Bankowym.html Odpowiedz Link