lilu.z
17.10.10, 23:14
Czy to normalne że mam różne adresy IP? Jak miałam internet stacjonarny to zawsze był ten sam a teraz mam iPlusa i łącze się przez różne adresy. Dodatkowo często wyskakuje mi komunikat że inny komputer ma ten sam adres. Nie znam się na tym wszystkim i nie wiem czy tak powinno być