Dodaj do ulubionych

szukam sprawdzonego mlm

08.10.11, 22:25
kto mi coś poleci?
--
www.mlmy.info
Obserwuj wątek
  • gvo Re: szukam sprawdzonego mlm 27.11.11, 16:19
   Mamy sukces - jesteśmy nr 1 na świecie! Po otwarciu GVO POLSKA 24.11.2011r zszokowaliśmy właściciela GVO w szybkości rozwoju struktury w Polsce!
   A nie ma się co dziwić, bo inwestycja 1$ za super narzedzia na których można zbudować bardzo dochodowy biznes bije rekordy popularności w Polsce!

   Firma GVO POLSKA wystartowała 24.11.2011r. i rozpoczęła sprzedaż usług internetowych. Jak wynika z analiz i zapowiedzi do końca 2011 roku planuje pozyskać co najmniej 2 tyś nowych klientów z Polski i tutaj otwiera się przed Tobą okazja na duże pieniądze.
   Po rejestracji, która kosztuje Cię tylko 1 dolara otrzymasz (na okres testowy 7 dni) pakiet niezbędnych narzędzi do prowadzenia e-biznesu tj:
   - Hosting z 4 kontami,
   - Eresponder Pro – Automatyczny system email marketingu (autoresponder),
   - Blogger Builder – Kreator blogów,
   - Easy Video Producer – System wideo marketingu,
   - GVO conference – Pokój do wideokonferencji,
   - Prospecting System – System stron przechwytujących,
   - GVO Academy – Profesjonalne szkolenia,
   oraz przede wszystkim zajmiesz miejsce w strukturze, w której plan wynagrodzeń obecnie nie ma sobie równych w świecie marketingu internetowego – A wszystko to po Polsku… Po okresie testowym wszystkie te narzędzia będziesz mógł wykorzystywać za jedyne 9,97$ miesięcznie.


   Więcej informacji na temat planu marketingowego znajdziesz tutaj: gvopraca.blogspot.com/

   Ponadto w każdą sobotę o godz.11.00 i w kazdy czwartek o godz.21.00 odbywają DARMOWE szkolenia pod tym linkiem: urlik.pl/Akademia_Marketingu/ (zaloguj się imieniem i nazwiskiem, hasło pozostaw puste)


   Zarejestruj się już dziś, promuj te narzędzia i zarabiaj: urlik.pl/GV0-rejestracja/
   Zapraszam do zespołu, Małgorzata Kazimierczak
   • piotr_brozek Re: szukam sprawdzonego mlm 28.11.11, 12:36
    Jeśli chodzi o GVO to jest to wielopoziomowy Program Partnerski, a nie MLM :)

    Poza tym takie nachalne promowanie usług GVO, które ostatnio przybiera bardzo na sile, może spowodować, że wiele osób, które były by zainteresowane korzystaniem z usług firmy (sam korzystam z pokoju wideokonferencyjnego), zrazi się do niej.

    Polecam więc przemyśleć swoją strategię działania, chyba że liczy się jedynie na krótkotrwałe korzyści z niej wynikające.

    --
    AKUNA - Sklep internetowy
    Alveo i produkty AKUNA - Dowiedz się więcej
    GSM: +48 503 96 58 96
    TEL: +48 (32) 797 91 96
    • zurson007 Re: szukam sprawdzonego mlm 21.06.13, 11:39
     Sprawdzony MLM to nie jest gwarancja sukcesu. Gwarancją jest sprawdzony i skuteczny sposób jego budowania oraz wartość dodana, jaką oferujesz swoim potencjalnym klientom. Czyli co dostana od Ciebie, że zostaną Twoimi partnerami. Teraz już nie wystarczy przedstawić Firmę, bajeczne życie, jakie przynosi sukces w MLM. Teraz musisz mieć sprawdzony system pracy, wartość dodaną, szkolenia dla Ciebie i Twoich poleconych, oraz w ostatniej kolejności dobrą i sprawdzoną firmę, która posiada poszukiwany przez wszystkich produkt i lukratywny plan marketingowy.
     Miesiąc temu powstał Pierwszy w Polsce Zautomatyzowany System do Budowania Biznesu Online, który zapewnia to wszystko o czym powiedziałem wcześniej.
     Zapraszam do zapoznania się - bit.ly/12Pnyc0
     Do zobaczenia w środku.
     • piotr_brozek Re: szukam sprawdzonego mlm 21.06.13, 12:52
      Zbyszku, to co robisz jest idealnym przykładem tego w jaki sposób nie powinno się działać w marketingu sieciowym.

      Dobra i solidna firma, posiadająca w swojej ofercie wysokiej jakości produkty lub usługi, to podstawa sukcesu w każdym biznesie. A sprawdzony system pracy, szkolenia, eventy, programy motywacyjne, to również standard w dobrych firmach MLM :)

      Jeśli chodzi zaś o "automatyzowania" biznesu, to jeśli taki system by faktycznie działał i był skuteczny, to albo by sporo kosztował - kilka czy nawet kilkadziesiąt tysięcy PLN, albo nie był by ogólnodostępny. A poza tym co z klientami off-line'owymi, którzy nie korzystają/nie mają komputera lub nie korzystają z internetu?

      P.S.
      Standardem w biznesie jest podawanie również kontaktu do siebie. No chyba, że mamy coś do ukrycia... ;)

      --
      AKUNA - Sklep internetowy | AUTOmotywacja - Pokieruj własnym sukcesem!
      GSM: +48 795 593 693 | TEL: +48 (32) 797 91 96
      • zurson007 Re: szukam sprawdzonego mlm 22.06.13, 15:11
       Nie zgodzę się z Tobą Piotrze, gdyż moją pierwszą firmą, która produkt ma jeden z najlepszych produktów na świecie - pożądany przez wszystkich, był system szkoleń i system pracy. Ale tak naprawdę nie wpasował się on kompletnie w moje predyspozycje i praca w tej firmie nie sprawiała mi satysfakcji i przyjemności. Dlatego uważam, że system pracy i sposób działania grupy powinno brać się pod uwagę na początku, gdyż zgodzisz się na pewno ze mną, że ta praca powinna nieść ze sobą zadowolenie i spełnienie. Dopiero wtedy możemy mówić o jakiś wynikach i pieniądzach z nich płynących.
       A, że ja preferuje działanie internetowe to taką grupę wybrałem, która szkoli z narzędzi internetowych i budowania biznesu na autopilocie, bo w tym kierunku chce się rozwijać.
       No i wtedy skupiasz się na grupie odbiorców, która też chce działać przez internet (jest ich z dnia na dzień coraz więcej). A osoby chcące działać tylko offline, pewnie nie trafią na Ciebie, lub Twoja osoba czy oferta ich nie zainteresuje, więc nie widzę żadnego problemu.
       Każdy ma swoje podejście do tego biznesu i jest ono dobre, jeżeli działa :)
       Co do automatyzowania biznesu to w internecie jest już to możliwe - ogólnodostępne i nie kosztuje kilkanaście tyś., aczkolwiek mogłoby :) bit.ly/12Pnyc0

       Tym razem podam kontakt, aby zachować się jak standardowy biznesmen... ;)
       zurson007@gazeta.pl
       • piotr_brozek Re: szukam sprawdzonego mlm 24.06.13, 09:47
        Jeżeli w Twojej pierwszej firmie, z którą współpracowałeś, ważniejszym produktem były system szkoleń i system pracy, a nie fizyczny produkt, to podejrzewam, że firma zarabiała więcej właśnie na szkoleniach niż obrocie towarowym. Trochę łatwiej było by na ten temat rozmawiać, gdybyś podał jej nazwę.

        Zbyszku, zupełnie nie zgodzę się z Tobą, że system pracy i sposób działania grupy powinno brać się pod uwagę na początku. Najbardziej skuteczny zespół posiadający rozległą wiedzę i doświadczenie nie odniesie sukcesu, jeśli produkt lub usługa, które ma w swojej ofercie są niskiej jakości. Jeśli jednak mamy wysokiej jakości produkt lub usługę, to - tu z Tobą się zgodzę - ważny jest zespół (sponsor) z którym rozpoczniemy współpracę. Jednak najważniejsze w odniesieniu sukcesu są cechy charakteru i nastawienie danej osoby.

        Wracając jeszcze do automatyzacji biznesu on-line. Pisząc to mam tu na myśli zautomatyzowanie całego procesu związanego z pozyskaniem i obsługą klientów i/lub partnerów. I teraz:
        - jeśli bazujemy na stronie internetowej, to musimy pozyskać na nią ruch, co wiąże się albo z reklamą albo z SO (pozycjonowaniem), co jednak zajmuje trochę czasu i potrzebna jest do tego stosowna wiedza.
        - jeśli bazujemy na liście mailingowej, to musimy pozyskiwać nowych subskrybentów (strona lub zakup baz adresowych) oraz dostarczać im wartościowe treści (kto je przygotowuje, skoro ma to być automat, a więc nie angażować naszego czasu?)
        Mam - co widać choćby po mojej stopce - kilka stron plus małą wiedzę z zakresu ich projektowania oraz SEO, więc doskonale wiem o czym piszę :)

        A na koniec zapytam o najważniejszą rzecz: jaki produkt lub usługę oferujecie końcowemu klientowi i z jaką firmą współpracujesz?

        --
        Piotr Brożek
        GSM: +48 795 593 693 | TEL: +48 (32) 797 91 96
        www.mdjw.com.pl -> AKUNA - Sklep internetowy
        www.akuna-automotywacja.pl -> AUTOmotywacja - Pokieruj własnym sukcesem!
  • piotr_brozek Re: szukam sprawdzonego mlm 28.11.11, 12:25
   A co Cię interesuje (branża) lub jakie firmy/branże nie wchodzą w grę?

   Jeśli natomiast powyższe nie jest dla Ciebie istotne, bo masz podejście stricte biznesowe, to proponuję poddać analizie głównie plany marketingowe poszczególnych firm oraz dochody osiągane z bezpośredniej sprzedaży jej produktów/usług.

   Z mojej strony mogę udzielić Ci informacji na temat możliwości, jakie daje współpraca z firmą Akuna, ponieważ jestem jej partnerem, a jej produktów używam od listopada 2003 roku :)

   --
   AKUNA - Sklep internetowy
   Alveo i produkty AKUNA - Dowiedz się więcej
   GSM: +48 503 96 58 96
   TEL: +48 (32) 797 91 96
   • rose71 Re: szukam sprawdzonego mlm 01.12.11, 19:49
    Ja Cie zapraszam do nowego MLM: 'On fire matrix'.
    Dwa razy w tygodniu sa konferencje w srody i czwartki o 20;30 tutaj: global.gotomeeting.com/join/263481621

    onfirematrix-revolution.blogspot.com/
     • piotr_brozek Re: szukam sprawdzonego mlm 16.01.12, 16:03
      Listę firm MLM działających w Polsce można znaleźć na stronie czasopisma Network Magazyn pod adresem:
      www.networkmagazyn.pl/strona/lista-firm/
      Przy okazji wydaje mi się, że autor wspomnianego wyżej artykułu nigdy nie prowadził własnej firmy. Odnoszę bowiem wrażenie, że marketing sieciowy traktuje jako dziwny twór, nie zaś jedną z metod dystrybucji towarów i usług, a tym samym najzwyklejszą działalność biznesową. W przypadku opłat związanych z rejestracją, czyli tak naprawdę wykupieniem licencji, marketingowi sieciowemu najbliżej jest do franczyzy. Jednak w pierwszym wypadku koszt inwestycji jest tu nieporównywalnie niższy, bo np. na "otworzenie" restauracji McDonald's potrzebne jest TYLKO około 1.200.000 PLN (minimalny koszt otwarcia wraz z opłatami licencyjnymi w 2011).

      Oczywiście niektóre osoby zajmujące się MLM sam czasami mam ochotę "zastrzelić", bo dorabiając teorię do swojej ideologi oraz postępując nieprofesjonalnie psują obraz całej branży. Ale nie można na podstawie niekompetencji takich osób od razu negatywnie oceniać firmy z którą współpracują. Firmy MLM mają bowiem ograniczone możliwości "pozbycia" się takich osób, chyba że ewidentnie działają na jej szkodę.

      Dlatego chcąc być obiektywnym przy pisaniu takich artykułów, warto też skontaktować się bezpośrednio z firmą oraz jej czołowymi partnerami. Mając całościową wiedzę można wówczas rzetelnie pisać na dany temat.

      --
      AKUNA - Sklep internetowy
      Alveo i produkty AKUNA - Dowiedz się więcej
      GSM: +48 503 96 58 96
      TEL: +48 (32) 797 91 96
     • dasym Re: szukam sprawdzonego mlm 15.04.12, 00:25
      Pachnący biznes z Aroma Group!
      Współpraca z firmą Aroma Group jest własnym biznesem w sektorze marketingu sieciowego. Przy odpowiednim nakładzie pracy można osiągnąć dochód pasywny w stosunkowo krótkim czasie.

      Aroma Group działa w branży kosmetycznej i aromaterapii.

      W ofercie znajdują się odpowiedniki markowych perfum, kosmetyki do makijażu, sole do kąpieli, naturalne olejki zapachowe, świece zapachowe, ręcznie tworzone kadzidła i wiele wiele innych (pełna oferta --> www.monic.aromagroup.pl)
      Co miesiąc dochodzą nowe produkty!

      Zysk partnera od jednego produktu to 43% marży ! Czyli aż 30% !


      Aroma Group daje nam 5 poziomów wynagrodzeń:
      1. 43% marży od zwykłego klienta
      2. 30% marży od stałego klienta
      3. według planu marketingowego od 2 do 16%
      4. 4% zysku firmy przy obrocie 5000 netto
      5. premie dodatkowe bonusy konkursy itp

      Partnerzy głównie skupiają się na budowaniu struktury - właśnie to przynosi największy zysk.

      Wystarczy kupować produkty na własne potrzeby. Po co kupować w drogerii, gdy ma się swój własny sklep Drogeria nie wynagrodzi Cię za polecenie klienta, czy zakupy - Aroma Group TAK!

      Każdy partner po wykupieniu startera online za 20zł, otrzymuje:
      - sklep internetowy z własną nazwą w subdomenie Aroma Group,
      - dostęp do biura online,
      - niezbędną pomoc swojego sponsora/Lidera.


      Interesująca oferta?
      Chcesz wiedzieć więcej o współpracy z Aroma Group?
      Napisz do mnie, a wszystko dokładnie Ci wytłumaczę!
      e-mail: dasym@poczta.onet.pl
      gg 2062513
      tel. 508767046

      Pozdrawiam.
      Kierownik Zespołu AromaGroup - ikka 79
     • berman7 Re: szukam sprawdzonego mlm 14.02.14, 20:48
      Zapraszam do kontaktu michal83j@interia.pl osoby zainteresowane dobrym MLM...Wszystko wyjaśnie drogą emailową lub telefoniczną.Od dawna spokojnie żyje z internetowego marketingu, który(w moim przypadku) ciągle rośnie,Zapraszam chętnych.Firma znana na swiecie a Polska jest 26 krajem gdzie (od 3 lat) działa system marketingu sieciowego..Prosze w tytule napisac MLM BIZNES.Pozdrawiam wszystkich
  • ebiznesmen Re: szukam sprawdzonego mlm 15.08.12, 11:32
   ybra napisał:

   > kto mi coś poleci?


   Hej czy nadal masz problem z rozwinięciem swojego biznesu mlm,
   ciągle słabo ci idzie promocją swojego biznesu , i trudno jest ci utrzymać strukture
   , jeżeli masz takie same problemy jak ja to witaj w klubie ...

   Jakiś czas temu postanowiłem przetestować firmę Baner Broker, która co prawda
   nie jest żadnym mlm, hyip czy innym stworem, po prostu jest to program partnerski
   który pozwala realnie zarabiać i to bez rekrutacji , zapraszania, lista malingowych,
   blogów itd, po 3 tyg współpracy z tym biznesem efekty mnie zaskoczyłe, tak że
   postanowiłem to nagrać i udostepnić , sam zobacz zrzut ekranu z panelu na moim
   koncie w Baners Broker krzysztokosinski.blox.pl/2012/08/Zobacz-jak-zarabiam-w-Baner-Broker.html

   To dopiero są moje początki zobacz kilkumiesięczne efekty pracy mojego wspólnika
   krzysztokosinski.blox.pl/2012/07/Czy-da-sie-zarabiac-bez-rekrutacji-listy.html

   Pozdrawiam
   Krzysztof Kosiński
   marketing sieciowy
   e-mail:mybiznes1@gmail.com
   skype:ebiznesmen
   • goldsukces Re: szukam sprawdzonego mlm 07.12.12, 19:55
    Tak jak kolego ( ebiznesmen) opisujesz ,Baner Broker to dobra firma.
    Jesli chodzi o te linki to niestety nie działają, być może jest to wynikiem że usunąłeś
    strony albo administrator cię przyblokował za naruszenie jakiegoś regulaminu, no tak.
    Tak już bywa kiedy macie serwisy na darmowych sposobach, darmowe blogi,strony itp...
    nie masz nad tym kontroli a dane zawsze są zagrożone utratą.
    Jeden z moich liderów powiedział do mnie tak , kiedy miałem bloga na bloggerze:
    " promujesz biznes i mówisz o zarobkach jakie za sobą niesie, a korzystasz z
    darmowych serwerów - no cóż - albo jesteś kiepski i nie masz wiary i przekonania w twój
    produkt , albo jesteś zwykłym sknerą garnącym wszystko dla siebie"
    wiesz ja tym się przejąłem kiedy tak mi powiedział i postanowiłem zainwestować w serwer,
    gdzie mam 200GB miesięcznego transferu.

    " Kolego jeśli szukasz firmy mlm to mam taką propozycję "
    firma jest Polska, produkty to
    Perfumeria, chemia gospodarcza, kosmetyka kolorowa, nowoczesna telefonia gdzie twoje rozmowy to 1 gr. za min w kraju jak i za granicą, lub możliwość ponad 5000min do wszystkich sieci, kolejne to kosmetyka kolorowa, nowoczesna pielęgnacja twarzy i ciała.

    Jeśli chodzi o kosmetykę to mogą ją stosować nawet osoby cierpiące na alergię.
    Jeśli chodzi o chemię gospodarczą to nie ma w niej chloru i innych substancji szkodliwych
    dla danej rzeczy, dzięki najwyższej technologii powierzchnia czyszczona jest na długo czysta i nie pozwala na przywieranie brudu, jeśli chodzi o telefonię komórkową to współpracujemy z Polkomtel , tak - właśnie mamy tego samego partnera co firma PLUS GSM.

    Plan wynagrodzeń wygląda tak :
    I plan- maksymalne zarobki to sięgają już od 5,400zł dochodu pasywnego.
    II plan jest już wspaniałą przygodą
    tutaj zarobki są przeliczane od zysku firmy, od 1,5 % do 4,0%. + wiele przywilej jakie otrzymasz od firmy jako nagroda za dobre wyniki.

    Jeśli cię to interesuje to w stopce jest link do mojej strony, skontaktuj się i zobacz czy
    ta firma tobie będzie odpowiadać.
    --
    Tutaj nauczysz się jak skutecznie budować Biznes w Internecie!
    legendasukcesu.pl/
  • tomasz876 Re: szukam sprawdzonego mlm 08.12.12, 18:29
   Firma Noricum
   Kupujesz w niej swoje oszczędności czyli fizyczne złoto w Mennicy Śląskiej lub Mennicy Austryjackiej. Kwalifikację to 250 zł - tak czytałem wcześniejsze to nikt nie napisał za ile trzeba robić zakupy żeby dostać wypłatę.
   Ciekawa firma bo nie kupujesz jakiś tam kosmetyków których np nie potrzebujesz a musisz kupić żeby dostać wypłatę tak to już jest w MLM. W Noricum musisz kupić złoto żeby dostać wypłatę, bez zmartwień że musisz komuś coś sprzedać lub oddać, po czasie mamy tak zwane złoto za darmo.
   Ktoś będzie chciał wiedzieć więcej niech napisze na t.scislewski@noricum.com.pl

  • karka1991 Re: szukam sprawdzonego mlm 13.12.12, 18:49
   ja pracuje w firmie betterware ( www.betterware.pl) i jestem zadowolona. (Tylko sponsor nie spelnil moich oczekiwan) Moge napisac wiecej jesli chcesz ;)
   Po nocach siedzialam i czytalam o mlm. na blogach sa najciekawesze rzeczy:)

   • goldsukces Re: tak już bywa z tymi sponsorami..... 13.12.12, 19:36
    Tak karka1991, zgadzam się na 100% .
    W świecie MLM'u rzeczywistość wygląda zupełnie inaczej niż ktoś o nim opowiada,
    wielu ludzi obiecuje złote góry i szybki zarobek, ale tu muszę powiedzieć że prawa
    wygląda zupełnie inaczej.
    Mając odpowiedniego lidera możemy liczyć na jego pomoc, jeśli spotykasz nieodpowiedniego człowieka musisz robić wszystko od początku na własną rękę, ja też tak kiedyś miałem, mój lider nie miał dla mnie czasu a potem jeszcze wciągną mnie w piramidę , w dniu kiedy zmieniłem sponsora na innego to mój biznes w MLM ruszył z wielką prędkością, musiałem niektórych podsyłać do moich partnerów bo nie nadążałem ze szkoleniami dla nowych osób.
    Oczywiście jest co nie co opisane na blogach, ale profesjonalną wiedzę znajdziesz tylko w książkach o branży MLM i rozwoju osobistym.
    tu możesz znaleźć wiele wartościowych informacji:
    legendasukcesu.pl/ksiegarnia
    Kolejna sprawa która ma wielką wartość, spotykam wielu ludzi a 70% z nich pisze do mnie e-maile dotyczące MLM, temat wygląda w ten sposób iż setki ludzi rekrutuje nowe osoby
    do biznesu na którym wcale się nie znają, myślą że będąc w MLM wiedzą wszystko, ale
    rozczarowanie przychodzi w dniu kiedy zdali sobie sprawę z tego że albo nie zarabiają, albo
    mają marne grosze. Większość z tych ludzi buduje MLM w nie właściwy sposób niszcząc
    reputacje firmy i swoją.

    Jeśli chodzi o wybór firmy to musimy wiedzieć jaki produkt nas interesuje, a wybierając
    sponsora, trzeba dokładnie poznać tę osobę i dowiedzieć się kim jest i jak może tobie pomóc. Ja jestem w MLM od ponad półtora roku i osiągnąłem znakomite wyniki iż
    współpracuję z doskonałą grupą marketingową, właśnie rozpocząłem współpracę z kolejną firmą która dominuje Polski rynek, w 2013 roku nasz zespół wchodzi na rynki międzynarodowe, tak więc jak już wspomniałem:
    Wybór sponsora to najważniejsza rzecz, i należy dokładnie to przemyśleć .
    Jeśli chodzi o dobry MLM to powiem tak - wszystkie są doskonałe i we wszystkich
    można mieć doskonałe prowizje, tylko czy człowiek z którym wchodzisz we współpracę
    na pewno tobie pomoże ?
    Wielu ludzi na siłę wciąga nowe osoby do MLM, i właśnie dlatego oni odnoszą porażkę.
    Jak wygląda to w świetle biznesu ?
    Ten który na siłę próbuje cię wcisnąć namawiając cie do współpracy to wiedz że jest typem
    człowieka co nie wie jak ma to robić i próbuje tylko szybko się wzbogacić.
    Jak ja to robię ?
    Nie biegam do ludzi i nie wysyłam wiadomości o współpracy, nie namawiam i nie zmuszam.
    Każdego dnia robię to co lubię robić i nie staram się nakłaniać innych do podpisania umowy,
    tych co zainteresował temat i czytali mojego bloga to sami do mnie piszą abym podał im
    więcej informacji, zaprosił na szkolenie edukacyjne żeby dowiedzieć się jak będzie wyglądać
    moja pomoc z której będą zadowoleni a potem to od nich zależy decyzja czy chcą ze mną współpracować.

    Więc jak widzisz ja nie szukam ludzi do współpracy lecz oni szukają mnie,
    pozwól ludziom znaleźć ciebie a twój biznes zacznie rosnąć.

    Jeszcze raz pozwolę wkleić link do księgarni gdzie można nabyć wiedzę na
    temat MLM i rozwoju osobistego :
    legendasukcesu.pl/ksiegarnia
    Pozdrawiam magicznie
    Stanisław Makowski

    --
    Tutaj nauczysz się jak skutecznie budować Biznes w Internecie!
    http://legendasukcesu.pl
    • karka1991 Re: tak już bywa z tymi sponsorami..... 14.12.12, 02:42
     Niech nikogo nie zmyli wysokie stanowisko , śliczna, przyciagajaca wzrok strona czy blog potencjalnego sponsora. Moze i pisza ciekawe artykuly, ale... Ja otrzymalam darmowe materialy oraz maile w ktorych zawarte sa informacje, i zalety produktow , aktualnosci firmowe...podstawy... O jakimkolwiek wsparciu nawet nie wspomne.
     ITD, ITP

     Ja rowniez chcialabym rozwinac swoj biznes, sama szukam niezbednych informacji choc nawet nie wiedzialam od czego zaczac.
     Doceniam Twoje podejscie do sprawy goldsukces. Z checia przeczytam Twojego bloga i odwiedze ksiegarnie ktora poleciles.
     • goldsukces Re: tak już bywa z tymi sponsorami..... 14.12.12, 19:14
      Ja na samym początku kiedy zaczynałem to też byłem zielony, karka1991 całą wiedzę pozyskałem jedynie z e-booków i książek drukowanych, moja wiedza w tym temacie się
      jeszcze bardziej zwiększyła kiedy podjąłem współpracę z akademią nowoczesnego marketingu, webinary szkoleniowo edukacyjne są u nas darmowe i jeśli chcesz się
      rozwijać w tym temacie to zapraszam w każdy czwartek oraz sobotę, terminy naszych
      webinarów są na moim blogu w zakładce górnej belki.

      Wybór firmy to nie problem, ale problem pojawia się wtedy gdy zaczyna się budować ten biznes. Większość ludzi jest nie ufnych a niektórzy z nich wcale się tym tematem nie interesują, musisz wiedzieć iż czasy się zmieniły i sposób podejścia do biznesu też, w tych czasach to nie my szukamy ludzi ale to oni szukają nas, jak sprawić aby to te konkretne osoby
      przychodziły do Ciebie ? Możesz dowiedzieć się na naszych webinarach iż ten temat jest zbyt
      długi by go tu przedstawić- więc zaprasza jutro na 11:00 sobota.
      legendasukcesu.pl/webinarakademia/


      --
      Tutaj nauczysz się jak skutecznie budować Biznes w Internecie!
      Styl życia bogatych i sławnych
  • snieguopad Re: szukam sprawdzonego mlm 18.12.12, 10:58
   Witam. Ze swojej strony chce polecić wspólnotę zakupową Lyoness.

   MLM jak MLM.

   Sprawa ma tu się trochę inaczej. a mianowicie...

   Każdy z nas robi zakupy, każdy z nas będzie te zakupy robił aż do smierci.
   Aktualnie wiele osób nie korzysta ze wspólnoty zakupowej i przy codziennych zakupach nie mają z tego tytułu NIC oprócz zakupów. hmm. a może jednak coś maja ? pytanie CO?
   zbieranie punktów, szlaczków motylków gwiazdek ... sorry ale nie interesuje mnie zbieranie jakis punkcików.

   W Lyoness sprawa ma się inaczej, gdyż za zakupy u partnera handlowego otrzymujemy zwrot gotówki na swoje konto !!! oraz reszte korzyści która pracuje dla nas w programie/ systemie Lyoness.

   przykładowo - Carrefour daje nam 2% zworu gotówki oraz 3 % reszty, co oznacza ze od kwoty wydanej dostaniemy zwrot 2% w postaci gotówki oraz 3 % na swoje konto POZYCYJNE.

   Konto pozycyjne to konto na którym zbieramy tak zwane POZYCJE o wartości 225zl.
   Warto a nawet trzeba poinformować iż z biegiem czasu taka pozycja 225zl zamieni nam się na kwotę 2025zl ! Wiec pytanie... czy opłaca się robić zakupy w spólnocie zakupowej ?

   moja odpowiedź brzmi TAK OPŁACA SIĘ.

   dlaczego... a dlatego że robiąc te same zakupy które robilem do tej pory ( jedzenie, tankowanie, elektronika) w Lyoness odkladaja mi sie pieniądze oraz RESZTA która pracuje na moją kwote 2025zl ! teraz zalezy tylko od nas i od osob ktore rekomendujemy jak szybko dostaniemy z POZYCJI 225 - 2025zl.
   ------------------------------------------------------------
   Sposób przystąpienia do wspólnoty zakupowej jest aktualnie bardzo prosty gdyż jest DARMOWY !!! Jedyny warunek to wykonanie zakupu na jakąkolwiek kwotę w przeciągu 30 dni.
   po wykonaniu takowego zakupu zaczynamy swoją przygodę z Lyoness. Kupujemy / odzyskujemy pieniążki / odkładamy POZYCJE które z biegiem czasu wypłacają nam 2025zł.
   ------------------------------------------------------------

   Najważniejszą sprawą jest chęć przestawienia samego siebie i robienia zakupów u PARTNERÓW HANDLOWYCH. Nie w pierwszym lepszym sklepie w którym nie dadzą nam nic oprócz zakupów... a robienie tych zakupów u partnera handlowego który odda nam za pośrednictwem LYONESS od 1 do 2% gotowki.
   ------------------------------------------------------------
   w razie pytań zapraszam. Służę pomocą.
  • aleksia4 Re: szukam sprawdzonego mlm 02.01.13, 21:18
   WITAJ, Jeśli szukasz pracy dorywczej lub stałego zajęcia, jesteś osobą komunikatywną i łatwo nawiązującą kontakty, to jest właśnie praca dla Ciebie! Dołącz do Klubu Mariza!!! Należąc do Klubu Mariza możesz:
   ■Kupować kosmetyki wyłącznie dla siebie w bardzo atrakcyjnych cenach korzystając z 30% rabatu podstawowego,
   ■Sprzedawać produkty innym zarabiając realnie 30%, czyli różnicę między ceną katalogową a Twoją ceną zakupu. Przy większych zamówieniach otrzymujesz dodatkowe bonifikaty. Pamiętaj, że wcale nie będziesz musiała sprzedawać aby zarabiać! (będąc w mojej grupie dowiesz się jak tego dokonać)
   ■Polecać współpracę innym osobom i otrzymać od firmy prowizję od obrotu wszystkich poleconych osób.
   ■Otrzymać dodatkowe bonifikaty, bonusy oraz nagrody pieniężne gdy obrót całej Twojej grupy osiągnie określony poziom.

   Niczego nie ryzykujesz! Możesz tylko zyskać!
   ■rejestracja odbywa się bez opłaty wstępnej i obowiązku wykupienia tzw. pakietu startowego,
   ■nie ma limitu zamówień w danym okresie rozliczeniowym,
   ■nie ma obowiązku comiesięcznego składania zamówień,
   ■możesz zrezygnować ze współpracy w każdym momencie, bez podawania przyczyn, nie ponosisz przy tym żadnych kosztów.
   ■kosmetyki, które oferuje Mariza są świetnej jakości, a ich cena jest podobna do produktów dostępnych w markecie

   Zauważ, że codziennie używasz różnych kosmetyków do higieny, pielęgnacji czy makijażu. Jednak jeśli kupujesz te artykuły w sklepie to żadna firma Ci za to nie zapłaci! Teraz możesz to zmienić! Wydając te same, a często nawet mniejsze niż obecnie pieniądze oraz polecając kosmetyki innym, zaczynasz natychmiast budować swój domowy biznes :) Naprawdę warto,ja się już przekonałam!!! ZAPRASZAM,oto kontakt do mnie : aleksiaksi@poczta.onet.pl
   • kamilbaczyk Re: szukam sprawdzonego mlm 02.01.13, 23:32
    Witam,
    Może ktoś z Was słyszał o nowej możliwość, która od niecałego roku jest w Polsce i zaczyna podbijać Polskę?
    Niedawno znajomy, który siedzi już w tym kilka miesięcy wysłał mi linka do tego i sam jestem od kilku dni :)Okazuje się, że nie jest to żadna ściema i rozwija się w zaskakujący sposób.
    Chodzi o klub RICI www.rici4you.com
    Klub Wycieczkowo-hotelowy
    - 100% zniżki za nocleg w 1500 hotelach w Europie,
    - 50% zniżki za nocleg w ponad 9000 hotelach na świecie.
    - dostęp do 16.000.000.000 ofert wycieczkowych ze 160 największych światowych biur podróży (i wciąż ich ilość rośnie),
    - dostęp do największej platformy wycieczkowej na świecie tylko dla członków klubu,
    - zniżki na wycieczki tylko dla członków klubu od 5% do nawet 60% od ceny katalogowej bezpośrednio oferowanej przez biuro!

    Karta klubowa kosztuję bezpośrednio przez stronę klubu 370Euro bądź 510$
    Cena u Nas za Kartę członkowską 350$!

    Poszukujemy partnerów, osoby zainteresowanie promocją oferty oraz klientów.
    Każdy partner/klient kupujący kartę za 350$ otrzymuje dostęp do biura oraz wszystkie rzeczy wypisane powyżej. Przy zaproszeniu tylko 2 osób firma RICI wypłaca 700$ wynagrodzenia poprzez awanse w systemie szybciej niż osobie która nie zaprosi nikogo. Każda osoba która wykupi kartę klubową prędzej czy później otrzyma zwrot 350$ + 350$gratis. Przy zainteresowaniu stałą współpracą zarobki znacznie wzrastają, a mogą osiągnąć nawet kwoty 9800$ jednorazowo.

    Mamy bardzo mocną ekipę, w której są ludzie zawodowo zajmujący się zarabianiem przez internet, a działamy zespołowo w myśl zasady „jeśli Ty zarabiasz, ja też zarabiam”, tak więc możesz liczyć na nasze wsparcie 

    Do klubu można dołączyć tylko z polecenia, zatem jeśli kogoś to zainteresowało chociaż trochę to proszę napisać wiadomość na forum lub na maila, prześlę inne materiały i postaram się odpowiedzieć na każde pytanie
    onlyrici4you@gmail.com
    • aphassan Re: szukam sprawdzonego mlm 19.01.13, 23:23
     Ja polecam NHT Global + NHT Mobile SPA - www.NHTmobileSPA.com
     Wiele możliwości zarobkowych bez $$$$ wkładu na początek, choć dla zaawansowanych i takie możliwości. Brak comiesięcznych kwalifikacji, aktywacji, system kapitałowy, czyli wszystko zachowujesz, nie stresujesz się, brak sprzedaży na Allegro produktów, co zabija firmy, tak samo prezenty leasingowe, jest ogrom innych prezentów opłaconych w całości i z góry przez NHT Global. Prowizje 100% i więcej. Zniżki, prowizje, premie, nagrody. Produkty opatentowane, Nagrodzone Noblem, unikatowe i z najwyższej półki, leaderzy to znani Leaderzy na świecie. Dodatkowo, Polska wprowadziła innowacyjną i dodatkową możliwość, o której można poczytać na ww. str. :) lub www.NHTglobal.com/aphassan
  • jol23ba Re: szukam sprawdzonego mlm 10.03.13, 12:06
   Chcesz być w samym wierzchołku Mlm o zarobkach rzędu 8000$ ,wschdzącej gwiazdy do Polski .mamy otwarte granice zachodnie ,wyspy brytyjskie stany itd. Od 2.5 miesiąca biznes wkroczył do Polski im wcześniej tym lepiej .Rewolucyjna branża wyżej notowana niż ropa i złoto ,REKLAMA+TELEKOMUNIKACJA w MLM,5 miliardów odbiorców .Jesteś na samym szczycie tego biznesu ,a jeżeli znasz networking to wiesz że jest to zaleta ,być i uczyć się od samej góry. Produkty firmy Wor(I)d adkash app -aplikacja ,wor(I)d comminicate,wor(I)d technology.Kontakt ze mną
   jolantamiziura12.blogspot.com/
   • 1margarett Re: szukam sprawdzonego mlm 12.03.13, 20:55
    Ostatnio sama przystapiłam do nowego mlm.Mianowicie nazywa sie on DXN i zajmuje się sprzedażą kawy, herbaty oraz suplementów diety.
    Jednorazowa opłata rejestracyjna wynosi jedynie 82 zł.. W zamian otrzymujesz folder prezentacyjny, profesjonalną stronę internetową (dostępną w 14 językach) oraz pakiet narzędzi pomagający budować biznes online. Dostęp do intranetu zapewni Ci wszelkie materiały szkoleniowe bez dodatkowych opłat i wyjazdów.
    Zyskujesz idealny produkt, bo przeciez kawę lub herbate która pije każdy i łatwo jest ją polecić.
    Jeśli chodzi o premie i bonusy są uzależnione od wyników, ale ja już po pierwszym miesiącu zarobiłma sporo ze sprzedaży, oraz dostałam dodatkowe pieniądze na konto za obrót jaki zrobiłam.
    Polecam strone internetowa na której mozna poczytać o mozliwościach biznesowych a także do niego przystapić www.pmganodermakawa.pl
     • goldsukces Re: szukam sprawdzonego mlm 13.03.13, 16:53
      Jeśli nadal szukasz sprawdzonego MLM, to musisz zwrócić uwagę na to
      czy dany produkt jest poszukiwany i czy chętnie go kupują.

      Od pewnego czasu jestem w jednej z dynamicznie rozwijających się firm,
      owa firma pochodzi z USA z miasta San Antonio w Texasie. Założyciel tej
      firmy dzieli się zyskami 50%, czyli jeżeli sprzedaż jeden produkt to otrzymasz 50%
      prowizji, produktem interesuje się ogromna grupa ludzi co pozwoliło firmie
      na bardzo dynamiczny rozwój.

      Jest to trochę inna odmiana MLM, a dokładniej jest to Marketing Partnerski,
      polecając każdą nową osobę otrzymujesz dożywotni dochód.

      Więc jeżeli ktoś był by zainteresowany tym tematem to zapraszam do kontaktu.
      e-mail / legendasukcesu@gmail.com
      --
      "E-Biznes & Motywacja / Stanisław Makowski "
      E-Biznes & Motywacja
   • mgdxn Re: szukam sprawdzonego mlm 16.03.13, 20:58
    Wielu liderów DXN na całym świecie działało w innych firmach
    ale dopiero z tą firmą zaczęli osiągać bardzo wysokie dochody.
    Moje doświadczenia są podobne.
    Jest to kwestia atutów, które pracując z DXN mamy w ręku.
    Bardzo korzystny plan marketingowy to jeden z najważniejszych atutów.
    - 9 rodzajów bonusów oraz kumulacja obrotu narastająco, co pozwala szybciej przesuwać się w górę tabeli planu marketingowego i zarabiać szybciej i więcej.
    Jest to szczególnie ważne dla osób, które zaczynają.
    Drugi atut to nasz produkt bazowy - kawa, na którą jest niestające zapotrzebowanie
    i nie trzeba agresywnym marketingiem przekonywać do niej ludzi.
    Dostajesz na starcie skuteczne narzędzia do budowy biznesu online oraz wiedzę i wsparcie liderów.
    Możesz od pierwszych dni rozwijać strukturę międzynarodowo - do tego też mamy narzędzia.
    Moja struktura właśnie zaczyna wychodzić na reynki innych krajów Europy.
    Chcesz wiedzieć więcej zapraszam na www.mgdxn.pl oraz na www.pracaonline.net
    Jestem jednym z liderów DXN w Polsce.
    Prowadzę regularne webinary w czwartki. Link wyślę na maila.
    Masz pytania dzwoń 603 612 901 lub pisz na mg@mgdxn.pl
    Pozdrawiam
    Marius
  • mgdxn Re: szukam sprawdzonego mlm 16.03.13, 21:39
   Witaj.

   Firma DXN, w której działam z rosnącym z miesiąca na miesiąc dochodem
   daje możliwość szybkiego wzrostu zarobków głównie z tego względu,
   że wartość obrotu kumuluje się narastająco,
   powodując szybsze osiąganie kolejnych kwalifikacji w planie marketingowym.

   Oznacza to szybszą możliwość zarabiania dla osób, które startują w biznesie - praktycznie od 2-3 miesiąca.

   System wynagradzania to 9 rodzajów bonusów.

   Wielu obecnych liderów DXN na całym świecie działało wcześniej w innych firmach
   ale dopiero tutaj zaczęli osiągać bardzo wysokie dochody.
   Jest to kwestia atutów które pracując z DXN mamy w ręku.
   Bardzo korzystny plan marketingowy to jeden z najważniejszych atutów.
   Drugi atut to nasz produkt bazowy - kawa, na którą jest niestające zapotrzebowanie
   i nie trzeba agresywnym marketingiem przekonywać do niej ludzi.
   Dostajesz na starcie skuteczne narzędzia do budowy biznesu online oraz wiedzę i wsparcie liderów.

   Chcesz wiedzieć więcej zapraszam na www.mgdxn.pl oraz na www.pracaonline.net
   Prowadzę regularne webinary o tym jak osiągać z nami sukces.
   Link do webinaru wyślę na adres mailowy.
   Jestem jednym z liderów DXN w Polsce.
   Pozdrawiam.
   Marius
  • goldsukces Re: szukam sprawdzonego mlm 24.05.13, 22:54
   ybra napisał:

   > kto mi coś poleci?

   Wielu ludzi widzę że wstawia własne linki polecające, tylko z jednego powodu ....
   Liczą na to że znajdą frajera , zarejestrują i zwiększą swoje zyski....

   Kur.... ludzie dajcie może trochę wiedzy a nie skupiacie się na rekrutacji.
   człowiek pyta czy coś mu polecicie a wy napieprzacie linkami, ciekaw jestem
   jaką wiedzą dysponujecie skoro zaczynacie rekrutację.


   ODPOWIEDŹ:

   Wielu ludzi stara się za wszelką cenę zbudować MLM, jednak większość nie wie jak się
   za to zabrać, wraz z Pawłem posiadamy doskonały system plus darmowe szkolenia w których
   dowiesz się jak krok po kroku zbudować stabilny biznes MLM, dodatkowo udostępnimy tobie
   wszystkie materiały i narzędzia.

   Tutaj dowiesz się wszystkiego na temat: Cała wiedza jest darmowa >>>
   goldsukces.pl/skuteczny-e-biznes/

   --
   "Cała tajemnica sukcesu, ukryta jest w Tobie "
   stanislawmakowski.pl/
  • systemfamilo Re: szukam sprawdzonego mlm 14.06.13, 07:11
   Nie będę Ciebie przekonywał. Sam sprawdź. Prowadzę darmowe webinary szkoleniowe pod adresem www.anymeeting.com/RobertPajk1

   Najbliższy jest 15.06.2013 o 12:00 i 18:00, wystarczy wejśc na stronę podać imię, nazwisko, mail i zobaczyć prezentacje biznesu. Po prezentacji można zadać pytania na które chętnie odpowiem. Sam się przekonasz czy dobry, sprawdzony, skuteczny to system.
  • zurson007 Re: szukam sprawdzonego mlm 21.06.13, 11:37
   Sprawdzony MLM to nie jest gwarancja sukcesu. Gwarancją jest sprawdzony i skuteczny sposób jego budowania oraz wartość dodana, jaką oferujesz swoim potencjalnym klientom. Czyli co dostana od Ciebie, że zostaną Twoimi partnerami. Teraz już nie wystarczy przedstawić Firmę, bajeczne życie, jakie przynosi sukces w MLM. Teraz musisz mieć sprawdzony system pracy, wartość dodaną, szkolenia dla Ciebie i Twoich poleconych, oraz w ostatniej kolejności dobrą i sprawdzoną firmę, która posiada poszukiwany przez wszystkich produkt i lukratywny plan marketingowy.
   Miesiąc temu powstał Pierwszy w Polsce Zautomatyzowany System do Budowania Biznesu Online, który zapewnia to wszystko o czym powiedziałem wcześniej.
   Zapraszam do zapoznania się - bit.ly/12Pnyc0
   Do zobaczenia w środku.
   • goldsukces Re: szukam sprawdzonego mlm 02.08.13, 18:28
    Jeśli jesteś osobą która ma pasję i wielkie marzenie,
    i chce zbudować biznes w internecie to zapraszm do
    naszej grupy .
    Rejestracja w naszej grupie jest całkowicie darmowa..
    link w stopce...
    --
    "Wiedza jest cenna - Niewiedza może kosztować więcej "
    <a href="podstawybiznesu.pl/akademia2/stachumakowski" target="_blank">podstawybiznesu.pl/akademia2/stachihumakowski
  • marta.sych Re: szukam sprawdzonego mlm 22.08.13, 13:54
   Pragnę przedstawić ci ciekawą firmę, która nie tylko daje możliwości dużych zarobków, ale również pozwoli ci stworzyć solidny i pewny biznes na lata

   Parę słów o firmie:

   Firma DXN została założona w 1993 roku przez Dato 'Dr. Lim SIOW Jin, który zajmował się badaniem wpływu grzybów na człowieka, a szczególnie grzyba Ganodermy znanego również jako Reishi lub po prostu „królem ziół”.

   Firma jest naprawdę okazała i rozpoznawalna na całym świecie. Do Polski weszła na przełomie roku i prężnie się rozwija, tak że przewidywane jest, że już niedługo zostanie utworzony lokalny magazyn, aby ułatwić przesyłanie towarów.

   Produkty:

   Każdy chce nas dbać o siebie i utrzymać się jak najdłużej w dobrym zdrowiu, teraz jest ku temu okazja poprzez korzystania z najbardziej podstawowych produktów używanych każdego dnia. Ile z nas zaczyna dzień od umycia zębów? Albo wypicia filiżanki kawy? Pijemy ją zarówno w domu, pracy, jak przy wszelkiego rodzaju spotkaniach towarzyskich i biznesowych. Jednym słowem rynek jest ogromny!

   Firma DXN oferuje rodzaje produktów:
   – szeroki asortyment kawy z ganodermą
   – herbaty
   – kakao
   – suplementy diety
   – produkty higieniczne tj. pasta do zębów czy mydło do skóry wrażliwej
   – kosmetyki

   Produkty uzyskały certyfikat ISO i mają bardzo okazyjną cenę, na którą pozwolić może sobie każdy przeciętny zjadacz chleba. Dzięki temu powstają olbrzymie możliwości, bo niemal każdy może być potencjalnym klientem, który znajdzie coś dla siebie. Produkt można sprzedawać w sklepach, kawiarniach, salonach odnowy - wszędzie tam, gdzie ludzie pragną dbać o swoje zdrowie.

   Plan marketingowy.

   NIE trzeba wyrabiać miesięcznej normy zakupionych produktów. Kupujesz ile chcesz albo potrzebujesz.

   NIE trzeba kupować żadnych pakietów startowych – istnieją promocyjne pakiety startowe, ale to twoja decyzja czy chcesz taki zakupić czy nie.

   Raz wyrobiony poziom prowizyjny jest STAŁY, bo opiera się na zbieranych punktach kumulujących się z miesiąca na miesiąc, a nie na miesięcznym obrocie. Tym samym z upływem czasu awansujesz coraz wyżej, masz coraz większe zniżki na produkty i zarabiasz coraz więcej! A to nie wszystko bo dochodzi do tego jeszcze procent z zarobku osób, którym poleciłaś program.

   Jedynym kosztem jaki musisz ponieść to opłata rejestracyjna za bycie stałym klientem, która wynosi 87,80 zł. Po jej wpłaceniu dostajesz materiały informacyjne oraz możliwość założenia własnej strony-sklepu w 14(!) językach.

   Aby utrzymać swój status dystrybutora musisz zakupić 1(!) produkt wciągu roku kalendarzowego.

   Nie musisz nawet niczego nikomu wysyłać – możesz jedynie promować swoją stronę. Każda osoba, która zakupi produkt na twojej stronie uzyska paczkę bezpośrednio od firmy – tobie zostanie naliczona jedynie prowizja i punkty, które z czasem pozwolą ci awansować na wyższe poziomy o wyższej prowizji.

   System prowizyjny jest bardzo atrakcyjny, gwarantuje otrzymywanie dodatkowo do 9 rodzajów prowizji - bonusów.

   PPV ( personal poit value) - wartość punktowa osobistego obrotu
   PGPV (personal group point value) - wartość punktowa obrotu twojej grupy

   1. Marża detaliczna - 15-25%

   2. Bonus Grupowy ( min.100 PPV ) 6% - 21%
   Wartość obrotu kumuluje się narastająco, aż do uzyskania wartości 4500PV kwalifikacja Star Agent,
   co pozwala nowym dystrybutorom szybciej zarabiać pieniądze!
   Powyżej poziomu Star Agent przysługują kolejne bonusy.

   3. Bonus Star Group 25% - 37%

   4. Bonus rozwojowy do 15% - zależy od ilości Star Agentów w twojej grupie

   5. Międzynarodowy udział w zysku -liczony od 2% obrotu DXN Company w danym miesiącu na całym świecie!

   6. Bonus kierowniczy do 15%

   7. Dopłata do seminarium wyjazdowego 2%

   8. Jednorazowy motywacyjny dodatek 130Euro

   9. Dopłata do wyjazdu motywacyjnego 900 Euro (podróże w dalekie i ciekawe miejsca na świecie)

   Myślę, że bardzo ważną informacją jest również to, że zbudowany przez ciebie biznes możesz przekazać wskazanej przez ciebie osobie lub w drodze dziedziczenia!

   Jeżeli chcesz dowiedzieć się coś więcej napisz do mnie: dxnmarta@gmail.com. Wejdź również na stronę www.marta.dxnnet.com/products, aby zobaczyć produkty.
   Oferujemy wszelkie materiały o formie DXN oraz możliwość w wykładach on-line na jej temat.

   Jeżeli nie spróbujesz, możesz stracić okazję życia
  • kasiulekol Re: szukam sprawdzonego mlm 14.01.14, 23:08
   "Nie rezygnuj z celu tylko dlatego,
   że jego osiągnięcie wymaga czasu.
   Czas i tak upłynie..."

   Otwórz nowy rozdział w swoim życiu - własny biznes w systemie MLM.

   Jeżeli szukasz dla siebie dochodowego i rozwojowego zajęcia albo w Twojej głowie tli się idea własnego biznesu, w ciekawej dziedzinie, to ta propozycja jest dla Ciebie. Pomogę Ci stworzyć biznes w ramach współpracy z firmą FM Group World, który będzie generował dla Ciebie dochód lub da Ci wolność finansową.

   Firma FM Group jest polską firmą założoną przez Artura Trawińskiego w 2004 roku. W 2011 roku firma miała już przekroczone 200mln przychodu. Zaistniała w ponad 50 krajach na świecie i ma ponad 600 tys aktywnych dystrybutorów.

   Jeżeli cenisz sobie niezależność zarówno finansową jak i osobistą, lubisz podróżować i poznawać nowych ciekawych ludzi, jesteś osobą, która chce być własnym szefem, chce się rozwijać i realizować swoje marzenia i cele - na pewno zainteresuje Cię moja oferta biznesowa.

   Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą ze mną i FM Group, chcesz zacząć tworzyć własną sieć dystrybucyjną, skontaktuj się ze mną. Pamiętaj, że nic nie ryzykujesz, liczą się tylko i wyłącznie Twoje zaangażowanie i chęć zbudowania własnego biznesu.

   Kogo szukam ?

   - Menedżerów, którzy chcą zbudować własny biznes od podstaw
   - Kreatywnych osób z pomysłami na rozwój własnego biznesu
   - Klientów zainteresowanych produktami
   - Dystrybutorów

   Aby rozpocząć współpracę skontaktuj się ze mną już dziś.

   Moja oferta dla Ciebie:

   - pomoc w budowaniu struktury MLM
   - dostęp do materiałów informacyjnych i reklamowych
   - drukowany Informator o produktach oraz Katalog Produktów
   - dostęp do szkoleń poszerzających wiedzę i doskonalących umiejętności związane z naszą pracą w kilku miastach, dostęp do szkoleń internetowych.

   Zajmuję się zawodowo biznesem MLM.

   PODEJMIJ ZE MNĄ WSPÓŁPRACĘ

   Katarzyna Brzyska
   katarzynabrzyska@go2.pl
  • blogradka Re: szukam sprawdzonego mlm 16.01.14, 11:32
   Moi drodzy. Ja buduję sobie swoje mlmowe królestwo w ten sposób:

   W oparciu o narzędzia z MLMa, którego możecie znaleźć w mojej stopce zbudowałem stronkę www.FitnessMLM.pl która promuje następny MLM. Trochę go wypromuję i zrobię to z następnym tematem i tak po kolei najciekawsze jakie znajdę :)
   --
   Jak założyć bloga i zarabiać na tym
   • piotr_brozek Re: szukam sprawdzonego mlm 16.01.14, 14:04
    W Twoim przypadku korzystanie z hostingu GVO się może opłacać, ponieważ promujesz również ich inny produkt, czyli "7 minutowy trening". Natomiast jeśli nie poleca się usług GVO, to o dużo korzystniej finansowo wyjdzie korzystanie z usług takich firm jak www.home.pl czy www.cal.pl choćby ze względu na możliwość podpięcia pod serwer nielimitowanej ilości domen (w GVO można tylko 4). A jest to naprawdę bardzo przydatne, jeśli na poważnie myśli się o zarabianiu za pośrednictwem internetu.


    --
    Piotr Brożek
    GSM: +48 795 593 693 | TEL: +48 32 797 91 96
    www.alveofamily.pl -> Kompleksowy system profilaktyki zdrowia
    www.akuna-start.pl -> Korzystaj ► Polecaj ► Zarabiaj!
  • stachumakowski Re: szukam sprawdzonego mlm 19.02.14, 15:37
   ybra napisał:

   > kto mi coś poleci?
   Zanim zaczniesz szukać firmy MLM, to zastanów się nad tym jaką masz pasję,
   jeżeli nie połączysz MLM z pasją. To bardzo szybko zrezygnujesz, z resztą tak jak 98% przybywających głównie z powodu dochodów.


   --
   Zastanawiasz się , dlaczego nie możesz osiągnąć sukcesu ?....
   Ponieważ nie korzystasz tej prostej Strategii, Osiągniesz Sukces...
  • berman7 Re: szukam sprawdzonego mlm 19.02.14, 17:58
   Witam polecam firme Mona Vie....Ja od pewnego czasu spokojnie utrzymuje sie z tego biznesu...W razie zainteresowania prosze pisac na emaila bermanski@interia.pl .Wtedy wyjasnić mogę wszystkie szczegóły.Pozdrawiam i zycze sukcesów...
  • dar771f Re: szukam sprawdzonego mlm 21.02.14, 18:30
   SUPER NOWOŚĆ SYSTEM LINIOWY FAMILO !!!
   SYSTEM TEN PRZEBIJA WSZYSTKIE INNE INWESTYCJE RAZEM WZIĘTE.
   Kliknij link www.youtube.com/watch?v=0fPB3_u7S0o
   Link do rejestracji www.familo.com/r/dar771-3

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka