Gość: Jaro77
IP: *.opole.cvx.ppp.tpnet.pl
15.03.04, 09:06
Mam problem z kamera internetowa labteca, bardziej z ich aplikacją, Obraz
aplikacja rejestruje poprawnie, robi zdjecia a filmików nie chce zapisywac
aby wysłać emailem. Może trzeba coś zmienic w rejestrze? Dzięki za pomoc