Dodaj do ulubionych

Długi weekend

05.11.04, 22:33
Witam.
11-14 listopada wybieram się na włóczęgę po Beskidzie Sądeckim i Gorcach.Od
Krynicy do Rabki główym szlakiem beskidzkim.Zapraszam chętną osobę na wspólną
włóczegę.Planowałem Beskid Żywiecki ale plany wzięły w łeb.
Pozdrawiam.
Kontakt: kolczatek1@gazeta.pl
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka