Gość: vasal
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
21.02.04, 16:36
Jestem studentem II roku bulgarystyki. W ubieglym roku sporo podrozowalem po
BG. Jestem w trakcie kursu dla pilotów wycieczek i rezydentów. Oczekuje na
wszelkie
propozycje pracy, praktyk lub pytania. W miare mozliwosci chetnie pomoge. MOj
mail: wasal82@o2.pl
Pozdrawiam