Gość: Ro-Ro IP: *.c151.petrotel.pl 10.03.05, 19:59 Gdzie w Płocku są czy jest jakaś prawdziwa kawiarnia, do której mogą iść ludzie ciutkę starsi(40 i wyżej)żeby w spokoju posiedzieć i wypić kawę, lamkę czegoś tam. Podkreślam w ciszy i spokoju. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Kawosz Re: kawiarnia IP: 80.51.198.* 13.03.05, 00:48 Retro na ul. Kwiatka, Art Deco i Salonik na Starym Rynku. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ona Re: kawiarnia IP: *.c151.petrotel.pl 05.11.05, 20:24 Myślę,że Artdeco.Kameralnie i sympatycznie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zyta Re: kawiarnia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.11.05, 06:48 Polecam Retro! Odpowiedz Link Zgłoś