IP: *.c151.petrotel.pl 10.03.05, 19:59
Gdzie w Płocku są czy jest jakaś prawdziwa kawiarnia, do której mogą iść
ludzie ciutkę starsi(40 i wyżej)żeby w spokoju posiedzieć i wypić kawę, lamkę
czegoś tam. Podkreślam w ciszy i spokoju.
Obserwuj wątek
    • Gość: Kawosz Re: kawiarnia IP: 80.51.198.* 13.03.05, 00:48
      Retro na ul. Kwiatka, Art Deco i Salonik na Starym Rynku.
    • Gość: ona Re: kawiarnia IP: *.c151.petrotel.pl 05.11.05, 20:24
      Myślę,że Artdeco.Kameralnie i sympatycznie.
      • Gość: Zyta Re: kawiarnia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.11.05, 06:48
        Polecam Retro!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka