tygrysio_misio
10.03.06, 23:31
naszla mnie teraz..i tak chce mi sie napisac albo cokolwiek...zadko mi sie
chce...prawie nigdy..ale teraz miekne i milobylo by gdyby on napisal cos
zebym uwierzyla,ze dobrze zrobilam
a im wiecej czasu miaja tym bardziej ja wirze w to...ale teraz jakos mi
smutno...i nie wiem