agamaxx
11.02.17, 15:53
Witam szukam towarzysza,towarzyszki,grupy osób,którrzy wybraliby się gdzieś na majówkę. Mam wolne od 28.04 do 04.05 i chciałabym ten czas fajnie wykorzystać. Może być wyjazd na łono przyrody lub city break. Gdziekolwiek aby oderwać się od codzienności :) Jestem kobietką 40+ ,lubię się powłóczyć ale też i poleniuchować z drinkiem z parasolką w ręku :). Nie liczę na luksusy, wersja może być jak najbardziej ekonomiczna :)Jeśli ktoś ma podobny dylemat co zrobić z wolnym czasem w majówkę proszę o kontakt a-maxx@o2.pl :)