10.03.06, 23:31
naszla mnie teraz..i tak chce mi sie napisac albo cokolwiek...zadko mi sie
chce...prawie nigdy..ale teraz miekne i milobylo by gdyby on napisal cos
zebym uwierzyla,ze dobrze zrobilam

a im wiecej czasu miaja tym bardziej ja wirze w to...ale teraz jakos mi
smutno...i nie wiem
Obserwuj wątek
    • suczka78 Re: nostalgia 10.03.06, 23:44
      Na nostalgię i smutki...
      A)zanuż się w oceanie wanny, mnie pomoga
      B)pychotki łakotki,czyli słodycze-pochłaniam wszystko jak odkurzacz
      C)kieliszek wina;p
      A najlepiej jak zrobisz z tego mix a na koniec pójdziesz spać;p
      pzdr. pysio do góry;D
    • vanhongen na nostalgię nailepszy jest 11.03.06, 08:31
      nowy przystojny,inteligentny,zabawny mężczyzna
      tak więc nie rozpaczaj ,nie rozmyślaj,nie wspominaj
      tylko szukaj takiego!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka